199,99 TL KDV Dahil
249,99 TL KDV Dahil
191,99 TL KDV Dahil
319,99 TL KDV Dahil
370,99 TL KDV Dahil
529,99 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Outlet
370,99 TL KDV Dahil
529,99 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Outlet
114,74 TL KDV Dahil
134,99 TL KDV Dahil
114,74 TL KDV Dahil
134,99 TL KDV Dahil
1 2 >

Bebek Pijama

Bebekler gözlerini dünyaya açtıktan sonra çevreye ve mikroplara karşı çok hassas olurlar bu nedenle ebeveynler bebekleri için doğru ve sağlıklı bebek ürünlerini almak zorundadır. Bebek giyim ürünleriyle başlayan bu zor süreç bebeğiniz anne karnındayken başlayacaktır. Bebeğinin doğumu için heyecanlı olan anne bebeği için alışveriş yaparken bazı önemli detaylara dikkat etmelidir.

Bebeğinizi giyim ürünleri almadan önce ilk hedefiniz şık olmasının yanında sağlıklı da olmasıdır. Bebek giyim ürünleri başlıca şunlardır; yeni doğan seti, iç giyim ürünleri, patikli ve patiksiz pantolonlar, zıbınlar vb.dir. Peki hassas bebek ve çocuk giyim ürünleri almadan önce nelere dikkat etmeliyiz? En önemli kriter alacağınız kıyafetin %100 pamuk olmasıdır. Pamuk kıyafetler bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyecektir. Pamuk kıyafetin nefes alan kumaşı sayesinde bebeğiniz terlemeyecektir. Aynı zamanda pamuk kıyafetler sık yıkamaya uygun olduğu için ergonomiktir. Böylece sık yıkamanıza rağmen formu bozulmaz, ilk günkü gibi bebeğinize giydirebilirsiniz.

Bebeklerin giydiği kıyafet ürünlerinin içerikleri sağlıkları açısından çok önemlidir. Özellikle bebeğiniz için alacağınızbebek pijamaları özenle seçmeniz gerekir çünkü giyeceği bebek pijama takımı uzun süre bebeğinize temas edeceği için bebeğinizin uykusunu, uyurken ki sağlığını etkileyecektir.

Bebek Pijama Takımı

Çocukların uykuları doğumdan sonra başlayan çok hassas bir konudur ve uykuyu etkileyen birçok etken bulunur. Bunlar bebeğin yaşı, sağlık durumu, uyduğu ortam hatta giydiği bebek pijama takımı bile olabilir. Bebeğiniz uyurken giydiği pijama takımıyla fazla ve uzun süre temas halinde kalacağı için bebeğiniz için doğru bebek pijama takımını bulmak gerekir. Bebeğiniz için alacağınız pijama takımının özellikleri çok önemlidir. Bunlar bebek pijama takımının kumaşı, rengi, desenleri, giyilme şekli olabilir.

Bebek pijama takımı nın kumaşı dikkat etmeniz gereken önemli bir konudur. %100 pamuk kumaşlı bebek pijama takımları bebeğiniz için alacağınız en doğru seçenektir. Bebeğiniz uyurken pamuk kumaşlı pijama takımı ile terlemeyecektir. Terlemek bebeğinizi hasta edebileceği için kötü etkilenmesini sağlar. Aynı zamanda pamuk ürünler bebeğinizin cildinin kızarmamasını, hava almasını sağlayacaktır. Pamuk kumaşlı ürünler uzun süre yıkamaya rağmen formu bozulmaz böylece bebek pijama takımını uzun süre bebeğinize giydirebilirsiniz.

Bebek Pijama Tulum

Bebeğinize uykudan önce giydireceğiniz pijama çeşitleri mevsimlere ve kullanım şekline göre değişiklik gösterebilir. Bebeğinizin memnuniyeti, mutluluğu ve sen önemlisi sağlığı için doğru pijama takımını bulmak gerekmektedir. Pijama takımları mevsimlere göre, müslin, polar, uzun kollu pijama takımı, kısa kollu pijama takımı, ya da bebek pijama tulum şeklinde değişebilir. Aynı zamanda bebeğinize giydireceğiniz pijamalar bebeğinize uykuyu sevdirmek için bebeğinizin sevdiği renklerde ve bebeğinizin sevdiği desenlerde olması uykuya severek gitmesi açısından önemli olabilir. Konforlu kullanımı olan bebek pijama tulum bebeğinizin uyku sırasında üzerinin açılmamasını sağlayacaktır.

Bebek pijama tulumu bebeğinize giydireceğiniz mevsime göre değişiklik gösterebilir. İçi polarlı pijama tulum bebeğinizi çok sıcak tutacağı için sadece kış aylarında kullanılmalıdır. İnce kumaşlı bebek pijama tulum bebeğinizin uyurken terlememesini sağlayacaktır. Yaz ayları için tercih edebileceğiniz müslin bebek pijama tulum bebeğinizin rahat ve güzel bir uyku geçirmesini sağlayacaktır. Bebeğiniz için alacağınız pijama tulumları, pijama takımları bebeğinizin uykusunun rahat geçmesini, uyku problemi yaşayan çocukların uykuya severek gitmesine yardımcı olacaktır.

Bebeğiniz için en uygun, kaliteli kumaşlı ve farklı renk desen seçenekleriyle pijama takımlarını Welcome Baby’de uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Konforlu kız erkek bebek pijama takımlarını, bebek pijama tulumlarını yumuşacık kumaşlarıyla ve kaliteli bir şekilde Arnetta, Roly Poly, Biorganic, Carter’s, Mummy’s Baby, Losan Kids markaları sunmaktadır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum