257,99 TL KDV Dahil
429,99 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Outlet
49,29 TL KDV Dahil
57,99 TL KDV Dahil
49,29 TL KDV Dahil
57,99 TL KDV Dahil
49,29 TL KDV Dahil
57,99 TL KDV Dahil
45,04 TL KDV Dahil
52,99 TL KDV Dahil
45,04 TL KDV Dahil
52,99 TL KDV Dahil
45,04 TL KDV Dahil
52,99 TL KDV Dahil
50,99 TL KDV Dahil
59,99 TL KDV Dahil
63,74 TL KDV Dahil
74,99 TL KDV Dahil
49,29 TL KDV Dahil
57,99 TL KDV Dahil
45,04 TL KDV Dahil
52,99 TL KDV Dahil
375,99 TL KDV Dahil
469,99 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
91,43 TL KDV Dahil
121,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Sezon
1 2 >

Bebek Body

Gebeliğinizi öğrendiğiniz andan itibaren dünyaya gelecek bebeğinizin tüm gereksinimlerini ebeveynler olarak karşılamak için büyük özen gösterirsiniz. Bebeğinizin her ihtiyacını düşünür, hesaplar ona göre alışverişiniz listenizi oluşturursunuz. Gebeliğiniz sırasında alınacaklar, sonrasında alınacaklar, yaş aralıklarına göre bulunması gereken elzem ürünler, bebeğinizi içinde hayal ettikleriniz gibi birçok ürünleri kafanızla sınıflandırırsınız ve genellikle oluşturduğunuz listedekileri bir öncelik sırası içerisinde tek tek edinmeye çalışırsınız. Sorumluklarınızdan birisi de bebeğinize konforlu yaşam oluşturmak olduğunu bilirsiniz ve bu sorumluluk bilinci ile bebeğinize hep en iyilerini sunmaya çaba gösterirsiniz. Hayattaki en değerli varlığınız haline gelen bebeğinizin iyi koşullar içinde gelişimini tamamlaması, sağlıklı bir büyüme süreci geçirmesi için elinizden geleni yapmak için büyük uğraş verirsiniz. Her konuda sizin bakımınıza ihtiyaç duyan bebeğinize mümkün olabildiğince hassas davranır, kullanacağınız tüm bebek ürünlerini seçerken dikkatli davranırsınız. Örneğin; bebek body seçimi çok önemlidir.

Daha anne karnındayken başlayan minik bebeğinizi koruma içgüdüsü, bu süreçte birçok konuda nasıl davranmanız gerektiğiniz konusunda kimi zaman sizi endişeye kapılmanıza neden olsa dahi genellikle size bebeğinizin büyüme evresini kapsayan bu uzun bir süreçte doğru kararlar almanıza yardımcı olan bir nevi yol gösterici nitelikte bir duygudur. Bu içgüdüyle hareket etmeniz aslında bebeğinizin dünyaya gözlerini açtığından itibaren savunmasız olduğunu bilmenizden kaynaklanır. Size her konuda ihtiyaç duyan bebeğinizin gereksinimlerini karşılarken sizin daha bilinçli davranmanızı sağlar. Bebeğiniz dünyaya gözünü açarken narin ve hassas cilt yapısıyla beraber geldiğini unutmamalısınız. Bebeğinizin ihtiyaç duyacağı ürünleri alırken bebeğinizin sağlığını ön planda tutmalısınız. Her ürünün kalitesine elinizden geldiğince incelemeli, üretim kalitesinden emin olmadığınız hiçbir ürünü bebeğinizin sağlığına tehdit oluşturmaması adına satın almamalısınız. Özellikle bebeğinizin hassas tenine sürekli temas halinde olan bir nevi bebeğinizin iç çamaşırı olarak da sayılan bebek body alırken çok daha dikkatli olmalısınız.

Bebeğinizin ilk ihtiyaç duyacağı giysilerden birisi bebek badileri ürünleridir. Yenidoğan bebeklerin sürekli hassas cilt yapısına sahip olduğu söylenir. Bunun esas nedeni bebeğiniz dokuz ay boyunca anne karnındaki ortama alışır ve vücudundaki tüm sistem faaliyetlerinin çalışma prensibinde olduğu gibi bebeğinizin cilt yapısının oluşumunda da belirleyici faktör anne karnındaki amniyon sıvısıdır. Belirli sıcaklık düzeyindeki amniyon sıvısı, bebeğinizin dokuz ay boyunca anne karnında hayatta kalabilmesi ve hayati faaliyetlerini gerçekleştirebilmesi için sabit ısının korunmasını sağlar. Bebeğinizin sağlıklı gelişimini tamamlayabilmesi için günde 8 defa devamlı olarak amniyon sıvısı değişir. Akciğer solunum, böbrekler boşaltım, kas ve sinir sistemleri, duyu organları ve tüm sistemlerinin gelişiminde büyük rol oynayan amniyon sıvısı sıcaklığına bebeğiniz adaptasyon geliştirir. Dünyaya gözünü açtığında ise bebeğinizin yağ dokusu henüz gelişmemiş olur. Yeni doğan bebeğinizin yağ dokusu cildinde ince bir tabaka halinde olmasından dolayı bebeğiniz dış ortama adapte olurken zorluk çekebilir. Anne karnı ile dış ortamın arasındaki ısı farkının yarattığı zorlu adaptasyon süreci bebeğinizin sağlığına tehlike oluşturabilir. Bebeğinizin sağlığını korumanız için dışarıdan yardımcı olacak birtakım ürünlerin desteğine ihtiyaç duyabilir, elzem bebek malzemelerini kullanmaya gereksinim duyabilirsiniz.

Bebek Çıtçıtlı Body

En başta bebeğinizin cildine direk olarak temas eden bebek body veya bebek zıbın ürünü bebeğinizin ısı dengesini sağlamasına yardımcı olur. Bebek body zıbın ürünleri, teni ile ortam koşulları arasında bir ısı kontrolü sağlayarak bebeğinizin üşüme riskinin önüne geçer. Mevsim ne olursa olsun, hem soğuk kış aylarında hem yaz sıcaklarında hem de ilk ve son baharda sürekli bebeğinize giydirebileceğiniz bebek badileri son derece kullanışlı ürünlerdir. Özellikle bebek çıtçıtlı body modelleri son derece konforlu kullanım sağlar. Bebeğinizin ısı dengesini kurmasına yardımcı olduğu kadar rahat bir iç çamaşır görevi üstlenerek bebeğinizin içindeyken özgürce hareket etmesine olanak tanır.

Bebek çıtçıtlı badi yenidoğan bebeğiniz için özel üretilmiş ebatlardaki ürünlerin kullanımında oldukça rahat edebilirsiniz. Sürekli üstü kirlenebilen Yenidoğan bebeğinizin çamaşırlarını değiştirme ihtiyacını sık sık duyabilirsiniz. Hal böyle olunca kirlenen üst başın değiştirilmesi için sık sık üzeri açılan bebeğinizin sürekli çıplak kalmasına ve vücut ısının değişmesine sebep olabilir. Bu durumdan korumak adına kıyafetlerinin içerisine bir bebek body uzun kollu, kolsuz veya kısa kollu body çeşitlerinden birisini giydirmelisiniz. Böyle bebeğinizin vücut sıcaklığı dengesini bozmamış olabilir, olası hastalıklara yakalanmamasını sağlamış olursunuz. Bebek body zıbın, hem içlik hem de pijama olarak kullanabildiğiniz işlevsel bir bebek giyim ürünüdür. Üretilen kumaşın kalınlığına göre her mevsim kullanabildiğiniz bebek badilerini çok sıcak havalarda üzerinde sadece body ile bebeğinizi bırakabilir, bebeğinizi üşümeden veya terlemeden rahatını sağlayabilirsiniz. Yaz aylarında kısa kollu bebek body ve kolsuz bebek body ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kış aylarında veya soğuk havalarda ve gece uykusunda vücut sıcaklığını dengede tutması için uzun kollu bebek body ve ayağı patikli bebek zıbın modelini bebeğinize kullanabilirsiniz. Çıtçıtlı bebek body ürünleri kullanım kolaylığı sağlamasından dolayı anne babaların kullanmayı en çok tercih ettikleri ürünlerdendir. Bebeğinizin veya küçük yaşlardaki çocuğunuz bezinin üstüne kolayca geçiren çıtçıtlı body bebek için de konforludur. Özellikle bebeğinizin bezini değiştirme anınızda bebek alttan çıtçıtlı body sayesinde beze kolayca ulaşabilir, pratik bir şekilde kirlenen bezini temizi ile değiştirebilirsiniz.

Bebek body satın alırken bebeğinizin bulunduğu ayı referans alarak uygun edatlardaki ürünleri alabilirsiniz. Eğer bebeğinizin ayına göre daha ileride gelişim gösterdi ise bodylerin üzerinde yer alan kılavuz etiketlerinin yönlendirmesiyle bebeğinize doğru boyda bir bebek body ürünü alabilirsiniz. Bebeğinizin vücut ölçüleri uygun bedendeki bebek badilerini almanızdaki en doğru kılavuzunuz olduğunu unutmamalısınız. Hızlı büyüme ve gelişme gösteren bebeğinize bebek giyim alışverişiniz sırasında farklı boylarda ürünleri alarak yedekte bulundurmalısınız.  Prematüre bebek body kalıplarından başlayan yeni doğan, 0-1 ay, 0-3 ay diye devam edip 24-36 ay son bulan bebek body ürünlerinden her ayına uygun ebatlardaki ürünleri edinebilirsiniz, rahatça bebeğinize kullanabilirsiniz. Bazı markalar 3-4 yaş çıtçıtlı body erkek ve kız çocukları için özel kalıp ölçülerinde üretebilmektedir. İhtiyaç duyacağınız takdirde çocuğunuza özel olarak üretilen 3-4 yaş body ve 5-6 yaş çıtçıtlı badi ürünlerinden satın alabilirsiniz.

Bebek body zıbın veya bebek body tulum olarak da alabildiğiniz bebek body ürünlerini alırken bebeğinizin gün boyunca tenine birebir temas edeceğini unutmamalısınız. Bebeğinizin ince yağ tabasından dolayı deri yapısı son derece hassas ve tahriş olmaya ne yazık ki açık olur. Eğer aldığınız bebek body kumaşları iyi kalitede üretilmemiş ise bebeğinizin cildinde tahriş gelişebilir hatta alerjik reaksiyon gibi durumlar yaşanabilir. Bu sebeple her üründe olduğu gibi bebek body alırken doğal kumaşta üretilen, %100 pamuk veya organik malzeme kullanılan, yumuşak dokuya sahip ürünleri tercih etmelisiniz. Bebek body set halinde oluşturulan takım paketlerini aldığınız zaman dahi ürünün sentetik kumaştan üretilmediğine, kimyasal boyalarla renklendirilmediğine, sert dokuya sahip olmadığına emin olmalısınız.  Özellikle yeni doğan bebeğinize ilk altı boyunca aldığınız her ürünün yumuşaklığı ve rahatlığı çok önemlidir. Bebek body satın alırken bu kriterleri göz önünde bulundurmalı, bebeğinizin sağlığına risk oluşturabilecek ihtimallerin de önüne geçmelisiniz. 

Bebek çıtçıtlı body kız ve erkek olarak farklı renkte ve desende bebek iç giyim kıyafetlerini bulabilirsiniz. Hem pratik kullanıma hem de şık tasarımlara sahip bebek body modellerinden dilediğiniz satın alabilirsiniz. Organik kumaş ve organik boyalardan üretilmiş bebek body ürünlerini tercih etmelisiniz. Jakarlı bebek body ürünlerini de kolaylıkla bulabilir, zorlanmadan bebeğinize giydirebilirsiniz. Erkek bebek çıtçıtlı body modelleri ile kız bebekleri için üretilenler arasında renk farklılıkları olabildiği gibi aynı renk ve desende olanları bulmanız da mümkündür. Doğal renklerin daha çok tercih edildiği bebek zıbınlarını rengarenk, yazılı, çiçekli, desenli veya hayvan figürlü olanlarını da bulmanız çok kolaydır. Sizlere pek çok alternatif çeşit sunan güvenilir markalardan dilediğiniz modeldeki ve renkteki bebek badilerini satın alabilirsiniz. 

Bebek body fiyatları markalar ve ürünlerin farklı tasarımlarına göre değişiklik gösterebilir. Baby Corner, Baby Pino, Biboi, Caramell, Carter’s, Fisher Price, Küçük Karga, Mir Design, Mummy’s Baby, Winimo gibi birçok seçkin markaların kaliteli bebek body ve çok daha fazla ürünleri aile bütçenize uygun fiyat aralıklarında Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Ürün içeriği bilgilerini sizlere sunan Welcome Baby sayesinde çok sayıda ürün gruplarını birbirleri ile karşılaştırabilir, ihtiyacınıza uygun dilediğiniz renk, desen ve modele sahip istediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum