1

Çocuk Deniz ve Plaj Havlusu

Yaz aylarında çocuk deniz plaj havluları çocuklar için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Tüm gün bolca denize havuza giren bebekler ve çocuklar yumuşacık çocuk deniz ve plaj havluları gibi ürünlere sarınır ve kurulanırlar. Bebeğiniz dünyaya sizin bakımınıza ihtiyacı olarak gelir. Her alanda size muhtaç olan bebeğiniz savunmasız ve hassastır. Bebeğinize hissettiğiniz anne babalık duygusu her gün daha da pekişen bir duygudur. Koruma içgüdünüz, onun o korumasızlığına birebir şahit olduğunuzda daha da büyür ve içinizi kaplayan anne babalık duygusu ile bebeğinizle ilgili konuları daha detaylı düşünüp titizlikle hareket etmeye başlarsınız. Bebeğinizin her alanda sizin bakımınıza gerekesinim duyarken birçok bebek ürününün kullanımına da gereksinimi olduğunu görürsünüz. Bebeğinizin uzun süren bir gelişim süreci içinde olduğunu unutmamalısınız. Her evresi farklı ihtiyaçları olacak bebeğinizin bu ihtiyaçlarını karşılayabilmelisiniz. Günümüzde o kadar çeşitte ve uygun fiyatlarda kaliteli ürün mevcut ki her aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilir, dilediğinizi bebeğinizin sağlıklı gelişimi için kullanabilirsiniz.

Bebeğinizin hassas cilt yapısıyla bir dünyaya gelir. Anne karnındaki ortama uygun olan bebeğinizin cilt yapısı doğum sonrası dünya koşullarına göre gelişme ve farklılaşma adaptasyonu gösterir. Cildinin ince yağ tabakasına sahip olarak doğması bebeğinize kullanacağınız ürünleri seçerken son derece hassas davranmanız gerektiğini altını çizer. Kolay tahriş olabilen ve alerjik reaksiyon gösterebilen tenlerine uygun kaliteli ürün seçmeniz önemlidir. Özellikle bebeğinizin cildine birebir temas eden bebek ürünlerini seçerken çok dikkatli olmalısınız. Banyo sonrası kullanılan ürünleri, tıpkı bebeğinizin hijyenini sağlamak için kullandığınız bebek bakım ürünlerini seçtiğiniz titizlikte seçmelisiniz. Banyo sonrası veya deniz ve havuz sonrası bebeğinizin teni su ile sürekli temas halinde kalmasıyla cilt yüzeyindeki gözenekleri açılır. Açılan gözenekler bebeğinizin cildini dış koşullara karşı daha hassaslaşmasına neden olur. Mikroplara ve tüm olası olumsuz durumlara yakalanma ihtimalli, duş sonrası yani su aktiviteleri sonrası artar. Suyun etkisiyle nem kaybı da yaşayan bebeğinizin narin tenine duş sonrası veya deniz ve havuz sonrası kullanacağınız çocuk plaj havlusu veya bebek banyo havlusu seçimini dikkatli yapmalısınız.

Bebek Deniz ve Plaj Havlusu

Bebek banyo havlusu sadece banyo sonrası kullanılan havlular değil, aynı zamanda çocuğunuzun deniz kenarında veya havuzdan çıkarken kurulanabildikleri bebek deniz ve plaj havlusu özelliğini de taşırlar. Hem deniz hem havuz hem de banyoda kullanım kolaylığı sunması siz ebeveynlerin hayatlarını kolaylaştırır. Dilerseniz havlu çeşitlere sahip sadece plaj için üretilen bebek plaj havlu modellerinden edinebilirsiniz. Ayrıca plajlarda ve havuz kenarlarında bebek ve çocuğunuz için deniz ve havuz ayakkabısı modellerini de inceleyebilirsiniz.

Bebek için deniz havlusu modelleri çocuklar için eğlenceli çizgi film karakterlerden, birbirinden farklı desenlerden, bambaşka figürlerden ve sayısız renklerde üretilen her tarza ve zevke hitap eden havlu çeşitlerindendir. Bebek plaj havlusu seçerken işlevsel olmasına önem vermelisiniz. Plaj havlusu ürününde aranan ilk özellik suyu hızlı emmesi ve kısa süre içinde hemen kurumasıdır. Suyu hızla emen özellikte olması bebeğinizin sağlığı için son derece önemlidir. %100 pamuktan üretilen doğal iplikleri içeren bebek plaj havlu modellerinden tercih etmelisiniz. Kanserojen kimyasal maddeleri içermediğine emin olmalı, anti bakteriyel ve antialerjik özellikleri taşını kontrol etmelisiniz. Sert yüzeye sahip olmamaları bebeğinizin cildinin tahriş etmemesi için önemlidir. Yumuşak yapıda olanları satın almalısınız. Çamaşır makinelerinde yıkanabilen ve güçlü su emme özelliğinde olan bebek deniz havlusu tercih etmelisiniz.

Giyilebilir plaj havlusu formunda geliştirilen yeni nesil banyo ve plaj havlularından birisi olan bebek deniz havlusu panço modellerinden edinebilirsiniz. Bebeğinize deniz sonrası hemen giydirebilme kolaylığı sunan panço modellindeki havlular hem kullanım açısından pratik hem de yüksek emiciliği sayesinde konforludur. Her yaş aralığındaki bebeğinize veya çocuğunuza rahatlıkla bulabileceğiniz bebek plaj havlusu panço modellerini dilediğiniz desende ve renkte alabilirsiniz. Yeni doğan bebeğinizde banyo sonrası hemen üstünü örtmenize yardımcı olan panço model bebek banyo havlusu, bebeğinizin üşüme riskini de engeller. Kapüşonlu havlu modellerini de satın alarak bebeğinizin ıslanan başını hem rüzgardan ve güneşten koruyabilir hem de ıslak saçlarını hemen kurumasını sağlayabilirsiniz.

Her bebek deniz havlusu, çocuğunuzun rahat kullanabilmesi ebatlarda üretildiği için yaşına göre uygun boyda deniz havlusu almalısınız. Solmaya karşı dayanıklı ve çevre dostu kimyasal olmayan boyalardan üretilmiş sertifikalı ürünleri tercih etmelisiniz. Bebek deniz havlusu fiyatları çok yüksek olmamasıyla beraber markaya ve modele göre değişiklik gösterir. Dilerseniz havlu takımları veya deniz havlusu seti halinde de alabilirsiniz. Çok sayıda markanın çeşitli bebek deniz havlusu ürünleri içinden bütçenize uygun ürünleri bulabilir, bebeğinize kalitesinden emin olduğunuz ürünü içiniz rahat bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz.BabyNeo, Carter’s ve Stephen Joseph gibi seçkin güvenilir markaların kaliteli deniz havlusu ürünlerine ve çok daha fazlasına Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum