WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 3 >

Bebek Bornoz

Ebeveynler, bebeklerinin sağlıklı büyüyüp gelişmesi için, onlara herhangi zarar gelmemesi için titiz davranır, evlatlarının üzerine titrerler. Dünyaya geldiklerinden itibaren savunmasız ve anne babasının bakımına muhtaç olmaları ebeveynlerin üzerinde daha büyük sorumluluk bilinci yükler. Bebek bakımı konusu da ailelerin özenle davrandığı konulardandır. Hassas cilt yapısına sahip olmaları, onları dışarıdan gelecek ve cildine temas edecek her şeye karşı ailelerin daha dikkatli davranmaya itmektedir. 

Bebeğin sağlığını korumak her açıdan önemlidir. Sadece kullanılan bebek bakım ürünlerinden olan şampuan, sabun, krem, losyon vb. ürünler değil, bebeğin cildine temas eden bebek giyiminden banyo sonrası kullanılan bebek banyo havlusu ve bebek banyo bornozunun seçimine kadar özen gösterilmelidir.

Bebekler için özel üretilmiş bebek bornoz ve bebek havlu seçimi yaparken kumaşlarının nasıl olduğu oldukça önemlidir. Bebek havlusu özellikleri arasında ürünlerin antialerjik olması, kanserojen madde içermiyor olmaları ve %100 pamuktan üretilmiş olmaları gerekir. Yumuşak yapıda olmaları bebeğin hassas cildine zarar vermemesi tercih edilmelidir.

Bebek Banyo Ürünleri için markaları şu şekilde sıralayabiliriz; Babyjem, Carter’s, BabyNeo, Funna Baby, Ninniline, Sevi Bebe ve Küçük Karga gibi markalar ve daha fazlası bebek banyo tekstilinde birbirinden farklı ürünlerini bir araya toplayıp banyo havlu seti ve bebek bornoz takımı halinde ebeveynlerin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamaları adına bir araya getirilmiş halini beğenilerine sunmaktadır. Bebek bornoz takımları içerisinde bebek bornoz veya bebek havlusu, bebek terlik ve bebek kesesi ürünleri paketlerin içerisinde bulunur.

Bebek Havlu

Bebek banyo havlularını sadece bebeklerinizi yıkama sonrasında değil, yazın deniz ve havuz kenarında bebeğinizde kullanabilirsiniz. Son yıllarda kullanışlı olmasından dolayı banyo ve deniz sonrası anneler tarafından fazlasıyla tercih edilen bebek bornozu modeli olan bebek banyo panço havlusunu da birçok markadan kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Ayrıca aileler havluların baş havlusu olan çeşidini yanlarında kolaylıkla taşıyabildikleri için sıklıkla ihtiyaç duydukları bebek ter havlusu olarak da kullanırlar. Bebek havlusu ve bebek bornozu fiyatları çok yüksek değildir. Farklı markaların farklı çeşitte ürünleri bulunmaktadır, her ailenin bütçesine uygun olanı temin edebilmesi mümkündür. Pek çok markanın kaliteli kumaştan üretilmiş ürünlerini Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden kolaylıkla ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum