WBJET
5.490,00 TL KDV Dahil
6.390,00 TL KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
6.790,00 TL KDV Dahil
7.190,00 TL KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
6.490,00 TL KDV Dahil
7.990,00 TL KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
7.840,00 TL KDV Dahil
8.980,00 TL KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
7.840,00 TL KDV Dahil
8.980,00 TL KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
6.590,00 TL KDV Dahil
6.990,00 TL KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
6.590,00 TL KDV Dahil
6.990,00 TL KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
6.590,00 TL KDV Dahil
6.990,00 TL KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
5.160,00 TL KDV Dahil
6.450,00 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
5.160,00 TL KDV Dahil
6.450,00 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
7.087,50 TL KDV Dahil
9.450,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
840,00 TL KDV Dahil
1.050,00 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
4.455,00 TL KDV Dahil
4.950,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
4.455,00 TL KDV Dahil
4.950,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
13.999,00 TL KDV Dahil
15.409,00 TL KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
5.490,00 TL KDV Dahil
5.990,00 TL KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
6.490,00 TL KDV Dahil
7.990,00 TL KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
12.350,00 TL KDV Dahil
12.990,00 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
5.490,00 TL KDV Dahil
6.390,00 TL KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
12.350,00 TL KDV Dahil
12.990,00 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 ... 17 >

Bebek Arabası 

Ebeveyn adayları bebek sahibi olacaklarını öğrendiklerinden itibaren bebeğin temel ihtiyaçlarını karşılamak isterler. Gebelik döneminde başlayan ebeveynlik, anne babaların bebeklerinin sağlıklı gelişim gösterecekleri güvenli ortamı oluşturmak en önem verdikleri konulardan birisidir. Ebeveynlerin temel ihtiyaç listesinde bulunan eşyaların başında bebek arabası gelmektedir. Özellikle dışarıdayken hayatlarını kolaylaştıran bebek arabaları bir diğer adıyla pusetli bebek arabası iyice düşünülerek büyük hassasiyet gösterilerek seçilmelidir. Aradığınız bebek arabası modelleri Welcome Baby’de. Zamanlarını ev dışında geçireceklerinde ailelerin hemen başvurduğu temel gereksinim olan bebek arabası, sadece bebeği taşıma kolaylığı sağlamakla kalmaz. Dışarıdayken bebeğin güven içerisinde uyumasını da olanak tanır, bebeği her hava koşullarından ve dış etkenlerden korumayı da sağlar. Ailelerin tüm bu durumlardan dolayı en uygun bebek araba modellerinden birini seçmeleri gerekir. Her ebeveynin bebek arabası seçiminde aradığı kriterler birbirinden farklılık gösterebilmektedir. İhtiyaçları, beklentileri, dışarıya çıkma sıklığı, bulundukları çevre koşulları, rahat edecekleri boyutlara kadar birçok etken bebek araba modellerinden hangisine karar vereceklerini belirler. Aileleri dışarıdayken bebeklerini sürekli kucaklarında taşıma zahmetinden kurtaran, miniklere uyuma ortamı sağlayan ve güneş, yağmur, rüzgar gibi hava koşullarından koruyan bebek arabası aileler için vazgeçilmez gereksinim ürünüdür ve bir kez alınıp uzun süreli kullanılacağından özenle seçilmelidir. Peki, bugün satın alabilecek uygun bebek arabas ı çeşitleri nelerdir? Günümüzde bir sürü çeşidine ulaşmak mümkündür. İstenilen özelliklere göre isteğiniz bebek araba modellerine ulaşmak oldukça kolaydır.

Standart bebek arabaları farklı renkte, boyutta ve çeşitte bulunurlar. Altta sepeti, üstünde bir tentesi, ayaklıkları, yatabilir ve ayarlanabilir koltuk ve eşya konulabilir bölümü vardır. Ergonomik yapıda olan standart bebek arabası modellerini bebeğin yaşına ve kilosuna uygun seçilmelidir. Baston bebek arabaları, hafif yapısından ve kolay katlanabilen formundan dolayı başlıca tercih sebebidir. Baston bebek puseti ni bebeğinizin altıncı ayından itibaren kullanabilirsiniz. Travel sistem bebek arabaları ise diğer bebek arabası modellerine göre daha büyük ve ağır yapıdadır. Çıkabilen bebek puseti ile ailelere kullanım konforu sağlayan travel sistem bebek arabası seyahat rahatlığı sağlar. Bebek arabası fiyatları konusunda ise bu model diğerlerinden biraz daha yüksek olmakla beraber sunduğu rahatlıklarla aileler tarafından seçilir.

Jogging bebek arabaları, üç tekerlekli oluşu ile ailelerin uzun süreli uzun mesafe yürüyüşlerde yormayacak tasarımıyla oldukça kullanışlıdır. Üç tekerlekli bebek arabası üstelik engebeli yollarda da üstün başarı gösteren model, fiyat kıyaslamasında da üst sıralara çıkabilmektedir. Çoklu bebek arabaları, ikiz veya üçüz ailelerin kullanımı için tasarlanmıştır. Arka arkaya veya yan yana oturma seçenekleri bulunur. İkiz bebek arabalarınız web sitemizden inceleyebilirsiniz. En iyi bebek arabası hangisidir sorusuna cevap, sadece sizin doğrultunuzda verilebilir. Öncellikle ihtiyaçlarınızı belirlemeli, bebek arabasından beklentilerinizi bilmeli ve size en uygununu bütçenize göre seçmelisiniz. Örneğin; çift yönlü bebek arabası arıyorsanız, buna göre odaklanmalısınız. Bebek arabası tavsiye edilirken aslında bebek arabalarının nasıl olması gerektiğine yani aranması gereken temel özelliklerinin olup olmadığına bakılmalıdır. Birkaç örnek vermek gerekirse, kolay açılıp kapanma özelliği olması anne babalara tek başına kullanmasını kolaylaştıran özelliktir. Bebek arabası koltuğunun katlanabilir ve ayarlanabilir olarak tasarlanmış olması, koltuğunun ergonomik yapıda yapılması, bebeğin içinde rahatça seyahat edip uyuyabilmesine yardımcı olması fazlasıyla önemlidir. Arabada bebek tentesi oluşu bebeğin dış etkenlerden koruması için önemlidir. Üretiminde sağlam kumaş kullanılması ve su geçirmez yapıda oluşu ailelerin seçim kriterlerinin başında gelmelidir. Çoğu ebeveyn gibiyseniz, muhtemelen bebeğiniz için en az bir bebek arabası alacaksınız. Ancak bu kadar çok tasarım ve tipte bebek arabasıyla nasıl seçim yaparsınız? Bebeğiniz için en iyi bebek arabası nı nasıl seçeceğinizi ve bebek arabası güvenliğiyle ilgili önemli ipuçlarını öğrenin. İndirimli bebek arabası ararken ve seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Seyahat sistemleri hakkında bilmem gerekenler nelerdir? Bir arabanız varsa, bebeğinizin araba koltuğunu tutabilecek bir bebek arabası çeşitleri ne yönelebilirsiniz. Bazı araba koltukları ve bebek arabaları eşleşen setler halinde gelirken, diğerleri, bebek arabalarının belirli araba koltuklarıyla kullanılmasına izin veren ayrı ataşmanlar gerektirir. Bebeğinizi araba koltuğuna bağladıktan sonra, bu tür bebek arabaları bebeğinizi bebek arabası ile araba arasında kolayca hareket ettirmenize olanak tanır. Bebeğinizin araba koltuğunu aracınızdan bir bebek arabası tabanına taşımanıza izin veren bir seyahat sistemi kullanıyorsanız, bebeğinizin araba koltuğunda arabasını kestirmesine izin vermek cazip gelebilir. Bununla birlikte, yolculuk yapmadığınız zamanlarda uyumak için araba güvenlik koltuklarının kullanılması bebekler için risk oluşturabilir. Uzmanlar, çocuğunuzun iki saatten fazla araba koltuğunda uyumasına veya dinlenmesine izin vermemenizi öneriyor. Başka hangi özellikleri aramalıyım? Aşağıdakiler dahil güvenlik özelliklerini kontrol etmeyi düşünün: Pratik frenler. Kullanımı kolay frenlere sahip bir bebek arabası arayın. Bazı bebek arabaları nda iki tekerleği kilitleyen frenler bulunur - bu özel bir güvenlik özelliğidir. Aynı zamanda bebeğinizin fren bırakma koluna erişemeyeceğinden emin olun.Geniş taban. Geniş tabanlı bebek arabalarının devrilmesi daha az olasıdır. Bu sebeple geniş tabanlı olanları tercih etmenizi öneririz. Tek bir ayak dayama yeri. Yan yana bir çift bebek arabası arıyorsanız, her iki oturma alanı boyunca uzanan tek ayak dayama yeri olan birini seçin. Küçük ayaklar, ayrı ayaklıklar arasında sıkışabilir.

Bebeğinizi bebek arabasında nasıl güvende tutabilirsiniz?

Bebek arabası kazalarını önlemek için: Bebeğinizi bebek arabasında gözetimsiz bırakmayın. Oyuncaklara dikkat edin. Bebeğinizi eğlendirmek için bir puset tampon çubuğuna oyuncak asıyorsanız, oyuncakların güvenli bir şekilde sabitlendiğinden emin olun. Kemer bağlamak. Bebek arabasına binerken bebeğinizin kemerini ve emniyet kemerini daima bağlayın. Frenlerinizi kullanın. Puseti her durdurduğunuzda puset frenlerinizi devreye alın. Puseti asla yokuşta park etmeyin. Eşyaları uygun şekilde saklayın. Pusetin gidonuna fazla bir ağırlık asmayın, bu da bir pusetin devrilmesine neden olabilir. Katlarken dikkatli olun. Küçük parmaklar bebek arabasının menteşelerine sıkışabileceğinden, bebeğinizi açıp katlarken bebek arabasından uzak tutun. Çocuğunuzu içine koymadan önce pusetin kilitli olduğundan emin olun. Güneşten uzak tutun. Sıcak havalarda, bebeğinizin pusetinin uzun süre güneşte kalmasına izin vermeyin. Bu, plastik ve metal parçaların bebeğinizi yakacak kadar ısınmasına neden olabilir. Puseti güneşte bırakırsanız, bebeğinizi pusete koymadan önce pusetin yüzey sıcaklığını kontrol edin. Geri çağırmaları kontrol edin. Geri çağırma durumunda bilgilendirilmek için bebek arabası garanti kartını iade edin. Kullanılmış bir bebek arabası düşünüyorsanız, bebek arabasının geri çağrılmadığını kontrol edin. Ucuz bebek arabası gibi bir ihtiyacınız varsa dikkatli bir seçim yapmalısınız. Mevcut bebek arabası türleri ve sundukları arasında gezinmek kafa karıştırıcı olabilir. Şimdi seçeneklere bir göz atalım.

3 aylıktan büyük bebekler veya kendi başlarını destekleyebilenler için uygun olan bu bebekler, hareket halindeki anneler için harika bir seçenektir. Arabanızın bagajına kolayca atılabilirler ve seyahat için uygundurlar.Şemsiye bebek arabaları, isimlerini ucunda bir şemsiye tutacağı gibi kavisli olan sap şeklinden alıyor. Kafanız karışmasın ve bir şemsiye ile gelmelerini beklemeyin.Genellikle hafif alüminyum çerçevelere ve yarı yatar koltuklara sahiptirler. Bu, genellikle tek adımda kolayca katlanabilecekleri ve kilitlenebilen döner tekerleklere sahip oldukları anlamına gelir. Ağırlık bilge, 5 pound kadar hafifler. Bazıları tamamen yaslanabilirken, bu kuraldan ziyade istisnadır. Bu tip bebek arabaları nın yaş aralığı bu nedenle yaklaşık 4 ila 6 aydan anaokuluna kadar 3 ila 4 yaş arasındadır. Portatif bebek arabaları orta boy aralığındadır ve katlandığında kompakt olacak şekilde tasarlanmıştır. Sonuç olarak, genellikle kolay katlama mekanizmalarına sahiptirler. Genellikle bir saklama sepeti ve gölgelik dahildir. Lüks modeller tamamen yaslanabilir, genişleyen ve her türlü araziye uygun daha büyük tekerleklere sahip kollara sahip olabilir. Bir alüminyum çerçeve yaygındır ve ağırlık yaklaşık 15 pound olma eğilimindedir. Model tamamen yaslanırsa, onu doğumdan itibaren kullanabilirsiniz ve sizi yürümeye başlayan çocuk yaşına kadar görebilir. Bir diğer bebek arabaları birçok ek özellik ile birlikte gelir. Genellikle dönüştürülebilirler ve öne veya arkaya dönük olarak kullanılabilirler. Genellikle tamamen arkaya yaslanacak ve bebeğinizin sırtı ve başı için iyi bir destek sağlayan çok konumlu yastıklı koltukları vardır. Kanopi, ayak dayama yeri, ön tepsi, saklama sepeti, hava yastığı, iyi süspansiyon ve çift tekerlek frenleri gibi eklemeler genellikle standart olarak gelir. Daha hafif olan alüminyum çerçeveli bazı modeller olsa da, bu pusetler daha ağır tarafta olma eğilimindedir. Tamamen uzanırlarsa, doğumdan yaklaşık 4 yaşına kadar kullanılabilirler. Bunlar bir bebek arabası ve bir araba koltuğunu birleştirir. Bebek oto koltuğu, bebeğiniz büyüyene kadar takılabilir ve ardından bebek arabasına dönüştürülebilir. Saklama için genellikle katlanması ve sıkıştırılması kolaydır. Bulabileceğiniz özelliklerden bazıları arasında bir oyun tepsisi, döner tekerlekler, ayak pedallı frenler, yatar koltuk ve saklama sepeti yer alır. Bebek oto koltuğunun ergonomik bir tutacağı, araba tabanı, kanopi, düz olması alışılmadık bir durum değildir. göstergesi ve baş yastığı.Bu sistemler sizi doğumdan yaklaşık 4 yaşına kadar kapsayacaktır.

İkiz bebek arabaları yan yana veya arka arkaya iki pusetten oluşan arabalardır. İkiz bebek arabası çeşidinden yan yana pusetli olanı; her iki yavrunuza da eşit şartları sunmakla beraber her ikisinin de katlanma özelliği aynı tasarlanmış, her ikisinde de emniyet kemerleri bulunup her iki pusetin bebek tentesi gibi bebek arabası aksesuarları bulunacak şekilde tasarlanmıştır. Jogger puset, genellikle tüm arazi tekerleklerine ve iyi süspansiyona sahip üç tekerlekli bir tasarımdır. Bununla birlikte, bebeğin daha zorlu yollarda çok fazla zıplayacağını unutmayın. Diğer özellikler arasında yüksekliği ayarlanabilir bir tutamak, bilek kayışı, el freni, saklama çantası ve hava koşullarına dayanıklı kumaş bulunmaktadır. Bu bebek arabaları küçük bebekler için uygun değildir. Üreticilerin tavsiyeleri 6 aylık olma eğiliminde olsa da, bebeğinizin sizinle birlikte yola çıkmaya hazır olup olmadığını çocuk doktorunuza danışın. Bazı bebekler için 8 ile 12 ay daha iyi bir kılavuzdur.

Bebek Arabasında Bebeği Güvende Tutma

Bebek arabalarının bebekler ve küçük çocuklar için güvenliğiyle ilgili bazı önerilerde bulunulur. Bunlar şunları içerir:Stabilite: Bebek arabanızın, küçük çocuğunuz yana doğru eğilirse devrilmeyecek kadar geniş bir tabana sahip olduğundan emin olun. Ayrıca, çocuğunuz koltuğa yaslandığında, bebek arabasının geriye doğru devrilmediğini kontrol edin.Emniyet kemerleri: Her zaman bebeğinizin kemerlerinin bağlı olduğundan emin olun. Bebek arabalarının çoğunda üç veya beş noktalı emniyet kemeri bulunur.Kilitleme: Katlama mekanizmasının, yanlışlıkla kapanmaması için kullanım sırasında kilitlenmesi gerekir. Tekerlekleri kilitleyin ve tekerlekler dönmediğinde frenleri uygulayın.Küçük parmaklar: Açarken ve katlarken, bebeğin parmaklarının bebek arabasına yakın olmadığını iki kez kontrol edin.Bu bir alışveriş sepeti değil: Bunu yapmak cazip gelse de, çantanızı veya alışveriş çantalarınızı pusetin saplarına asmayın. Geriye doğru devrilmesine neden olabilirler. Daha alçak ve daha ortalanmış olan alışveriş sepetini kullanın. Güvenli bebek arabası kullanımı son derece önemlidir.

Hareket halindeki ebeveynler bebek arabalarından çok şey bekler. Onlardan bebeklerimizi, yiyeceklerimizi ve şanslıysak içeceklerimizi ve cep telefonlarımızı taşımalarını bekliyoruz. Araştırmanızı yaptınız ve ailenize ve yaşam tarzınıza en uygun bebek arabasını satın aldınız, ancak bebek arabanızın hayal edebileceğiniz ek özelliklere sahip olması harika olmaz mıydı? Şehirli ebeveynlerin ihtiyaç duyabileceği en önemli ve en yararlı bebek arabası aksesuarlarını izleyerek sizin için zor işi yaptık. İşte her puset için tasarlanmış, en çok tercih edilen puset aksesuarımız. Bebek arabası aksesuarları çok çeşitlidir ve kullanım alanlarına göre değişmektedir. Bunlar; Puset minderi, yağmurluk, puset çantası, puset sinekliği, bebek arabası düzenleyici, bebek arabası örtüsü, kış lastiği, puset basamağı, titreşim cihazı, taşıma filesi, bardaklık, puset kancası, aksesuar seti gibi ürünlerdir. Hareket halindeki meşgul ebeveynler için olmazsa olmaz bir set olan bu setler, eller serbest kullanım kolaylığı için bebek arabalarına, alışveriş arabalarına ve daha fazlasına takılacak şekilde tasarlanmıştır. Manyetik bir telefon tutucusu, Paslanmaz çelik üçlü bebek arabası kancası, bardak tutucu, bebek arabası düzenleyicisi ile biberon, bez, mama, oyuncak ve küçük yedek kıyafetlerin yanısıra cep telefonu, anahtar gibi özel eşyalarınızıda koyabileceğiniz puset çantaları ve puset fileleri de ebeynler tarafından çok tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Ayrıca bebek arabası yağmurlukları bebeğinize rüzgarlı ve yağmurlu havalarda maksimum koruma sağlar. Net Şeffaf kumaşla bebeğinize güzel görüş sağlar. Bebeğinizi yağmurdan, tozdan ve rüzgardan korur.

Bebek Puseti Fiyatları

Bebek puseti fiyatları nın belirlenmesinde markalar, istenilen özellikler, ebatlar, modeller gibi etkenlerdir. Bebek arabası aksesuarları içerisinde bebek arabası yağmurluğu, bebek arabası sinekliği, bebek puseti, bebek araba minderi, bebek puset çantası, çocuk emniyet kemeri, bebek arabası oturma kılıfı gibi ürünler bulunur. Aynı zamanda bebek arabası seti halinde de satın alabileceğiniz seçenekleri bulunan markaları kolayca bulabilir hangi set sizin için daha işlevsel ise onu temin edebilirsiniz. Bebek arabası seti en iyi marka olarak birbirinden farklı seçenekler mevcuttur. Bebek arabası takım setleri içinde ana kucağı, oyun parkı, sünger yatak, ayak örtüsü gibi parçalar bulunur. En sevilen bebek arabası markaları ndan Mamas Papas, Doona, Chicco, Baby2Go, Quinny, Maxi-Cosi, Inglesina, Bagi, Xero, Babyhope ve Maclaren gibi güvenle kullanabileceğiniz markaların daha fazlasını tüm bebek arabası modelleri ve bebek arabası aksesuarları kategorisinde Welcome Baby mağazalarında ve www.welcomebaby.com.tr adresinden göz atabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum