WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 >

Bebek Ağız Mendili

Bebeğiniz dünyaya geldiğinden itibaren gereksinimlerini karşılarken size ihtiyaç duyar. Fiziksel ve zihinsel gelişimlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilmeleri için beslenmeleri şarttır. Beslenme anında hem size hem de bebeğinize yardımcı olacak beslenme gereçlerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Bebek beslenmesi; ilk 6 ay bebek beslenmesinde sadece anne sütü verildiği fakat şartlara göre bebek mamasını kullanıldığı, 6. ayın tamamlanmasıyla anne sütünün veya devam sütünün yanında ek gıdaya başlanıldığı, 1 yaş bebek beslenmesi ile besin tercihlerinin genişlettiği ve 2 yaş bebek beslenmesinde yeni beslenme alışkanlıkların oluşturulduğu özen gerektiren bir süreci kapsamaktadır.

Ağız Mendili Bebek

Beslenme süreci boyunca ihtiyaç duyacağınız bir yardımcı ürün de bebek ağız mendilidir. Dünyaya geldikten sonra adapte olmaya çalışan bebeğinizin vücut fonksiyonları bir hayli hızlı çalışır. Salgı bezlerinin çalışma hızının yüksek olduğu yenidoğan döneminde kullanacağınız ağız mendili bebekler için üretilmiş olanından tercih etmeniz sizin ve bebeğinizin hijyen ve sağlığı açısından önemlidir. Peki, bebek ağız mendili ne işe yarar? Akan salyaların temizlenmesinde kullanılırken bazı ebeveynler bebek ağız mendillerini kimi zaman bebeklerinin hafif terleme durumlarında terinin silinmesinde de kullanabilmektedirler. Ağız mendilleri aynı zamanda bebek sırt ter bezi olarak kullanımı ile kıyafet değiştirme sıklığının azalmasına ve bebeğinizin terleme anında sırtına yerleştirilerek üşütmesinin önüne geçilmesine fayda sağlarlar. Ayrıca bebeğinizin bebek mamasına ihtiyacı varsa web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bebek ağız mendili modelleri arasında tercih ederken göz önünde bulundurmanızda yarar olan bazı kriterler vardır. Bebek ağız mendilleri kaliteli kumaş çeşidinden ve cildini tahriş etmeyecek yumuşakta olmalıdır. Ağız mendilinin üretildiği ham kumaşın alerjik reaksiyon yaratmayacak bileşenleri içeriyor olması bebeğinizin sağlığı için kritiktik noktadır. Yıkanma ve ütü sırasında yüksek sıcaklıklara ulaşıldığında kolay yıpranmıyor ve kalitesini koruyor olması gereklidir. Tabi ki alternatif olarak bebek ağız mendili yapılışını öğrenerek evde kendiniz de yapabilirsiniz, fakat unutmamalısınız ki kullanacağınızın kumaşın kalitesi bebeğinizin sağlığına elverişli olmalıdır.

Günümüzde erişimi son derece kolay hazır olarak sizlerin kullanımına sunulan alternatif bebek ağız mendilleri çeşitlerini bulabilirsiniz. Bebek ağız mendili organik olması ebeveynlerin aradığı özelliklerden birisidir. Güvenilir markaların organik seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bebek ağız mendili müslin kumaş da güvenle tercih edilen bebek mendili çeşitleri arasında yer alır.

Bebek ağız mendil fiyatları, mendilin kumaşının kalitesinden çeşidine ve markaların belirledikleri satış fiyatına göre değişiklik gösterir. Bütçenize uygun bebek ağız mendillerine ulaşmanız oldukça kolaydır. Sevi Bebe, Babyjem, BabyNeo, Caramell, Funna Baby gibi güvenilir birçok markanın bebek ağız mendilleri ve daha fazla ürünlerini Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum