42,49 TL KDV Dahil
49,99 TL KDV Dahil
42,49 TL KDV Dahil
49,99 TL KDV Dahil
42,49 TL KDV Dahil
49,99 TL KDV Dahil
55,24 TL KDV Dahil
64,99 TL KDV Dahil
55,24 TL KDV Dahil
64,99 TL KDV Dahil
55,24 TL KDV Dahil
64,99 TL KDV Dahil
55,24 TL KDV Dahil
64,99 TL KDV Dahil
1

Bebek Patikli Alt

Bebek giyim konusunun önemi doğumdan önce ve doğumdan sonra başlar. Anneler bebeği olacağı için çok heyecanlıdır, bebeğinin mutluluğu ve konforu için alınan her şeyin en iyi şekilde olmasını ister. Bebek doğumundan önce bebek için alınan ihtiyaçlar her detaylarıyla araştırılır ve en doğru şeylerin alınması sağlanır. Giyimden, bakıma, oyuncaktan hijyen ürünlerine kadar bebek için her detay düşünülür. Giyim konusuna gelirsek, bu konu çok önemlidir araştırılması gereken çok detay bulunur. Bebek giyim ürünleri başlıca şunlardır; hastane çıkışı seti, iç giyim ürünleri, dış giyim, üst, alt, pantolon vb. Her giyim ürünün de kendine göre çeşitleri ve özellikleri bulunur.

Bebeğinizin ihtiyacı olacak şeylere göre bu özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Her çocuğun karşılanması gereken ihtiyaçları farklı olacağı için kullanılan ürünler de farklılık gösterecektir. Bebek giyim ürünlerinde dikkat edilecek başlıca şeyler, ürünün %100 pamuk olması gerektiğidir. Pamuk ürünler bebeğinizin hassas cildine zarar vermez, hava alan kumaş sayesinde bebeğinizi terletmez. Ya da bebeğinizin alerjik bir bünyesi varsa kullanabileceğiniz en iyi ürün pamuk ürünlerdir. Pamuk kumaşlı ürünler sık yıkmaya uygun olduğu için ergonomiktir bu durum da ebeveynler için avantaj sağlar. Başlıca bebek giyim ürünlerini araştırmak gerekirse bebek pantolonlarıyla başlayabiliriz.

Bebek pantolon ürünlerinin bebeğiniz için alabileceğiniz çok fazla çeşidi bulunur. Bunlar, pijama, eşofman, tayt, bebek patikli alt, patiksiz alt gibi bebek giyim ürünleri olabilir. Yine bu ürünler kumaşlarına göre gruplara ayrılır. Bebek patikli alt bebeğinizin doğumundan itibaren sık sık kullanacağınızın bir giyim ürünüdür. Patikli alt yenidoğan, patikli alt pijama, patikli alt 1 yaş, patikli alt 2 yaş gibi seçenekleri bulunur.

Erkek Bebek Patikli Alt

Bebek patikli pantolonlar yine kendi içinde kız bebek patikli alt ve erkek bebek patikli alt olarak 2’ye ayrılır. Ya da düz renkli pantolonları istediğiniz kız veya erkek bebeğinize giydirebilirsiniz. Önemli olan bebeklerin giydiği kıyafetlerin kaliteli ve bebeğinize zarar verecek şekilde olmamasıdır. Minik bebeğinize kıyafet alırken bazı önemli detaylara dikkat etmek gerekir. Bu detaylar bebeğinizin sağlığını ve mutluluğu etkileyecektir.

Örneğin erkek bebek patikli alt alacağınız zaman alt giyim ürünün %100 pamuk kumaştan üretilmiş olması çok önemlidir. Pamuk giyim ürünleri bebeğiniz için en uygun olan seçenektir. Pamuklu kumaş bebeğinizin cildinin hava almasını sağlar aynı zamanda hava alan cilt terlemez. Alerjisi olan hassas bebekleriniz için alacağınız pamuk giyim ürünleri bebeğinize zarar vermeyecektir. Aynı zamanda pamuk ürünler sık yıkmaya uygun olduğu için kumaşı eskimez ve uzun süre yıkayarak kullanabilirsiniz.

Erkek bebek patikli alt için alabileceğiniz seçenekler fazladır fakat doğru ürünü bulmak gerekir. Erkek bebek patikli alt seçenekleri renkleri, kumaşları, desenleri gibi özellikleriyle ayrılabilir. Renkli ve çok desenli alacağınız erkek bebek patikli alt ürünlerinin boya içermemesine bebeğinizin sağlığı için dikkat etmelisiniz.

Yeni Doğan Patikli Alt

Yenidoğan giyim ürünleri özenle seçilmelidir ve bebeğiniz için alabileceğiniz yeni doğan giyim ürünlerinin seçenekler çok fazladır. Yeni doğan patikli alt da sık sık kullanacağınız yeni doğan giysisidir. Yeni doğan bebeğiniz için alacağınız yeni doğan patikli alt kumaşı bebeğinizin cildini fazla sarmamalıdır. Bebeğinizin cildini fazla saran kumaş bebeğinizi rahatsız edeceği için kullanmamak gerekir. Yeni doğan bebekler mikroplara karşı savunmasız olduğu için kullanacağınız kumaş pamuk olmalıdır. Aynı zamanda peluş ve tüy içeren kumaşlar toz tutacağı için bebeğinize zarar verebilir. Yeni doğan patikli alt bebeğinizin ayağını sıcak tutacaktır ve konforlu kullanımıyla sizi memnun edecektir. Yeni doğan patikli alt almadan önce bebeğiniz için en iyi sağlıklı ve şık ürünleri bulmak gerekir.

Welcome Baby bebeğiniz ve sizin memnuniyetiniz için en iyi şekilde tasarlanmış patikli alt ürünlerini uygun fiyata ve kaliteli bir şekilde size sunar. www.welcomebaby.com.tr’de pamuk kumaşla üretilmiş farklı renk seçenekleri bulunan yeni doğan patikli alt ürünleri Biorganic, Caramell, Mummy’s Baby markaları bulunur.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum