WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 >

Bebek Yastığı

Bebeğinizin rahat bir uyku uyuyabilmesi için kafasının desteklendiği bebek yastığı size yardımcı olmak için üretildi. Bebeklerin ve çocukların boyunları yetişkinlerden kısa olduğu için mümkün olduğunca ince bir yastık seçilmelidir. Alerjik yapıda olan bebek ve çocuklar için kuş tüyü ve yünlü yastık tercih edilmemelidir, ayrıca bu yastıklar çok yumuşak olduğu için bebeğinizin kafasının yastığa gömülme riski oluşabilir. İlk dönemlerde bebekler için en uygun pozisyon yan yatmaktır. Bu pozisyona uygun bebek yastığı seçerek ve bebeğinizi yan yatırarak kafasının arkasına ve boynuna baskıyı azaltmış olursunuz. Bebek odası ve tekstili için gerekli tüm ürünler web sitemizde ve mağazalarımızda sizi bekliyor.

Bebek Yorganı

Minik bebeğinizin sıcacık bir uyku uyuyabilmesi için bebek yastık ve yorganı önemli ve tamamlayıcı bir üründür. Bebek yorganı bebeğinizi sıcak tutmalı ama aynı zamanda terlemeden uyumasını sağlamalıdır. Bu sebeple bebek yorganı hafif ve doğal malzemelerden üretilmelidir. Sağlıklı bir bebek uykusu için uyku hijyeni en önemli kuraldır. Kaz tüyü ısı ve nem dengeleyici, hijyenik ve doğal bir dolgu malzemesidir. Bu sebeple hassas bebek ciltleri için ideal olarak tercih edilebilir.

Bebek Yastık Modelleri

Bebeğinizin ihtiyaçlarına ve vücut yapısına göre tercih edeceğiniz bebek yastık modelleri de farklılık gösterecektir. Alerjik ve hassas bünyeler için mikrofiber yastıkların tercih edilmesinde fayda bulunmaktadır. Bunun haricinde bir sağlık problemi tetikleyicisi olmaması için reflü yastığı kullanmak bebeğiniz için uygun olabilir.

Yenidoğan bebekler için en uygun pozisyon yan yatmaktır. Bu pozisyona uygun yan yatış yastığı seçerek ve bebeğinizi yan yatırarak kafasının arkasına ve boynuna yapılan baskıyı azaltmış olursunuz. Tehlikeli uyku pozisyonlarını ortadan kaldırmak için boğulma önleyici ya da destekli güvenli uyku bebek yastık modelleri tercih edilebilir. Sadece aksesuar olarak ya da bebeğinizin oynaması ve eğlenmesi için de sevimli hayvan figürlü tırtıl yastıkları Babyjem ürünleri içinde bulabilirsiniz. Ayrıca Ninniline, Sevibebe, Funnababy gibi markaları da inceleyebilirsiniz.

Bebek Yorganı Modelleri

Bebeğinizin ihtiyaçlarına ve vücut yapısını dikkate alarak bebek yorganı modelleri içinden size en uygun bebek yorganını tercih edebilirsiniz. Minik bebeğiniz için ağır olmayan, yumuşak bir mikrofiber yorgan seçmek uyku kalitesi için en ideal seçim olacaktır. Mikrofiber bebek yorganı modelleri, alerji önleyici, terleme karşıtı olduğu için sıklıkla tercih edilir. Bebeğinizin yaşına ve vücut yapısına en uygun yastık ve yorgan modelleri için Welcome Baby’e sizleri de bekliyoruz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum