WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 >

Çift Yönlü Bebek Arabaları

Ailelerin bebek arabası tercihleri arasında üst sıralarda yer alan çift yönlü bebek arabaları, ebeveynlere kullanım yönünden pratiklik sağlayan üründür. Bebeklerin konforlu taşınabilmesi için özel tasarlanmış bebek pusetleri ailelerin seçimi esnasında birçok konuyu da düşünmelerine neden olabilmektedir.

Bebeğinizle dış alanda konforla bulunabilmek, sürüş sırasında kolaylık, bebeğinizin pusetinin içinde huzur içinde olması anne babaların bebek arabasında aradıkları özelliklerdendir. Özel olarak düşünülüp geliştirmiş tasarıma sahip bebek arabalarının, ailelere güven vermesi şarttır. İçinde bebeklerini güvenle taşıyacakları, bebek pusetlerinin yapı materyalinin sağlam ve dış etkenlere karşı dayanıklı olması gerekir.

Çift yönlü bebek puseti özellikleri bakımından en belirleyicisi yön değişimi yapabiliyor olmasıdır. Bebek arabası çift yönlü olması dışarıdayken ebeveynlerin kolayca yön değişimi yapma imkanı sunuyor olması ailelere büyük güven verir. Sürüş kolaylığı bulunan çift yönlü bebek puseti iki taraflı oluşundan dolayı bebeğinizin konumu değiştirerek size görüş seçeneği sunar. Böylece istediğiniz zaman bebeğinizi karşınıza alarak yürüyüşünüze devam edebiliyorsunuz.

Bebek Arabası Çift Yönlü

Peki, çift yönlü bebek arabası avantajı nedir? Kesinlikle bebek ile anne arasında bağın, dışarıdayken de göz temasının kurulmasıyla devam etmesini sağlıyor olmasını sayabiliriz. Bebeğinizin hala hazırda yanınızda olduğunu bilmesi hem onun güvende olduğunu hissetmesini hem de sizin bebeğinizi sürekli izliyor oluşunuz sayesinde sorunsuz ve bir o kadar da keyifli koşulların sağlanmasına vesile olması da avantajlarındandır. Bu ve daha fazla fonksiyonları açsından avantajlar sunması çift yönlü bebek arabası tavsiye edilir yapmaktadır.

Tek elle kapanan çift yönlü bebek arabaları modelleri ailelerin tercih etme nedenlerinden birisidir. Kullanım kolaylığı sağlayan bu özellik bakımından aileler tek başlarına bebekleriyle gezintiye veya yürüyüşe çıktıklarında sorunsuz bir şekilde aktivitelerini yapma olanağı tanır. Tek elle kapatılıp saklanabilir ebatlarda oluşu kullanım kolaylığı sağlar. Özel geliştirilmiş bağlantı sistemi ile yön değişimini sağlayan bebek puseti, ailelere kontrol etme kolaylığı sağlar. Tekerleklerinin 360 derece dönebilir olması da çift yönlü bebek arabalarının hareket esnasındayken puseti yönlendirirken oldukça avantaj sağlar. Ayrıca güçlü fren yapısı, tekerlek kilidinin oluşu ailelere güven veren diğer özelliğidir.

Çift yönlü bebek arabası fiyatları birbirinden çeşit markaların tasarladıkları modellerine, fonksiyon açısından sundukları farklılıklara, boyutlarına göre belirlenir ve değişiklik gösterir. Güvenle kullanabileceğiniz Chicco, Babyhope, Maclaren, Easywalker, Maxi-Cosi, Quinny gibi birçok markaları aha fazlasını bebek arabaları kategorisinden www.welcomebaby.com.tr adresinden veya Welcome Baby mağazalarından bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum