WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 >

Bebek Küveti

İlk kez bebek sahibi olan anne babaların küçük ve narin bedenini nasıl tutacağından nasıl besleyeceğine, nasıl kucağına alacağından nasıl gazına çıkaracağına kadar bir sürü konuda endişe duyabilir, yanlış bir şey yapacaklarından korkabilirler. Ancak her geçen gün bebeklerine alışarak zaman içerisinde birçok konuya hakim olarak daha rahat davranacaktırlar. Endişe duydukları konuların başında gelen konu genel olarak bebek yıkamasıdır. Hangi davranış biçimlerinin yıkama esnasında olması gerektiğini, bebeklerini banyoda nasıl tutacaklarını, hangi koşulların bebek banyo yaptırırken uygulanmasını ebeveynler bilmeyebilirler. Anne babaların bu konuda yaşayabilecekleri birçok sıkıntıların düşünerek üretime aldıkları sayısı oldukça fazla yardımcı ürün vardır. Tüm yardımcı bebek banyo ürünlerinin başında ise bebek banyo küveti gelir.

Bebek banyo küveti ihtiyacı oluşmasının ana nedeni ailelerin bebeklerinin hijyenini sağlamayı ve sağlıklı büyüme ve gelişmelerini desteklemeyi amaçladıkları içindir. Bebek bakımın yegane parçası olan da bebeğin yıkanmasıdır. Bebeklerin yıkanması sırasında oluşabilecek tüm durumları kolaylaştırmak için üretilmiş bebek banyo ve tuvalet küveti ile ebeveynler bebeklerini başkalarının yardımına ihtiyaç duymadan tek başlarına yıkayabilmektedir.

Bebek banyo küvetleri yapıları gereği oldukça hafif ve kolay taşınabilir formda olduklarından kullanışlıdır. Bebeğin içinde rahat etmesi amaçlanarak üretilmiş banyo küvetleri oldukça ergonomiktir. Bebek küvet ayaklarını da web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Bebek banyo küveti modelleri ise büyüklük, genişlik, renk ve markalar bazında değişiklik göstermektedir. Alınacak banyo küvetinin bebeğin yaşına uygun olarak seçilmesi ailelerin ilk önceliği olmalıdır. 6 aydan daha küçük bebeklerin banyo küvetlerinin içerisine bebek banyo küveti filesi veya küvet minderi gibi banyo aparatları kullanması yıkama işlemini fazlasıyla kolaylaştıracaktır. 

Banyo küveti alınırken ebeveynler yıkama sırasında bebeklerine sağlayacakları konforu önceden düşünerek hareket edip aileler için oluşturulmuş bebek banyo küvet setini de temin edebilirler. 

Banyo küvet fiyatı ise kullanılan materyal çeşidi, küvetin ebatları, tasarım farklılıkları faktörler ışığında değişiklik gösterir. Önemli olan husus anne babaların bebekleri için güvenli ham maddeden üretilmiş dayanıklı ve kullanışlı banyo küveti edinmeleridir.

Banyo küvet fiyatları markalara göre değişiklik göstermektedir. Chicco, OkBaby, Sevi Bebe, Aqua Scale ve Pilsan gibi markanın bebek banyo küvetleri mevcuttur. İhtiyacınız olacak banyo küvetini ve daha birçok bebek banyo ürünlerini Welcome Baby mağazalarında bulabilir, www.welcomebaby.com.tr adresinden kolaylıkla tüm bebek banyo küveti ürünlerini karşılaştırabilir size uygun olanını kolaylıkla satın alabilirsiniz.   

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum