Dişi Kaşınan Bebeklerin Uyku Problemleri

Dişi Kaşınan Bebeklerin Uyku Problemleri

Bebeklerin en büyük sorunlarından olduğunu düşündüğümüz diş çıkarma ve diş kaşıntıları gibi sorunlar, son zamanlarda yapılan buluşlar ile basit bir şekilde ortadan kaldırılabiliyor. Bebeklerimizi oldukça fazla rahatsız eden aynı zamanda da huysuz bir karaktere dönüştüren diş çıkarma zamanları biz anneleri de oldukça fazla endişe ettirmektedir.

 

 

Dişi kaşınan ve diş çıkaran bebeklerimiz gündüz ağrı ve yoğun kaşınma isteği içerisinde olurken geceleri ise uyku problemleri ile karşı karşıya kalabilmektedir. Uyuması gereken en önemli zamanda uyuyamayan ve geceyi uyanık geçiren bebeklerin düzeni bozulduğu gibi, huysuzluğu da oldukça artabilmektedir.

 

Diş kaşıntısı olan bebeklerimiz sürekli bir yerleri ısırma ve emme hareketleri içerisinde olmakta ve ısırdıkları malzemelerin hijyenik olmamasına bağlı olarak daha büyük hastalıklara da yakalanabilmekteler. Bu nedenle bebeklerimizin hem ağız hijyeni hem de dişlerinin daha rahat çıkmasının sağlanması için diş kaşıyıcılar ve ağız hijyeni sağlayacak ürünler Baby Banana tarafından siz değerli annelere sunulmakta.

 

%100 gıda sınıfı yüksek kalite silikon malzemesi sayesinde bebeğin diş kaşıntısını büyük oranda gidermektedir. Bebekler ellerindeki nesneleri sürekli yere düşürmeleri, bilmedikleri yerlere koymaları nedeniyle bu nesneler kirlenir, Baby Banana Diş Kaşıyıcı Diş Fırçalarının boyutu ise bebeklere uygun olacak şekilde belirlenmiş ve bu da kaşıyıcının düşerek kirlenme şansını azaltılmıştır. Baby Banana Diş Kaşıyıcı Diş Fırçaları kullanıldığı zaman zarfında bebeğin ağzını temizlemekte ve dişlerin daha rahat çıkmasına yardımcı olmaktadır. Diş kaşıyıcıyı bebeğinizin sevdiği obje veya renklere göre seçebilmeniz için de diş kaşıyıcılarında oldukça fazla çeşitlilik sizlere sunulmuştur.

 

Baby Banana Diş Kaşıyıcı Diş Fırçaları tercihinize göre sarı, pembe, mavi ve yeşil renklerinde üretilmektedir. Renklerin bu kadar fazla olmasının nedeni ise bebeğinizin kaşıyıcıyı sevmesi ve onunla zaman geçirmesi içindir. Ayrıca model olarak da muz, mısır, köpek balığı gibi çeşitlendirme yapılarak 3 farklı modelde seçenek sunulmuştur. Bebeğinizin kolay karayabilmesi için yan kısımlarında tutma kolları bulunan ve hatta yere düşmesini önlemek için bu kollara emzik askısı takabilme özelliğine sahip Baby Banana Diş Kaşıyıcı Diş Fırçaları hem sizi hem bebeğinizi oldukça mutlu edecek. Bebeğiniz 3 aylık olduğunda nesneleri kavrayabilmeye başlayacak, aynı zamanda dişlerinin kaşıntısı da ilk sinyallerini verecek. İşte tam da bu anda bebeğinizi Baby Banana ile tanıştırma vakti geldi demektir! Ucundaki fırça kısmı sayesinde bebeğinizin süt dişlerini temizleme ve onu diş fırçalamaya alıştırma görevini de üstlenen Baby Banana Diş Kaşıyıcı Diş Fırçaları ile bebeğinizi 3 aylıktan itibaren tanıştırarak onun erken yaşta diş fırçalama alışkanlığı geliştirmesine de destek olabilirsiniz.

 

 

 

Etiketler: Dişi, Kaşınan, Bebeklerin, Uyku, Problemleri
Kasım 23, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum