WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 >

Emzirme Giyim Ürünleri

Anneler bebeklerini kucaklarına aldıkları ilk günden itibaren emzirme, uyutma, gaz çıkarma gibi pek çok yeni rutinle baş etmeye çalışır. Hal böyle olunca bu yoğun günlerde rahatlık, emzirme giyimi tercihlerinde en önemli ölçüt olur ister istemez. Emzirme giyim seçiminizde kafanızdaki soru işearetleriniz için Emzirme giyim ürünlerinden kısaca bahsedelim. Emzirme sütyenleri, emzirme atletleri, emziren anne gömlekleri, emzirirken rahat kullanım için kruvaze bluzlar, emziren anne elbiseleri, v yaka anne tişörtleri ve emzirme örtüleri bebeğini yeni kucağına almış taze anneler için fazlasıyla ihtiyaç duyulan parçalardır.

Eğer bir emzirme dönemi sütyeni giymek istiyorsanız. Tek elle açılıp tekrar kapatılabilen bir emzirme sütyeni tercih etmelisiniz. Emzirme sütyenleri bu yüzden gardırobunuzun vazgeçilmez bir parçası olacak, kadınların taleplerine kulak veren üreticiler sayesinde artık seksi ve havalı seçenekler de bulunabiliyor. Emzirme atletleri çok kullanışlı bir tercihtir. Bu mevsimde herhangi bir sütyen giymenize bile gerek kalmadan doğrudan emzirme atleti ile idare edebilirsiniz. Bu hassas dönemde pamuklu kumaşları tercih etmenizi öneririz.

Emzirme üst giyim modellerinden bahsedersek , yavaş yavaş sosyalleşmeye hatta belki de çalışmaya geri döndüğünüzde belki iş yerinde günde birkaç kez süt sağmanız gerekecek ve bunun için giysilerinizin son derece pratik olması gerekiyor, düğmeli gömlekler gibi. Emzirme gömleklerinin bir de uzun versiyonları var ki, tunik, elbise niyetiyle giydiğinizde doğumda alınan kiloları savmak için birebir.

Emzirme elbise modası sayesinde farklı renk ve desenlerde, şık veya günlük giyinebileceğiniz çeşit çeşit elbiseler ile hem hamilelikte hem de doğum sonrasında kendinizi daha da güzel hissedeceksiniz. Dolabınızda böyle bir elbise bulundurmak, şık olmanız gereken bir davet ya da etkinlikte de kurtarıcınız olabilir. Emzirme döneminde giyim için, v yaka tişörtler bu dönemde favori parçalarınız olabilir. Evde ve günlük yaşamda bu sade emzirme tişörtlerinden giyerek rahatça bebeğinizi besleyebilirsiniz.Bol tişörtler ve bluzlarla emzirmenin ne kadar rahat olduğunu biliyorsunuz. Dökümlü üstler sayesinde herhangi bir emzirme örtüsü kullanmadan her yerde bebeğinizi konforlu bir şekilde emzirebilirsiniz.

Eğer yadırgayan bakışlardan rahatsız olursanız ya da giysiniz emzirmek için uygun değilse bu emzirme örtüleri işe yarayabilir. Eğer emzirme örtüsü taşımaktan hoşlanmıyorsanız bir şal da pekâlâ aynı görevi görebilir. Rahatlık hissi veren ve kullanışlı yapıya sahip olan modern ve kullanışlı emzirme giyimi modelleri anne ve bebeği için Babyjem, Chezmam, Funna Baby, Ninniline gibi kaliteli markalar ile Welcome Baby mağazaları ve www.welcomebaby.com.tr adresinde. Emzirme giyimi ürünlerini inceleyebilir veya hızlıca satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum