1 2 3 >

Bebek ve Çocuk Oyun Seti

Minik bebekleriniz ve çocuklarınız birbirinden ayrılan, tekrar bir araya getirilen; takılan, çıkan ve yerleştirilen oyuncakları severler. Bu nedenle, bebeğinizin bu tarz etkinlikler gerçekleştirebilecekleri oyun setleri ile farklı oyunlar kurabilecekleri oyuncaklar seçmeye çalışılmalıdır. Bir yol veya Hot Wheels otoban seti; hayvanat bahçesi oluşturması için vahşi hayvanlar oyun seti alabilirsiniz. Bunun gibi tak çıkar parçalara sahip oyuncaklar ile çocuğunuzun hayal gücü gelişirken problem çözme ve mantıksal düşünme becerileri de olgunlaşır.

Bebek ve çocuk oyun seti modelleri, yavrularınızın için yeni beceriler geliştirme şansı verir. Çocuklar, kendi kendilerine ya da biraz yardımla oluşturabileceği tak çıkar parçalı oyun setleri sayesinde mantıksal düşünme becerilerini geliştirirler. Ayrıca çocukların oyuncak parçalarının birbirleri ile nasıl birleştiğini anlamasını sağlar. El göz koordinasyonuna ve el parmaklarındaki küçük kasların kullanılmasına destek olur. Çocuğunuzun hayal gücünü ateşleyen oyun setleri seçmeye çalışın. Çocuğunuzun hikayeleri dinleyip canlandırmada kullanabileceği oyuncaklara bakın. Çocuğunuz oyuncakları drama oyunlarına dahil ederek olayları mantıksal bir sıraya koyma becerisi kazanacaktır.

Çocuk Mutfak Oyuncakları

Çocuk mutfak oyuncakları , çocuklarınızın gelişimine, nesneleri kavrayabilme ve öğrenebilmelerine, mutfak araç gereçlerini yakından tanımalarına yardımcı olur. Çocuklarınızın günlük yaşamlarında yapabilecekleri pratik alışkanlıkları çocuk mutfak oyuncakları ile birlikte büyüme çağında öğrenmeye başlayacakları için, ileride mutfak araçları gereçleri karşısında herhangi bir yabancılık çekme sorununu da minimum seviyeye indirmeye yardımcı olur. Kız ve erkek çocukları, çocuk mutfak oyuncakları ile birlikte vakit geçirdikleri zaman ev ve aile hayatında yardımlaşmanın önemini de daha büyüme çağındayken öğrenmeye başlamış olacaklardır. Çocukların büyüme çağında paylaşma, birlikte vakit geçirme gibi önemli değerleri öğrenmeleri ileride günlük yaşamda da paylaşımcı olmalarına katkı sağlayacaktır.

Çocuk mutfak oyuncakları seçerken ebeveynlerin göz önünde bulundurması gereken en önemli konu, alacağınız oyuncakların çocuğunuzun ilgisini çekip çekmeyeceği olmalıdır. Çocuğunuz eğer arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanıyorsa, daha geniş hacimli ve çok sayıda mutfak araç gerecini bulunduran mutfak oyuncaklarını ve setlerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede çocuklarınız diğer arkadaşlarıyla birlikte mutfakta görev dağılımı yaparak eğlenceli vakit geçirebilir. Dikkat edilmesi gereken diğer önemli konu ise set içerisindeki parçaların çocuğunuzun yaş grubuna uygun olmasıdır. Küçük çocuğunuzun yutma olasılığının olduğu parçalı setleri, dikkatle seçmeleri ebeveynlere tavsiye edilir.

 

Barbie Oyuncak Seti

Barbie oyuncakları çeşitli konseptlerle çocukların hayal dünyasını genişletiyor. Barbie oyuncak seti kutusunda konseptlere uygun; kıyafet, eşya ve aksesuarlar bulunur. Yalnızca Barbie bebeği değil, o bebek ilişkili eşyaları da oyun dünyasına kazandıran Barbie, özellikle kız çocuklarının beğenisini kazanıyor. Zamanla çeşitlenen Barbie bebekler farklı ten renklerinde, saç şekillerinde ve modellerinde hatta farklı kilolarda tasarlanıyor. Bu detaylar ile çocuğunuz farklı fiziksel özelliklerle tanışmasını ve kendi özellikleri ile barışmasını sağlıyor. Kullanıcılar bu detaylara bakaran seçim yapabiliyor. Ürünler hazırlanırken sağlığa aykırı hiçbir materyal ve boya kullanılmıyor.

Golf, tenis, basketbol gibi farklı konseptleri bulunan Barbie oyuncak seti çeşitleri çocukların sporu sevmesine ve öğrenmesine de yardımcı oluyor. Çocukların zeka gelişimine ve ince motor becerilerine katkı sağlayacak Barbie oyuncaklar seti, çocukların eğlenirken öğrenmesini sağlayarak fark yaratıyor. Çocukların tek başına veya arkadaşlarıyla oynayabileceği Barbie oyuncak setleri, çocuklarınızın hikaye kurma, oyun oluşturma becerilerini arttırırken eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor.

Bebekler çevrelerindeki nesnelerin nasıl çalıştığını anlamaya gayret eder. Bu sebeple bebeğinizin ilgisini çekecek, gerçek hayatta da kullanılan nesnelerden oluşan bebek oyun seti modelleri ile bebeğinizin gelişimine ve birbirinden farklı oyunlar kurmalarına destek olabilirsiniz. Bebeğinizin bedensel ve zihinsel gelişimini destekleyecek, bebeğinizin sağlığını düşünerek üretilmiş birbirinden sevimli çocuk ve bebek oyuncak seti modelleri Welcome Baby web sitesinde sizleri bekliyor.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum