WBJET
312,00 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Her 400 TL'ye 50 TL Hediye Çeki
Yeni Sezon
312,00 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Her 400 TL'ye 50 TL Hediye Çeki
Yeni Sezon
169,99 TL KDV Dahil
199,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Outlet
144,49 TL KDV Dahil
169,99 TL KDV Dahil
323,00 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Her 400 TL'ye 50 TL Hediye Çeki
Yeni Sezon
1

Bebek Hırkası Modelleri

Bebeğiniz için en gerekli parçalardan biri de bebek hırkalarıdır. Bebeğinizi heyecanla kucağınıza aldığınız andan itibaren daha da pekişen ebeveynlik duygusu sizi bebeğiniz ile ilgili tüm konularda alacağınız her kararda titiz davranmanıza neden olur. Bebeğinize iyi koşullarda bir hayat sunmak istersiniz. En değerli varlığınızın büyümesi için en temel gereksinimi olan beslenmesinde gösterdiğiniz özeni bakımında ve giyiminde de göstermek için büyük çaba sarf edersiniz. Tam bakıma ve korumaya gereksinim duyan minik yavrunuz sizin sağladığınız yaşam alanında gelişimini sürdüreceği bilinciyle hareket eder, bebek ürünleri seçimlerinizi bu farkındalıkta gerçekleştirirsiniz.

Bebeğinizi giydirirken mevsimlere uygun seçimler yapmalısınız. Bebek hırkaları giydirirken havanın durumuna göre hareket etmeli, bebeğinizin sağlığı ve huzuru için mevsim koşullarına göre bebeğinizi giydirmelisiniz. Bebek giyimi çok kolay görünse de özenli davranmayı gerektiren bir konudur. Bebeğinize alacağınız her ürünün kalitesi sağlığını etkiler. Cildine sürekli temas halinde olan bebek kıyafetleri kalitesiz materyallerden üretildiği takdirde bebeğiniz için ciddi tehlike yaratabilir. Dışarıdan bakıldığında görünmesi mümkün olmayan toksik maddeleri veya sentetik kimyasalları içeren ürünler, bebeğinizin solunum yollarına ulaşarak tüm vücuduna yayılabilir ve istenmeyen rahatsızlıklara veya dönüşü olmayan hastalıklara zemin hazırlayabilir. Son derece önemli olan bebek giyim konusu ebeveynler için hem heyecanlı bir aktivite hem de pür dikkat isteyen bir sorumluluktur.

Mevsime uygun bebek kıyafetlerinin seçilmesinin etkilerinin başında bebeğinizin üşümemesi veya terlememesini sağlamak gelir. Yaz aylarında bebeğinizin rahat ve konforlu olmasını, terlememesini istersiniz. Kış aylarında ise bebeğinizin üşümemesini, vücut ısının sıcak kalmasını, üşüterek hasta olmamasını arzu edersiniz. Bahar aylarında ve mevsim geçişlerinde bebeğinizi giydirirken biraz daha zorlanabilirsiniz. Değişen hava durumlarından dolayı bebeğinize ne giydireceğiniz konusunda karar veremeyebilirsiniz. Bu sebeple birden fazla çeşitte üretilen bebek giysilerinden uygun olan ürünleri seçerek doğru seçimi bebeğiniz için yapabilirsiniz. Bebek hırkalarının yanı sıra bebek yelek modellerini de inceleyebilirsiniz?

Bebek hırkası , bebeğinizin mevsim geçiş zamanlarında veya kış ve sonbahar aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdendir. İlkbahar mevsiminde dahi bebeğinize gönül rahatlığıyla giydirebileceğiniz ince ipliklerden üretilen modellerini de kolayca bulabileceğiniz bebek hırka ürünlerini bebeğiniz için istediğiniz renk ve desende satın alabilirsiniz. Her mevsimde bebeğinize giydirebildiğiniz bir ürün olmasından dolayı annelerin en sık kullandığı bebek kıyafetleri arasında yerini alır. Çok çeşitte üretilen bebek hırkaları, bebeklerin ihtiyaçlarına göre farklı kalınlıkta üretilmesinin yanı sıra farklı tasarımlarda da bulunurlar.

İster kapüşonlu ister düğmeli isterseniz fermuarlı çeşitlere sahip bebek hırka modelleri içerisinden bebeğinize daha rahat giydireceğinizi düşündüğünüzü alabilirsiniz. Hem klasik tarzda hem de modern tasarımlarda üretilen bebek hırkalarını birbirinden farklı yaka çeşitlerinde bulabilirsiniz. Bebek hırka yapımı esnasında farklı iplikler kullanılır. Sıklıkla hırkalar bebek hırka örgü modelleri olarak üretilir. Bazı hırka modelleri örneğin boğaz kısmına kadar uzanan düğmeli ince dokuda modeller gibi bebeğinizi soğuk havalarda koruması için iç giyim olarak da kullanabilirsiniz. Kalın örme kumaştan üretilen ve yaka kısmında boyunluk gibi kalın kısım bulunan modeller sonbahar aylarında üst dış giyim olarak tercih edebilirsiniz. Ev içinde daha ince formlu hırka modellerini veya kapüşonlu hırka modellerini tercih edebilirsiniz.

Kız Çocuk ve Erkek Çocuk Hırkası

Bebek hırkaları cinsiyete göre özel olarak da üretilirken aynı zamanda unisex olarak da yapılır. Kız çocuk hırkası modellerini farklı renk seçenekleri ve simli, pullu, fırfırlı, kurdeleli, dantelli, çiçek işlemeli gibi farklı tasarımları kolayca bulabilirsiniz. Bebek hırka modelleri erkek çocukları için önden çapraz gelen düğmeli şık tasarımlara sahip modelleri hem özel günlerde hem de günlük giyimde bebeğinizin konforunu bozmadan kolayca giyip çıkabilen özellikteki bu modelleri tercih edebilirsiniz. Erkek çocuk hırkası üretiminde genellikle düz renkler kullanılır, farklı renk ve desen seçeneklerini de kolaylıkla bulabilir, bebeğinize giydirebilirsiniz.

Bebek veya çocuk hırkası alırken her üründe olduğu gibi dokuma kalitesine dikkat etmelisiniz. Bebek hırka modelleri yapılışı sırasında farklı dokuma türleri kullanabilir. Pamuk, yün, polar, organik kumaşlar, penye gibi birçok çeşitteki farklı kumaşlarda üretim sağlanabilir. Sağlığa elverişli kumaşlardan veya dokuma ipliğinden kullanıldığı bebek hırka modellerini satın almalısınız. Ürünlerin %100 pamuktan veya organik dokuma türlerinden üretildiğinden emin olmalısınız. Tercihlerinizi yumuşak dokuya sahip, toksik kimyasalları ve kanserojen maddeleri içermeyen, antialerjik ve antibakteriyel yapıda olanlardan yana yapmalısınız. Hem dışarıda hem ev içinde bebeğinizi giydirebileceğiniz farklı kalınlıklara sahip bebek hırka çeşitlerini istediğiniz kumaş türünde ekonomik fiyatlarda bulabilirsiniz

Bebek hırka modelleri ve fiyatları , markalara göre farklılık gösterir. Markanın tasarımına, modeldeki ayrıntılara, kullanılan ipliğin kalitesine ve iplik kalınlığına bağlı olarak fiyatlarda farklılıklar oluşabilir. Uygun fiyatlardaki bebek hırka modellerini dilediğiniz renk ve desende bulmanız mümkündür. Bilinen güvenilir markalardan Caramell, Carter’s, Losan Baby, Zeyland ve çok daha fazlasına Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Uygun bebek hırka fiyatları arasından dilediğiniz hırka çeşitlerini www.welcomebaby.com.tr adresinden karşılaştırabilir, beğendiklerinizi anında güvenle satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum