ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çocuk İç Çamaşırı

Her çocuğun karşılanması gereken temel ihtiyaçları bulunur. Bu ihtiyaçlar ayrım gözetmeksizin dikkatle karşılanmalıdır. Çocukların temel ihtiyaçları iyi bakım, beslenme, sevgi, şefkat, giyimdir. Giyim konusuna gelindiğinde ayrıca dikkatli olunmalıdır. Bebekler anne karnından çıktıktan sonra tamamen ebeveyn gözetimi altında olmalıdırlar, bebeklere seçilen kıyafetler giyim ürünleri her bebek için özel ve hassas olunmalıdır. Şık görüntüsünden yana kıyafetlerin içeriği de bir o kadar önemlidir.

Bebek giyim ürünleri hastane çıkışı setleri, takımlar, setler, alt, üst, zıbın ve çocuk iç çamaşırı olarak ayrılabilir. Bebek kıyafetleri tüy, toz çıkarmayan özellikte, boyalı olması önemlidir, kolay giydirilip çıkarılması için çıtçıtları veya düğmeleri bulunmalıdır. Boncuk, süs gibi küçük kopacak detaylar küçük çocukların sağlığı açısından kıyafet üzerinde bulunmamalıdır. En önemlisi de kıyafetler pamuktan üretilmiş olmalıdır. Pamuk ürünler yıpranmaz, yıkamaya dayanıklıdır, bebeğinizi terletmez cildinin hava almasını sağlar. Çocuk iç çamaşırı bu özelliklerin bulunması gereken önemli bir giyim ihtiyacıdır.

Erkek Çocuk İç Çamaşırı

Erkek çocuklar için iç çamaşırı seçerken ayrıca dikkat olunması gerekir. Çocukların cildi yetişkinlerin cildine nazaran daha hassas olduğu için iç çamaşırı seçerken daha dikkatli olmak gerekir. Nefes alan kumaş yapılı olmasına, çocuğunuza alerji yapacak maddeler içermemesine dikkat edilmelidir. Erkek çocuk iç çamaşırı seçerken ayrıca dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunur. Bunlardan birisi de sünnet külotudur.

Erkek çocuk iç çamaşırı sünnet külotu çocuklarınızın sünnet sonrası rahat etmesini sağlayan pratik ve konforlu ürünlerdir. Yeni sünnet olmuş erkek çocukları için özel olarak tasarlanmış olan sünnet külotu yaralı bölgeyi korur ve sünnet döneminde bebeğinizin acısız, rahat vakit geçirmesini sağlar. Sünnet külotu seçerken kumaş bölgesinin pamuklu olmasına, lastik kısmının çocuğunuza zarar vermemesine ve yaralı bölgeyi koruyacak kısmın konforlu olmasına dikkat etmek gerekir. Pamuklu bebek, çocuk iç çamaşırı bebeğinizin hassas cildini rahatsız etmez, cildinin hava almasını sağlar ve sık yıkamaya rağmen uzun süre giydirilmek için uygun olduğu için ergonomiktir.

Çocuk Atlet Külot

Çocuğunuza atlet ve külot seçerken dikkat edilecek ilk nokta iç çamaşırının kumaş türüdür, naylon veya naylon karışımı kumaş türleri bebeğinizin hassas cildine zarar vereceği için bu tür zararlı kumaşları kullanmamanız gerekir. Kullanmanız gereken kumaş pamuk kumaşlardır. Pamuk kumaşlar bebeğinizin cildinin hava almasını sağlar böylece çocuklar pamuk kumaşlı iç çamaşırları sayesinde terlemez ve pamuk kumaş çocuğunuzun hassas cildine zarar vermez. Aynı zamanda çocuk atlet ve külotların üzerinde bulunan desenler, figürler, süsler çocuğunuzun cildini kaşındırabilir, kızartabilir bu nedenle seçeceğiniz iç çamaşırları saf boya içermemelidir, anti bakteriyel olmalıdır. Çocuğunuz için alacağınız çocuk atlet ve külotların bedenleri tam çocuğunuza göre olmalıdır, çok sıkı, lastikli veya bol olmaması gerekir. İç çamaşırı giyildiği zaman çok sıkan iç çamaşırları bebeğinizi rahatsız edecektir aynı zamanda çocuğunuzun sağlığı açısından kullanmamak gerekir.

Bazı çocukların ayrıcalıklı durumları olduğu için ayrı özen göstermek gerekir. Bebeğinizin alerji durumuna göre giyebileceği iç çamaşır modelleri değişebilir, bu nedenle iç çamaşırının mutlaka içeriğine dikkat edilerek çocuğa giydirilmelidir. Aynı zamanda çocuklarınızın iç çamaşırlarını yıkarken kullandığınız deterjanın içeriğine dikkat etmeniz gerekir, iç çamaşırını yıkadıktan sonra ütülerseniz iç çamaşırında bulunan bakteriler yok olacaktır böylece çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde giyme imkanı olur.

Çocuğunuz için alabileceğiniz sağlıklı, konforlu ve farklı model çeşitleri bulunan iç çamaşırlarını Welcome Baby‘de uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Sevi Bebe, Çimpa markaları çocuğunuz için kaliteli ve farklı model seçenekleriyle çocuk iç çamaşırlarını size en iyi şekilde sunar.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum