32,93 TL KDV Dahil
43,90 TL KDV Dahil
32,93 TL KDV Dahil
43,90 TL KDV Dahil
66,29 TL KDV Dahil
77,99 TL KDV Dahil
56,94 TL KDV Dahil
66,99 TL KDV Dahil
63,74 TL KDV Dahil
74,99 TL KDV Dahil
1

Bebek Patiksiz Alt Giyim Ürünleri

Ebevynler her konuda olduğu gibi bebekleri için giyim konusunda da ayrıca özenir ve iyi kalitedeki ürünleri bebekler için seçmek isterler. Bebek cildi normal insan cildine göre çok daha hassas ve narin bir yapıya sahiptir. Bu sebeple bebeğiniz için seçtiğiniz kıyafetlerin vücudunu tahriş etmeyecek, doğal yapıda olmasına özen göstermelisiniz. Doğal pamuktan üretilmiş veya organik ürünler, esneyebilen, yumuşak, hava alabilen özelliklere sahip olması açısından öncelikli olarak tercih edilebilir.

Bebeğiniz için tercih edeceğiniz bebek ve çocuk giyim ürünleri içerisinde bebek patiksiz alt vazgeçilmez ürünlerden biridir. Bebek patiksiz alt ürünleri bebeğinizin diğer kıyafetleriyle beraber uyum oluşturması için çeşitli renklere ve desenlere sahiptir. Bebeğinizin diğer üst giyim kıyafetleri ile dilediğiniz kombini oluşturabilirsiniz. Bu sayede farklı bebek patiksiz alt ürünler ile birlikte üst giyim ürünlerinizi giyerek çeşitlilik sağlayabilirsiniz. Bebek patiksiz alt ürünlerinin sade renk seçenekleri ile şıklığı yakalayabilir ya da sevimli figürler ve desenler ile tatlı bir hava oluşturabilirsiniz. Bebeğiniz için oluşturduğunuz şık ve sevimli kombinlerde ayaklarının üşümemesi için çorap giydirebilmeniz; kombinini tamamlamak adına giydireceğiniz ayakkabı ile birlikte bebeğinizin hareket alanının kısıtlanmaması ve rahat edebilmesi için patiksiz olarak üretilmiştir.

Bebek patiksiz alt giyim ürünleri genellikle bir alt zıbının ya da bebek içliğinin üstüne giydirilen ürünlerdir. Caramell sizin için hem dış görünüşün güzelliğini hem de ürün kalitesini bir araya getiriyor. Bebek patiksiz alt giyim ürünlerinin hem sevimli ve rengarenk modelleri hem de sağlıklı ve kaliteli kumaş seçeneklerini Caramell ürünleri içerisinde bulabilirsiniz.

Bebek Tek Alt Patiksiz Giyim Ürünleri

Anne ve babaların her konuda gösterdikleri özen gibi minik bebekleri için seçecekleri giyim ürünleri de doğal ve sağlıklı olmalıdır. Bebek cildi normal insan cildine göre çok daha hassas ve narin bir yapıya sahiptir. Ebeveynlerin bebekleri için seçeceği giyim ürünleri sadece dış görünüşleri güzel ürünler olmamalıdır, bebeğin her türlü ihtiyacını karşılayan, narin cildini koruyan ve bebeğinizin konforlu olmasını sağlayabilen ürünler olmalıdır.

Bebek tek alt patiksiz giyim ürünleri genellikle bir alt zıbının ya da bebek içliğinin üstüne giydirilen ürünlerdir. Bebek giysileri çoğunlukla yumuşak dokuda üretilir, bunun yanında seçilen bebek tek alt patiksiz giyim ürünlerin pamuk olmasına öncelik verilmesi tavsiye edilir. Pamuklu dokular, bebeğinizin terini emer ve cildini tahriş etmeden yumuşak bir his verir; aynı zamanda bebeğinizin daha rahat ve anne karnındaki gibi güvende hissetmesini sağlar. Pamuklu kumaştan üretilen ürünler alerjik reaksiyon ihtimalini de en az indirerek kızarıklık ve kaşıntı yapmaz.

Bebeğiniz her geçen gün büyüdükçe çevresini biraz daha merak edecek ve çok fazla hareket etmek isteyecektir. Bu durumu göz önünde bulundurarak kolay giydirilebilen kıyafetlerin tercih edilmesinde fayda bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz bebek tek alt patiksiz giyim ürünleri ile etrafı keşfetmek isteyen bebeğinize rahat bir hareket alanı sağlamış olursunuz. Aynı zamanda bebeğinizin vücut ısısını dengelemek ve üşümesine engel olmak için giydirip çıkaracağınız çorap ve ayakkabılara uygun olarak ebeveynlerin işini kolaylaştırmak adına patiksiz olarak üretilmiştir.

Biorganic ve Caramell markalarının sevimli figürleri ve canlı renkleriyle dikkat çeken bebek tek alt patiksiz giyim ürünlerini sizin ve bebeğiniz sağlığı için, alerjik reaksiyon riskini ortadan kaldıracak, doğal içerikli malzemelerden üretmiştir. Bebeğinizin alt giyim ihtiyacını karşılarken aynı zamanda minik dünyası için en tatlı görünümü oluşturabilirsiniz. Anne bebek ürünleri, bebek giyim ve bebek alt giyim ürünleri ve çok daha fazlası için Welcome Baby’de sizleri bekliyoruz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum