Bebek Mevlüt

Bebek mevlidi kültürden kültüre farklılık gösteren yeni doğmuş bebeğin doğumunu kutlamak için yapılan güzel ve şık geleneceklerden biridir. Dünyaya gelen bebeğin mutluluğunu paylaşmak için yapılan bu özel gün için herkes heyecanlı olur. Bebeğin güzel ve hayırlı bir ömrü olması için hazırlanan bebek mevlidinde bebek ve mevlidin yapılacağı yer süslenerek hazırlanır. Bebek mevlütüne gelen misafirler bebek için güzel dualar ederek bebeğe şık hediyeler verirler ve gün böyle kutlanır.

Her anne bebek mevlit programı için çok heyecanlı olur. Misafirlere haber verilir, mevlit için yemek, şekerleme, süsleme gibi şık hazırlıklar yapılır. Anne bu özel gün için ayrı olarak hazırlanır. Aynı zamanda mevlit yapılacak bebek güzel ve şık giydirilir, süslenir. Mevlit gününün güzel geçmesi için herkes hazırlanır. Bu özel günü güzel bir şekilde hatırlanabilmesi için herkes hazırlıklar yapar mevlüt takımları da bunlardan biridir. Mevlüt takımları dışındaki tüm bebek ve çocuk giyim ürünlerini web sitemizde ve mağazalarımızda inceleyebilirsiniz.

Bebek Mevlüt Kıyafeti

Bebek mevlüt ü bebek ve anne için önemli ve değerli bir gündür. Bu özel gün için bebekler dikkatle hazırlanır. Anne bebeğinin şık ve rahat olmasını ister. Bu nedenle bebeği için seçeceği bebek mevlüt kıyafeti özel olarak tasarlanmış olması gerekir. Minik bebeklerin şık görünmesinin yanında kıyafet içinde rahat hareket etmelidir. Kız bebek mevlüt kıyafeti fiyonk veya dantel detaylı, parlak simli kumaşı olan elbiselerden veya takımlardan oluşur.

Taç, eldiven ve şapka gibi aksesuarlarda da mevlüt kıyafeti şık bir takım haline gelebilir. Fakat minik bebeğinize şık bir mevlüt kıyafeti seçmeden önce dikkat etmeniz gereken detaylar bulunur. Bebeğiniz için seçeceğiniz kıyafet %100 pamuk kumaşlı olmalıdır. Pamuk kumaş bebeğinizi terletmez, hava almasını sağlar ve hassas cildine uyum sağlar. Aynı zamanda kıyafet üzerinde bulunan tül, boncuk gibi detaylara dikkat etmek gerekir. Bu detaylara bebeğinize temas edeceği için antibakteriyel özellikte olmalıdır. Antibakteriyel özelliği olan kumaş ürünleri bebeğinizin cildine zarar vermez. Aynı zamanda kıyafet üzerinde bulunan peluş detaylar toz tutacağı için bebeğinizin sağlığı için bu detaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bebek Mevlüt Takımı

Bebek mevlüt takımı yine bebeğinizin mevlüt günü için alabileceğiniz şık ve tatlı bir seçenek olabilir. Kız ve erkek bebeğiniz için giydirebileceğiniz mevlüt takımında kız bebekleri için dantel ve tül detaylı renkli şık etek bulunurken erkek bebekleri için bulunan pantolon şık bir şifon kumaş olabilir. Bebek mevlüt takımında bulunan üst gömlek, ceket şık, renkli ve süslü seçenekleriyle bulunur.

Bu şık bebek mevlüt kıyafetlerini almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta bulunur. Bebeğinize alacağınız bebek mevlüt takımı aksesuarlarının pamuk olmasına dikkat etmeliyiz. Pamuk kumaş bebeğinizi terletmez, cildinin hava almasını sağlar ve bebeğinizin hassas cildine zarar vermez. Bebek mevlüt takımında bulunan papyon, kemer, şapka gibi detayların bebeğinizi sıkmamasına dikkat etmelisiniz.

Bebek mevlüt takımında bulunan boncuk, ip, pul gibi süslemeler bebeğinize zarar verebileceği için kullanmadan önce dikkat etmek gerekir. Bebeğiniz mevlüt takımını giydiği zaman şık ve aynı zamanda rahat olmalıdır. Bebeğinizin bu özel günü için özel olarak tasarlanmış olan mevlüt takımlarını şık ve kaliteli bir şekilde en uygun fiyata Welcome Baby’de bulabilirsiniz.

Minik kızınızı ve sizi özel gününde memnun etmek için tasarlanmış şık, konforlu dantelli ve tüllü mevlüt takımını farklı renk seçenekleriyle ve pratik kullanımıyla Bibaby markasında kolaylıkla bulabilirsiniz. Minik oğlunuza alabileceğiniz şık görünümlü ve aynı zamanda konforlu bebek mevlüt takımlarını size en iyi şekilde Minivolcans gibi markalar sunmaktadır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum