WBJET
1.699,92 TL KDV Dahil
1.999,90 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
562,43 TL KDV Dahil
749,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1.799,93 TL KDV Dahil
2.399,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Bebek Güvenlik Kameraları

Her anne baba en değerlilerimiz olan bebeklerinin bebek güvenliği , konforu ve rahatı için onların yanında olmak ister ancak çalışan ebeveynler için bu mümkün değildir. Bu sorunu bebek güvenlik kamerası ile aşmak mümkün. Birbirinden modern ve kullanışlı bebek güvenlik kamerası modellerimiz bulunmaktadır.

Örneğin; WiFi bağlantısı ve iki yönlü etkileşim sağlayan kamerayla çocuğunuz evde yokken veya başka bir odadayken rahatlıkla internet bağlantısı yoluyla izleyebilirsiniz, uzaktan pan, tilt ve zoom fonksiyonuyla Pan, kameranın sağa ve sola hareket etmesi özelliğidir. Tilt, Kameranın aşağı ve yukarı hareket edebildiğini belirten özelliktir. Zoom, lenste bulunan otomatik yakınlaştırma ve uzaklaştırma özelliğini belirtir. Bu sayede çocuğunuzu her açıdan bebek kamerası ile görebilirsiniz, güvenli izleme, ücretsiz hubble uygulaması ile kolay kuruluma sahip olan özelliği ile hem kendi monitöründen hem de uygulamadan rahatça takip edebilirsiniz, akıllı telefon, tablet veya bilgisayar aracılığıyla kontrol edilebilen, farklı görüş açıları olan, uzaktan HD video akışı olan, sıcaklık izleme ve uyarı mekanizmasıyla odanın ısısı arttığında veya azaldığında size gelen bildirim sayesinde duruma rahatlıkla el atabilirsiniz. Ayrıca bebek güvenlik kamerası yerine bebek telsizi de tercih edebilirsiniz.

Hareket uyarısı özelliği sayesinde çocuğunuz yatağından düşmeden onu fark edebilir veya odaya farklı biri girdiği zaman haberiniz olabilir, gece görüşüyle akşam ve gece saatlerinde de hiç zorluk çekmeden çocuğunuzu izlemeye devam edebilirsiniz. Anlık görüntü ve video kaydı özelliği sayesinde belki de kamerayla çocuğunuzun ilk adımlarını fotoğraflayabilir veya gün içinde izleyemediğiniz anları daha sonrasında izleyebilirsiniz, video sıkıştırma, kristal netliğinde ses ile odada ki tüm sesleri tüm kalitesiyle duyabilirsiniz.

Bebek güvenlik kamerası ürünlerinin fiyatları beraberinde artış gösterebilirken güvenle satın alabileceğiniz alışveriş platformları olan Welcome Baby mağazalarından veya internet adresinden uygun seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Güvenlik kamerası ürünleri fiyatları modellerine ve markalarına göre farklılık göstermektedir. Ürünlerin en ucuz bebek kamerası olanından daha ziyade güvenilir kaliteli bilinen markaların ürünlerini tercih etmelisiniz. Her markanın geliştirdiği özellikler birbirinden farklı olabildiği gibi fiyatları da farklılık gösterebilmektedir.

Bblüv Cam güvenlik kamerası fiyatları , Motorola güvenlik kamerası fiyatları , Weewell bebek güvenlik kamerası fiyatları gibi seçilmiş güvenle satın alabileceğiniz markaların fiyat aralıklarını Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden karşılaştırabilir ve en uygun olanını kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum