1

Yan Koruma

Bebekler doğumdan sonra beşiklerinde tek başlarına yatmaya ve uyumaya başladıklarında çevreye karşı savunmasız olurlar, uyku sırasında hareket eden bebekler istemeden de olsa kendilerine zarar verecek hareketlerde bulunabilirler bu durumlar normaldir fakat bebeğinizi tehlikeli durumlardan korumak için beşiğinin yanına yan koruma bulunması gerekir. Bebek odası güvenlik ürünleri ni web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Yan koruma, bebeğin bacaklarını veya kollarını beşiğin parmaklıklarının arasına sokmasını engellemektedir. Aynı zamanda beşiğin kenarları sert olduğu için yumuşak yan koruma bebeğinizin beşiğe sert bir şekilde çarpmamasını ve zarar görmemesini sağlamaktadır. Yumuşak ve esnek yan koruma bebeğinizi tehlikeli durumlardan koruyacaktır aynı zamanda bebeğinizin daha rahat hareket etmesini sağlayan yan koruma bebeğinizin beşikte güvenli bir şekilde uyumasını ve oyun oynamasını sağlar.

Beşik Yan Koruma Seti

Beşik yan koruma seti , bebeğinizin beşiğinin daha güvenli hale gelmesini sağlayacak pratik ve konforlu aksesuarlardan oluşmaktadır. Beşik yan koruma setini bebeğinizin beşiğine kurduğunuz zaman, güvenli aksesuarlardan oluşan beşikte bebeğiniz daha güvenle eğlenceli vakit geçirebilir, oyun oynarken el sıkışması, kol sıkışması, kafa sıkışması gibi tehlikeli durumlardan korunabilir ve aynı zamanda beşik yan koruma seti sayesinde bebeğinizin uyku saatleri daha güvenli geçer. Beşik yan koruma setinde bulunan baş koruma sayesinde bebeğiniz uykudayken veya oyun oynarken ani hareketler yaptığından zarar görmez, beşik yan koruma setinde bulunan yan koruma sayesinde bebeğiniz hareket halindeyken zarar görmez yumuşak yan korumalar bebeğinizi tehlikeli durumlardan koruyacaktır.

 

Bebek Yan Koruma

Bebek yan koruma setleri kullanacağınız ürün içeriğine ve kullanım şekline göre değişiklik gösterebilir. Bebeğinizin beşiğine alabileceğiniz en iyi bebek yan koruma aksesuarları yumuşak ve esnek olmalıdır, bebeğiniz yan korumaya temas ettiğinde zarar görmez. Bebekler enerjiktir ve ani hareketlerde bulunabilirler, sürekli gözünüz bebeğinizin üzerinde olamayacağı için bebek yan koruma setini kullanmak çok işinize yarayacaktır. Aynı zamanda bebek yan korumalar bebek beşiklerine çok kolay bir şekilde kurulabilir. İstediğiniz zaman bebek yan korumaları beşikten söküp kolay bir şekilde yıkayabilirsiniz. Ve istediğiniz renk ve şekillerde bebek yan korumalarını seçebilirsiniz.

Welcome Baby ’de hassas bebeğinizin tehlikeli durumlardan korunmasını sağlamak için son derece pratik ve kaliteli malzemelerle üretilmiş, sizi her yönden memnun edecek ve bebeğinizin korunmasını sağlayacak bebek yan koruma ürünlerini en uygun fiyata bulabilirsiniz. Bebek yan koruma setlerini size en iyi şekilde sunan Funnababy, Babyjem, Miny baby markaları bulunmaktadır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum