Deniz Ayakkabıları

Çocuğunuzla tatile çıkacağınızda öncelikle iyi bir deniz ayakkabısı gereklidir. Çocukların cildi büyük insanlara oranla daha hassas olduğundan rahat ve kullanışlı bir deniz ayakkabısı şarttır. Çocuğunuz için seçeceğiniz deniz ayakkabısı hem ayağını dış etkenlerden korurken hem de rahat olmalıdır. Ayağı terletmeyen çocuğun ayak şeklini bozmayacak tarzda olmalıdır. Çocuklar için terlik çok iyi bir seçim olmayacaktır. Çünkü yürürken ve denizde sık sık ayağından çıkacağından rahat olmayacaktır. Bu nedenle sandalet ya da bez deniz ayakkabıları çocuklar için daha uygun bir seçim olacaktır. Sitemizde farklı marka ve çeşitlerde deniz ayakkabıları beğeninize sunulmaktadır. Renk ve desen seçimini çocuğunuzla beraber yaparak hem çocuğun beğendiği hem de çocuğun ayak sağlığını koruyacak ayakkabılar siz müşterilerimiz için özel olarak hazırlanmıştır.

Deniz Ayakkabı Modelleri

Çocuğunuz için seçeceğiniz deniz ayakkabısı öncelikle tabanı kaymayan bir ayakkabı olmalıdır. Özellikle havuz kenarında kayıp düşme tehlikesi çok büyüktür. Tabanı kaymayan ayakkabıyı bulduğunuzda çocuğunuzun bileğini saran bir ayakkabı olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle denizde bir taşa takıldığında bileğinin burkulma riskine karşı bileğini saran bir ayakkabı olmalıdır. Tamamen yere sıfır değil 1 cm. kadar yerden yüksek bir tabanı olmalıdır. Ayakkabının malzemesi ayağı terletmeyen bir malzemeden yapılmış olmalıdır. Ayrıca çabuk kuruyabilen bir kumaştan üretilmiş olmasına da dikkat etmelisiniz. Üst kısmında küçük delikler olabilir ki bu da ayağının terlemesini önleyecektir. Tabanının çocuğun ayağına uyumlu ortopedik bir ayakkabı olması gerekir. Denizde taş veya yosun gibi dış etkenlerden çocuğunuzun ayağını korumalıdır. Tüm bu saydığımız özellikte farklı model deniz ayakkabılarını sitemizde bulabilirsiniz. Üstelik kız ve erkek çocukları için farklı model ve renklerde modeller mevcuttur.

Deniz Ayakkabı Fiyatları

Deniz ayakkabısı alırken fiyatından önce çocuğunuzun ayak sağlığı önemli olmalıdır. Fakat yinede bütçenizi düşünerek fiyat aralığı da sizin için önem taşıyabilir. Satın alacağınız ayakkabının markası ve modeline göre, çocuğunuzun yaşına ve ayakkabıda kullanılan malzemeye göre fiyat değişmektedir. Fakat sitemizde her bütçeye uygun deniz ayakkabısı bulabilirsiniz. Üstelik ücretsiz kargo ve taksit imkanları ile sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.
1 2 3 ... 7 >
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum