WBJET

Bebek Seyahat Güvenliği

Bebeğinizle doğumdan hemen sonra seyahat etmeye başlayabilirsiniz. Yeni doğan bebekle seyahat etmek sizlerin biraz zorlanmasına neden olabilir. Dünyaya gözlerini yeni açmış narin bebeğiniz için özellikle doğum sonrası ilk döneminde bir yerden bir yere giderken gerekli önemleri almanız ve can güvenliğini sağlayacak tedbirleri oluşturmanız son derece önem arz eden başlıca bebek güvenliği konularıdır. Bebek güvenliği ile ilgili dikkat edilecek noktalar, aslında bebekle seyahat etme esnasında sizin seyahat konforunuzu belirleyicisi olacaktır. Bebek güvenliği için nelerin gerektiğini, ihtiyaç duyacağınız bebek seyahat ürünleri nin hangi özelliklere sahip olması gerektiğini bilmeniz çok önemlidir. Bebek güvenliği ebeveyn bilgilendirme formu gibi öğretici bilinçlendirme yazılarına kolaylıkla anne bebek bakım ve yaşam hakkında ilgili yerlerden ulaşabilir, bilgi edinebilirsiniz.

Peki, seyahat sırasında bebek güvenliği nasılsağlanır? Bebeğinizle yolculuğunun sorunsuz bir şekilde geçmesi için can güvenliğini sağlamalı ve güvenlik koşullarınızı sağlayacak bebek seyahat aksesuar ürünlerini edinmelisiniz. Nasıl ev içerisindebebek kapı güvenliği,bebek beşik güvenliği veya bebek güvenliği çekmece kilidi gibi bebeğiniz konforunu sağlamak için güvenlik tedbirleri alıyorsanız seyahate çıktığınızda da olası durumlara karşı tedbirleri almalısınız. Bebekle seyahat etmek istediğinizde ister arabayla ister uçakla isterseniz otobüsle yolculuk yapmayı seçin öncellikle bebeğinizin taşınmasını güvenli koşullarda yapılacağından emin olmasınız. Bebek seyahat yatağı ürünü bebeğinizin seyahat sırasında güvenle içinde taşınmasını sağlayan en çok kullanılan seyahat aksesuar ürünlerinden birisidir. Pratik yapısı ve kurulum kolaylığı özelliklerine sahip taşınabilir bebek park yataklarını dilediğiniz an her yere giderken götürebilir, bebeğinizi sağlam iç tasarımıyla güvenle taşıyabilirsiniz. Bebek güvenliği yastığı sayesinde bebeğinizin yatağının içindeyken baş kısmının rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bebek güvenli uyku yastığı sayesinde deliksiz ve kaliteli uyku ortamını bebeğinize oluşturabilirsiniz.

Bebek Seyahat Çantası

Bebeğinizle seyahatte çıktığınızda bebek seyahat listenizde olması gereken tüm bebek gereçlerini bebek seyahat çantası ürününe koyabilir, dilediğiniz yere ihtiyaç duyulan tüm bebek ürünlerini sizinle beraber her yere taşıyabilirsiniz. Bebeğinizle sorunsuz keyifli bir yolculuk yapabilmeniz için bebek seyahat çantasında bebeğinizin üstü kirlediğinde değiştirmeniz için gereken yedek kıyafetleri, en sevdiği oyuncağı, ıslak mendili, bebek bezi, pişik kremi, beslenme önlüğü gibi ürünlerin mutlaka bulundurmanız gerekir. Bebekle araba yolculuğu konusu bazen ebeveynlerin endişelenmesine neden olabilir. Bebeğiniz veya küçük yaştaki çocuğunuz, henüz kendini koruma yetisi gelişmediğinden her ortamda her zaman tehlikelere açık olurlar. Bu durum ise bebeğinizin veya küçük yaştaki çocuğunuzun zarar görebilmesine ve istenmeyen kazaların yaşanmasına yol açabilir. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için beslenmesini, giyimini, eğitimini, oyun saatlerini düşündüğünüz kadar seyahat güvenliğini de düşünmelisiniz. Önlem olarak arabanızda mutlaka olması gereken bebek oto koltuk ürünü ve koltuk aksesuarlarından edinmelisiniz.

Evinizde kullandığınız bebek güvenlik kilidi aparatı,bebek güvenlik köşe koruyucu veyabebek güvenlik kapısı gibi tüm bebek güvenlik seti ürünlerini bebeğinizin özgürce hareket etmesini güvenli koşullar altında gerçekleştirmesi için kullandığınız gibi; araba ile seyahat esnasında da seyahat güvenliği için özel olarak geliştirilmiş ürünlerinin kullanımına özen göstermelisiniz. Bebeğinizi oto koltuğuna yerleştirdikten sonra onu gözlemleyebilmenize yardımcı olan arka koltuk aynası, size sürüş yönünün tersine bakan bir araba koltuğunuzda oturttuğunuz bebeğinizi veya çocuğunuzu izlemenize uygun olarak tasarlanır. Hızlı ve kolay kuruluma sahip arka koltuk aynası, sizlere geniş açılı bir görüş sunarak bebeğinizi rahat izlemenizi sağlar. Ayrıca sürüş sırasında arka görüş görünümünü engellemeyeceğinden size herhangi bir sıkıntı yaratmaz. Arka koltuk koruyucu aksesuarlarından birini edinerek bebek oto koltuklarını yerleştirdiğiniz arka koltuklarınızın, aşınma ve yıpranma riskinin önüne geçebilirsiniz. Arkaya ve öne bakan araba koltuklarında rahatça kullanabilen 3 noktalı emniyet kemeri ile kurulum kolaylığı sağlayan 6 farklı kaymayan ped yapısıyla koltuğun hareketini önleyen arka koltuk koruyucular, kolayca temizlenebilir.

Kaliteli bebek güvenliği ürünleri ve Babyjem, Maxi-Cosi ve Skip Hop gibi güvenilir markaları Welcome Baby mağazalarında ve www.welcomebaby.com.tr adresinde bulabilirsiniz. Dilediğiniz bebek seyahat güvenliği ürünlerine ve çok daha fazla bebek ürünlerine ulaşabildiğiniz Welcome Baby mağazalarında uygun fiyat aralığı seçeneklerinde ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum