WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
629,93 TL KDV Dahil
839,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
487,43 TL KDV Dahil
649,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >

Çocuk Çalışma Masası

Çocuklar yaşlarının bazı dönemlerinde kalem tutmaya, boyama yapmaya veya karalama yapmaya yavaş yavaş başlarlar bu dönemler çocukların ileriki yaşlarında eğitim hayatının verimli geçmesi açısından da çok önemlidir. Bu nedenle bu dönemin önemi ihmal edilmemelidir. Çocukları teşvik etmek amacıyla aksesuarlar alınabilir. Bunlar; çocuklarınızın sevdiği desenler ve figürlerde kalemler, eğlenceli boyama kitapları ve en önemlisi çocuk çalışma masası olabilir.

Çocuk çalışma masası her yaşta çocuğun istediği şekilde kullanabileceği farklı özelliklerde bulunan eğitici ve eğlenceli masalardır. Çocuk çalışma masaları her çocuğun faydalanabileceği, fonksiyonlu ve işlevli şekilde tasarlanmış, çocukların en iyi şekilde verim alabileceği masalar olmalıdır. Çocuğunuza çalışma masası seçmeden önce bu özelliklerin bulunmasına dikkat edilmelidir. Minik Çocuklarınızın memnuniyeti için özel olarak tasarlanmış, her açıdan faydalı ve fonksiyonlu çocuk çalışma masası modellerini www.welcomebaby.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Çocuk Çalışma Masası Modelleri

Çocuklar için tasarlanmış çalışma masalarının birçok özelliği ve model farklılığı bulunmaktadır. Çocuk çalışma masası modelleri; katlanabilir çalışma masaları, sihirli çalışma masaları, çift taraflı kullanılabilir çalışma masaları, oturaklı çalışma masaları, yazı tahtaları, ahşap tasarlanmış renkli çalışma masaları ve çalışma sandalyeleri, ayaklı yazı tahtaları vb. olabilir. Çocuk çalışma masası modelleri kullanıldıkları amaca göre değişiklik gösterebilir.

Kaliteli ve çok amaçlı bir şekilde özel olarak tasarlanmış çocuk çalışma masası modelleri her yaştan çocuğun istediği şekilde farklı amaçlarla faydalanabileceği şok işlevli masalardır. Tüm çalışma masalarını farklı model ve seçeneklerle kaliteli ve uygun fiyata Welcome Baby’de kolaylıkla bulabilirsiniz. Ve çocuklarınızın öğrenirken keyifli vakti geçirmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklar için tasarlanmış çocuk çalışma masası modelleri ile çocuklar aktivitelerini daha konforlu bir şekilde yapabilecekler.

Yazı Tahtası Oyuncak Modelleri

Yazı tahtaları her yaşta çocuğun farklı amaçlarda kullanabileceği işlevli tahta modelleridir. Çocuklar kalem tutmayı öğrendikten sonra yazı yazamasalar bile kalemleriyle karalama yapabilirler, bu karalamalar anlamsız bile olsa çocukların kalem tutma yeteneklerini geliştirecektir. Aynı zamanda yazı tahtası oyuncak modelleri yazı tahtası üzerinde karalama yapan çocukların hayal güçleri olumlu yönde gelişecektir. Yaş farketmeksizin her çocuk yazı tahtası oyuncak modellerini eğlenceli ve istediği bir şekilde kullanıp keyifli vakit geçirebilirler. Yazı tahtası oyuncak şeklinde de kullanılabilmektedir. Eğitime hevesli çocuklar yazı tahtalarını hayal güçlerine göre istedikleri gibi kullanabilirler.

Çocuk Yazı Tahtası

Çocukların ders çalışabilmesi, eğlenceli aktiviteler yapabilmesi için özel olarak tasarlanmış çocuk yazı tahtası her çocuğun kullanması gereken bir üründür. Çocuk yazı tahtasında bulunan çift taraflı tahtalar ile çocuklar tahtaların üzerinde istedikleri şeyleri yapabilirler. Basit toplama çıkarma işlemleri, resimler, aktiviteler, şekiller vb. olabilir ve bunların bir sınırı yoktur. Anaokuluna veya okula yeni başlamış çocukların çok memnun kalarak kullanacağı çocuk yazı tahtaları ile vakit geçirmek hem çok eğlenceli hem de eğitici olacaktır.

Çocuklar yazı tahtaları ile okula eğlenceli bir şekilde teşvik olacaktır. Ders çalışırken veya aktivite yaparken eğlenen çocukların eğitim hayatları da olumlu yönde ilerleyecektir. Anaokuluna giden çocuklar için tasarlanmış oturaklı çalışma masaları ile vakit geçirmek hiç bu kadar verimli ve eğlenceli olmamıştır. Ödevlerini masaya çevrilebilen yazı tahtaları ile sıkılmadan yapabilecekler. Ayakta durabilen ve taşınılabilir yazı tahtalarını çocuklar istedikleri yere rahatça götürebilecekler ve eğlenerek öğrenmenin bir sınırı olmayacak.

Tüm çalışma masaları ve yazı tahtası modellerini çocuklar için en iyi şekilde tasarlanmış ve kaliteli bir şekilde Smoby, Pilsan, Furkan Toys, Mummy’s Baby markalarında Welcome Baby’de yüksel kalieli ve uygun fiyata bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum