73,43 TL KDV Dahil
97,90 TL KDV Dahil
456,00 TL KDV Dahil
608,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
456,00 TL KDV Dahil
608,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
364,50 TL KDV Dahil
486,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
364,50 TL KDV Dahil
486,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
1

Bebek Mont

Bebek montları kış aylarında onları soğuktan korumak için en önemli ihtiyaçlarınızdan biridir. Bebeğinizin ilk haberini aldığınız andaki heyecanınız hiç şüphesiz bambaşkadır. Haberi alır almaz bebeğiniz için alışverişe çıkmak için ayrı heyecanlanır, minik bebeğinize sevimli kıyafetler almak için sabırsızlanırsınız. Birbirinden tatlı çok sayıda tasarlanan bebek kıyafetlerini anne karnındaki bebeğinizi içinde hayal ederek alışverişinizi çok farklı duygularla yaparsınız. Bebek giysilerini, bebeğinizin ihtiyacına göre dilediğiniz renk, desen ve modelde bulabildiğiniz için her biri birbirinden güzel olan ürünler içerisinden seçim yapmak da zorlanabilirsiniz. Karar vermesi güç olan bebek kıyafetleri arasından tercih yaparken hem öncelliklerinizi hem de zevkinizi düşünerek hareket edersiniz. Bebeğiniz ile ilgili her konuda olduğu gibi bebeğinize kıyafet seçimi anında da aynı titizliği ve hassasiyeti gösterirsiniz. Sevimli tasarımlarıyla içinizi ısıtan bebek kıyafetleri modelleri arasından dilediğinizi alırken, hem bebeğinizin içinde rahat edebileceği, içinde özgürce hareket edebileceği kalıplarda üretilenleri hem kıyafetin kalitesini ve işlevselliğini hem de minik bebeğinizin içinde daha da sevimli bir görüntüye bürünebileceği ürünlerden yana tercihinizi yaparsınız.

Her bebek kıyafetini seçerken dikkat etmeniz gereken ürüne göre değişebilen bazı önemli kriterler bulunur. Her biri özel olarak düşünülüp birbirinden tatlı görünüme sahip olarak üretilen kıyafetleri bebeğinizi içinde hayal ederek aldığınız için bazen ürünün dış görümünü öncelliğinize yerleştirebilirsiniz. Bu durum yeni anne babalar için son derece normal bir durumdur. Fakat unutmamalısınız ki tüm bebek giysileri bebeğinizin cildi ile sürekli temas halindedir. Giydirdiğiniz kıyafetlerin bazıları birebir bebeğinizin tenine değerken bazıları da başka bir kıyafetin üzerine geçirilerek temasta olur. Bu sebeple tüm ürünleri seçerken kumaş kalitesinin ne olduğunu göz önünde tutmanız bebeğinizin sağlığı için çok değerlidir. Kullanılan kumaşların içerikleri sadece cildine temas ettiği için önemli değildir, üzerindeki kıyafetlerin üretiminde herhangi kimyasal madde kullanılırsa bebeğiniz o kimyasalı sürekli solunacağı için de kumaş kalitesi ve içeriği son derece önemlidir.

Bebek mont ya da bebek kaban seçerken görüntüsünden daha çok ürünün kalitesine, üretim koşullarına, üretimde kullanılan malzemenin materyaline çok dikkat etmelisiniz. Hava sirkülasyonunu sağlayan yüzeye sahip kıyafet kumaşları öncellikleriniz arasında yer almalıdır. Nefes aldıran yüzeye sahip olan kıyafetler, bebeğinizin epidermis tabakası ile hassas teni arasında hava geçişini sağlar. Bebeğinizin cildindeki gözeneklerin nefes alabilmesine imkan tanır. Alerjik reaksiyon oluşturmayan ve bebeğinizin sağlığına zarar vermeyen doğal materyallerden üretilen kıyafetleri bebeğiniz için edinmelisiniz.

Bebeğinizin fiziksel gelişimi oldukça hızlı olduğunu unutmamalısınız. Bazen aldığınız ürünü sadece bir defa giyebildiğini göreceksiniz. Bebeğinize bebek giyim ürünleri alırken ekonomik açıdan sizleri zorlamama için ihtiyaçlara göre hareket etmelisiniz.

Bebeğinizi hastalıklardan korumanızda bebek kıyafetleri size yardımcı olur. Bebekler doğduklarında zayıf bağışıklık sistemine sahiptirler. Anne karnından sonra dünya koşullarında adapte olmaya çalışan bebekler, bu dönemde hassas ve hastalıklara daha açık olur. Özellikle cilt yapılarının hassaslığından bahsedilmesindeki en büyük etmen bebeklerin deri altındaki yağ tabakalarının yeterli olmamasıdır. Vücudundaki depo yağ miktarının henüz ısı yalıtımı yapacak oranda olmamasından dolayı bebekler vücut ısısını dengelemekte zorlanır. Dışarıdan destek almaya ihtiyaç duyarlar. Giydiği kıyafetler ile vücut ısı kaybını azaltıp ısı dengesini sağlayabilirler. Soğuk havalarda, kışın soğuğunda ve yağmurlu serin bahar aylarında bebeğinizi sert hava koşullarına karşı korumak ve üşümemesini sağlamanız için bebek montu edinmelisiniz. Bebek mont ürünü alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur.

Tabi ki de ihtiyaç dışı, şık tasarımlardaki bebek kıyafetlerini bebeğinize giydirmeyi arzu edebilirsiniz, bu isteğiniz çok doğaldır. Fakat öncelliğiniz kıyafet alırken sadece dış görünümü olmamalıdır. Ürünün kumaşı, kalıbı, rahatlığı, kalitesi, boya maddesi gibi birçok faktörü detaylı düşünmelisiniz. Günümüzde hem sevimli bir görünüme sahip hem de işlevsel açıdan son derece başarılı üretilen bebek giyim malzemelerini bulmanız mümkündür. Kız ve erkek bebekler için özel olarak düşünülüp üretilen sayısız çeşitte birbirinden güzelbebek mont kaban modelleri bulunur. Birbirinden farklı bebek mont modelleri arasında en beğendiğinizi, ihtiyacınızı en iyi karşılayacağınızı düşündüğünüz ürünü seçerek bebeğiniz o minik vücuduna giydirebilirsiniz. Bebek montu erkek çocuğunuz için ayrı tasarımlarda üretilen ister günlük giyim isterseniz özel günlerde giyim için özel olarak üretilen modelleri bulabilirken kız bebeğiniz için de rengarenk cıvıl cıvıl modellerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Çocuk mont çeşitleri arasından seçim yaparken nelere dikkat etmelisiniz? Öncellikle unutmamalısınız ki her bebek çok kıymetli ve değerlidir. Bebekler hassas varlıklardır. Her konuda en iyi olsun isteyip karar verirken her zaman çok daha dikkatli olunmalıdır. Beslenmesi, öğrenmesi, birlikte zaman geçirilmesi gibi konularda gösterdiği özeni bebek giyimi tercihlerinde de göstermelidir. Bebekler savunmasızdır, korunmaya ihtiyaç duyarlar. Hastalıklardan korumak ailelerin en hassas olduğu konulardan birisidir. Soğuktan üşütmemeleri için bebeklere doğru ürünü alınıp giydirmelidir. Bebek mont ürünü alırken de birtakım özelliklere bakılmalıdır.

Erkek Kız Bebek Mont

Kız veya erkek bebek mont fark etmeksizin ürünün kalitesinin ne olduğu bebeğinizin cildine temas edeceğinden ve soluma yoluna kolaylıkla ulaşacağından çok önemlidir. Sentetik kumaş, ağır metallerden yapılan kumaşlar, alkol veya amonyak içeren iç dolgusu, parafin, toksik boya maddeleri gibi bebeğinizin sağlığını tehlike sokacak kimyasalları içermemesi gerekir. İç dolgusu kadar dış kaplama kumaşının da iyi kaliteden üretilmiş olması lazım.

Bebek montu, bebeğinizi soğuk havalarda üşümekten kurtaran, bebeğinizin vücut ısının belirli bir sıcaklıkta kalmasını sağlayan bir bebek giyim ürünüdür. Bebek mont kol kesimi ve beden kalını bebeğinizin içindeyken rahat hareket etmesini sağlamalıdır. Doğru kalıpta üretilmesi gereken bebek montları, bebeğinizin özgürce kolunu kullanması ve vücudunu rahatça hareket etmesi amaçlanarak üretilirler. Soğuktan, yağmurdan koruyan özellikte yapılan ürün aynı zamanda hafif yapıda olmalıdır. Bebeğinizin veya çocuğunuzun rahatlıkla giyip taşıyabileceği ağırlıkta olması bebeğinizin rahatlığını sağlayan önemli bir etkendir. Özellikle hafif formu montları pratik giyimi ve ısıtıcı özelliğinden dolayı ebeveynler bebekleri için tercih ederler. İç dolgu maddesinin ısıtıcı ve bir o kadar ince olması, dış malzemesinin de soğuğu ve suyu geçirmeyen hafif kumaş türünden üretilmiş olmalıdır. Geniş ve kolay giyilen formları sayesinde her bebeğin bulunduğu yaş aralığına kolayca uyum sağlayan geniş beden yelpazesine sahiptirler. Her bebeğin kullanımına uygun olarak üretilirler.

Bebek montlarından bebeğiniz için seçim yaptığınızda kapüşonlu modelleri de tercih edebilirsiniz Kapüşonlu montların baş kısmının içi kapayan malzemesinin ne olduğunu öğrenmelisiniz. Bebeğinizin başına temas edecek olan iç kısmı, hem kansorjen kimyasalları içermemesi hem rüzgardan ve yağmurdan üstün koruma sağlaması açısından önemlidir. Bebek mont tulum ürünü yenidoğan bebekler için en çok tercih edilen mont çeşididir. Kolay giyimi ve pratik olmalarından dolayı ailelere kullanım kolaylığı sağlarken bebeğinize de tam koruma sağlar. Patikli bebek mont tulum çeşitleri bebeğinizin hem ayaklarını hem vücudunu hem de kapüşon kısmı olanlarda da başını sıcak tutulmasını sağlar.

Bebek montları fiyatları markadan ve modelden modele değişiklik gösterir. Caramell, Losan Baby, Losan Kids, Zeyland gibi birçok güvenilir seçkin markanın kaliteli bebek mont ürünlerine, uygun bebek ceket fiyatları na ve çok daha fazlasına Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum