1

Bebek Triko Battaniye Modelleri

Miniklerin minik bedenleri üşümesin diye özel olarak dikilmiş bebek battaniye ve pikeler burada sizi bekliyor. Yumuşak dokularıyla en güzel uykularında bebeğiniz yanında olan birbirinden modern ve kullanışlı bebek battaniye ve pike modellerimiz bulunmaktadır. Bebek odası tekstili ürünleri nin tamamını mağazalarımızdan ve web sitemizden temin edebilirsiniz.

Alerji yapmaz bu yüzden çocuğunuzun vücudunda kaşıntı kabarma gibi problemler yaşamazsınız ayrıca anti-alerjik özelliği sayesinde anne ve babalar tarafından tercih edilir, bakteri barındırmayan yapısı çeşitli mikropları çocuğunuzdan uzak tutmaya yardımcıdır güvenle örtebilirsiniz, çok yumuşak ve ipeksi dokunuşu sayesinde çocuğunuz pamuklara sarılmış gibi rahat, derin ve kaliteli bir uyku çeker, Ürünlerimizin çoğu Öko-Tex 100 Standardı Class 1 sertifikalıdır yani bir ürünün cilde temas oranı arttıkça, insan ekolojisine yönelik yerine getirilmesi gereken kriterler de o oranda zorlaşmaktadır. Bu doğrultuda Class 1 sınıfı özellikle cildi çok daha hassas olan bebeklere yönelik tekstil ve tekstil ürünlerine verilmektedir.

Ürünlerimiz polyester olmamakla birlikte akrilik çocuk ve bebek battaniyeleri gibi terletmezler. Bebeğinizin ısısını korur bu yüzden bebeğinizin vücut ısısı olması gerekenin üstüne çıkmaz.

En popüler bebek battaniyesi markamız olan Mummy’s Baby Welcome Baby’nin markasıdır.

Bebek battaniyesi ve pike fiyatları beraberinde artış gösterebilirken güvenle satın alabileceğiniz alışveriş platformları olan Welcome Baby mağazalarından veya internet adresinden uygun seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bebek battaniyesi ve pike ürünleri fiyatları modellerine ve markalarına göre farklılık göstermektedir. Ürünlerin en ucuz olanından daha ziyade güvenilir kaliteli bilinen markaların ürünlerini tercih etmelisiniz. Her markanın geliştirdiği özellikler birbirinden farklı olabildiği gibi fiyatları da farklılık gösterebilmektedir.

Mummy’s Baby bebek battaniyesi ve pike fiyatları, Babyneo bebek battaniyesi ve pike fiyatları, Caramell bebek battaniyesi ve pike fiyatları, Carter’s bebek battaniyesi ve pike fiyatları, Funnababy bebek battaniyesi ve pike fiyatları , Bibaby bebek battaniyesi ve pike fiyatları, Kids Buude bebek battaniyesi ve pike fiyatları, Cheeky Champers bebek battaniyesi ve pike fiyatları, Küçük Karga bebek battaniyesi ve pike fiyatları gibi seçilmiş güvenle satın alabileceğiniz markaların fiyat aralıklarını Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden karşılaştırabilir ve en uygun olanını kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum