WBJET
1

Bebek Deniz Ayakkabısı

Gebeliğinizi öğrendiğiniz ilk an ile başlayıp, dünyaya gelip bebeğinizi kucağınıza almanızla iyice pekişen anne babalık duygusu, sizlerin çok daha derin duygular hissetmenize sebep olur. Hayatınızın odak noktası ve en değerli varlığınız minik bebeğiniz için her konuda hassasiyet gösterir, özenli davranırsınız. Doğumunun ilk zamanları tatlı bir heyecanla fakat bir o kadar da yorucu geçer. Bebeğinizin minik dünyasına alışmanız, ona karşı olan hayatınızdaki yeni sorumluluklarınız derken ilk zamanlar adaptasyon süreci olarak geçer. Bebeğinizle beraber dışarı çıkıp yürüyüşlere gezmeye ve tatillere çıkabilmek için bebeğinizin biraz büyüyüp serpilmesini dört gözle beklersiniz. Büyüyüp hassasiyet dönemini de atlatır atlatmaz bebeğinizi alıp bolca dışarı çıkarsınız. Özellikle yaz aylarında bebeğinizle deniz kenarına veya havuz kenarına gidip onunla birlikte tatile çıkmayı istersiniz. Bebekli ebeveynlerin endişe duydukları bir konu olan yaz tatili, anne babaların hayatlarını kolaylaştıracak bebek ürünleri sayesinde çok daha korkusuz bir hale gelir. Tatilde bebeğinizin deniz kenarında veya havuzda daha güvenle vakit geçirmesini sağlayan bebek deniz ayakkabısı ürünü ebeveynlerin kurtarıcı ürünleri arasında bulunur. Bebeğinizin veya çocuğunuzun deniz veya havuz kenarında ayaklarını herhangi olası kötü duruma karşı koruyarak keyifle suda vakit geçirmelerini sağlar.
Deniz Ayakkabısı Bebek
Bebekleri ile yaz tatilini düşünen anne babalara minik evlatlarına deniz kenarında veya havuzdayken kullanmaları için deniz ayakkabısı tavsiye edilmesinin en büyük nedenlerden birisi sahildeki taşlık yüzeyden veya kayalıkların keskin tarafından bebeklerinin ayaklarını koruyan niteliğe sahip olmasıdır. Bazı sahiller küçük çakıl taşlarından bazıları ince taneli kumdan oluşur. Sert kayalıkların da bulunabildiği deniz kenarları, hem keskin uçlara hem de sert yüzeylere sahip olmasından dolayı çocuğunuz için tehlikelidir. Bazen kumsallarda kesici yabancı cisimler veya cam kırıkları da olur. Bebeğiniz sahilde yalın ayak dolaştığı veya deniz kenarında kumla oynadığı zamanlarda tüm bu risklerle karşı karşıya kalır. Ayağın herhangi bir cisim batma, ucu sivri taş kaynaklı kesilme veya yarılma durumları yaşanmamışı için bebek deniz ayakkabısı babet kullanabilirsiniz. Yaz aylarının kavurucu sıcaklarında kumsaldaki kumların ısı seviyesi de haliyle yükselir ve yetişkin bireylerin dahi ayaklarını yakabilen sıcaklıklara ulaşır. Kumlu sahillerde bebeğinizin ayağının sıcak havanın etkisiyle ısınan kuma basmasını deniz patiği kullanarak ayağının yanmasının önüne geçebilirsiniz. Ayrıca bebek ve çocuk sandaletleri de tercih edilebilmektedir.
Bebek deniz ayakkabısı kullananlar deniz patiği veya havuz patiği olarak da kullanılan deniz ayakkabısı ürününde belli başlı özellikleri aramalısınız. Bebeğinizin veya çocuğunuzun ayak sağlığı için hava geçirgenliğine sahip bir deniz ayakkabısı modelini seçmelisiniz. Hava geçirgenliği sayesinde bebeğinizin ayağı nefes alabilir ve kan dolaşımını sağlıklı bir şekilde gerçekleşir. Hava aldıran malzemeden yapılan bir deniz ayakkabısı bebek modelleri aynı zamanda hızlı kuruma özelliğine sahip olacakları için bebeğinizin veya çocuğunuz ayağı sürekli ıslak nemli bir ortamın içinde uzun saatler kalmak durumunda kalmaz. Bu da bebeğinizin ayaklarını üşütmesini yani hastalığa yakalanmasının önüne geçmesini sağlar. Hafif, kolay giyilen, ince formu ile hava geçirgenliğine sahip, hızlı koruyan materyalden üretilen modellerden seçmelisiniz. Esnek forma sahip deniz ayakkabıları bebeğinizin deniz ve havuzda konforunu sağlar, rahatça hareket etme imkanı tanır. 
Yeni geliştirilen deniz patiği veya havuz patiği olarak da sıkça duyabildiğiniz deniz ayakkabıları, esnek kumaş seçimleri sayesinde sanki bebeğinizin ayağında bir şey giydirmemişsiniz hissini yaratır. Adeta çorap gibi giyilen çocuk deniz ayakkabısı veya bebek deniz ayakkabısı modelleri ayaklarını sık sıkı kavrar ve kolay kolay çıkmaz özellikte üretilir. Klasik plastik deniz ayakkabısı modellerinde sıklıkla yaşanan sürtmeden dolayı oluşan tahrişler bu modelde yaşanmaz. Hava aldırmayan özellikteki deniz ayakkabıların aksine nefes alan kumaşa sahip olmalarından dolayı bebeğinizin ayağı hem terlemez hem delikli yapısı olmamasından dolayı ayağı kumla dolmaz veya herhangi bir cisim girmez hem de hızlı kurumasından dolayı bebeğiniz ayağı ıslak kalmaz. Çorap gibi hafif yapıda olmaları sayesinde bebeğiniz ayağında sanki bir şey yokmuş hissine kapılır. Özellikle deniz veya havuz patiği olarak en çok tercih edilen ve güvenilen bebek deniz ayakkabısı slipstop markasının ürünüdür. Ayrıca tüm bebek ayakkabı ve bebek giyim ürünlerine Welcome Baby’den ulaşabilirsiniz.
Slipstop deniz ayakkabısı ve diğer güvenilir markaların geliştirdikleri benzer deniz ayakkabıları, tüm yaş gruplarının konforunu sağlamak için üretilen esnek ve hafif yapıda üretilirler. Kaydırmaz tabanları sayesinde ıslak veya kuru kaygan zeminde özellikle havuz kenarlarında tehlike yaşanabilecek yüzeylerde kaydırmaz özellikleri sayesinde güvenliği sağlarlar. Kumun sıcaklığından koruyan ürünler ayrıca suya dayanıklı, uzun kullanım süresine sahip, hızlı koruyan kumaşlardan üretilir. Çorap gibi giyilen ürünler elastik yapıda sahip olmaları sayesinde hızla büyüyen bebeğinize bir sonraki tatil sezonunda dahi 1-2 beden esneyebilen özellikleri sayesinde giydirme olanağını tanır. Evde, banyoda, denizde, havuzda, sahilde kenarında, kumda, teknede, okulda, spor salonunda ve birçok farklı alanlarda özgürce rahat hareket etmelerine yardımcı olan ürün çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de rahatlıkla kullanması için tasarlanır.
Bebek deniz ayakkabısı fiyatları markalara ve markaların ürettikleri modellere göre değişiklik gösterir. Kız ve erkek bebek deniz ayakkabısı çeşitlilik olarak birbirinden farklı renk, desen ve modelde ürünü bulabilir, dilediğinizi zevkinize göre kullanışlı olanını alabilirsiniz. Slipstop gibi birçok seçkin markaların güvenilir kalitedeki deniz ayakkabısı ürünlerine ve çok daha fazlasına Welcomebaby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum