WBJET
1

Bebek Yatağı Koruyucuları

Bebekler ve çocuklar çeşitli sebeplerle yataklarını kirletebilirler. Yatak koruyucular dökülen maddelerin ya da malzemelerin yatağı ıslatmasını veya lekelemesini önleyecek özel kumaşlardan üretilmişlerdir. Bebek yatağı koruyucuları sadece yatağa dökülen maddelerin yatağı lekelemesini önlemek haricinde yatağın veya beşiğin kenarlarına ve parmaklıklarına da takılarak içinde olan bebeğin kendini yaralamasını da önlemek amacıyla kullanılır. Bu tip bebek odası tekstili ve ev içi güvenlik ürünleri ne web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bebeğiniz bezi bırakma dönemine hala alışamamış ve alt ıslatıyor olabilir ya da yatakta yemek yemeyi seviyor olabilir. Bunun için bebek yatağı koruyucuları veya alez kullanarak olası kazalarda yatağınızın lekelenmesini ve ıslanmasını önleyebilirsiniz.

Bebek Yatağı Kenar Koruyucu

Alezler dışında yatak koruyucular olarak bebek yatağı kenar koruyucuları ve kenar yastıkları da kullanılabilir. Bu yastıklar beşiğin ya da yatağın etrafını çevreleyecek şekilde ya da beşiğinizin parmaklıklarına bağlanacak şekilde üretilmiştir. Bebek yatağı kenar koruyucu yastıkları farklı çeşitleri sayesinde nevresim takımı ve bebek örtünüzle uyumu yakalayacaktır.

Bebek yatağı kenar koruyucuları sayesinde hem yatağınız darbe aldığında da yıpranmayacak hem de bebeğinizin uyurken gerçekleştirdiği dönüş hareketleri onun beşiğine çarpmasını engelleyerek canını acıtmayacak ve uykusunu bölmeyecektir. Babyjem, funnababy ve Miny baby ürünlerini hızlıca inceleyebilirsiniz.

Bebek Yatağı Korumalığı

Yatak korumalığı bebeğinizin ya da küçük çocuğunuzun karyolasının kenarına takılarak onun uykusunda dönmesi halinde yatağından düşmemesi için tasarlanmış bir üründür. Bebek yatağı korumalığı genellikle kenarları kumaş ve orta kısmı file olan ve nefes alabilen kumaştan üretilmiş bir korumalıktır.

Bebeğinin sağlıklı ve huzurlu bir uyku uyuması ebeveynlerin en çok ilgilendiği konulardan biridir. Bebeğiniz uyuduktan sonra da onun güvenliğinden şüphe duymamak için yatak kenarlarına bebek yatağı korumalığı takarak bu tedirginliğinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Yatak korumalıkları takıp çıkarılabilen, modele göre farklılık göstermekle birlikte katlanabilen ve bebeğinizin güvenliği için kitlenerek sabitlenen bir yapıdadır.

Beşik, karyola, yatak korumalığı, bebek yatağı koruyucuları ve ihtiyacınız olan ürünlerden çok daha fazlası için sizleri de Welcome Baby dünyasına davet ediyoruz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum