Ev Tipi Ana Kucağı

Bebek sahibi aileler bebek bakımı konusunda kendilerine yardımcı, pratik ürünler tercih etmektedirler. Bu ürünlerden birisi de ev tipi ana kucaklarıdır. Ev tipi ana kucakları annelere büyük kolaylıklar sağlıyor. Ev tipi ana kucakları bebekleri rahatlatmaya yönelik alternatiflerle üretiliyor. Dik pozisyonda ve yatar pozisyonda kullanıla bilir olmalı ürünleri çok amaçlı yapıyor. Görsel özellikleriyle bebeklerin dikkatini çekerek ağlamadan durmasını sağlıyor. Ev tipi ana kucakları sallanma özelliğiyle bebeğin uyumasına da yardımcı oluyor. Özellikle kolik bebeklerde ev tipi ana kucakları çok rahatlatıcı oluyor. Gaz sancısı olan bebekleri hafif sallamak rahatlatır. Bebeği ayakta sallamak kafayı çok salladığı için önerilen bir yöntem değil. Fakat ev tipi ana kucakları sallanma sırasında kafanın sağa sola sallanmasını önler. Bu yüzden ev tipi ana kucakları tercih edilmektedir.

Ev Tipi Ana Kucağı Modelleri

Ev tipi ana kucaklarında birden fazla model buluyor. Çok fonksiyonlu ana kucaklarında titreşim özelliği, motor gelişimini desteklemesi, güvenlik özellikleri ürünü kullanışlı kılıyor. Titreşimi sayesinde bebek rahatlayarak daha çabuk uykuya geçiyor. Özellikle kolik bebeklerde bu titreşim özelliği çok tercih ediliyor. Üzerinde motor gelişimini destekleyen oyuncaklar olması, bebeğin hem duyusal hem görsel gelişimine katkı sağlıyor. Sallanan sandalye, mama sandalyesi ve beşiğe dönüşebilen model de birden fazla şekilde kullanıla bilmesi sebebiyle tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Ev tipi ana kucağı seçimlerinde ürünlerde güvenliğe, kaliteye ve kullanışlı olup olmamasına dikkat edilmelidir. Ürünlerde kullanılan malzemelerde kimyasal, zararlı boya ve küçük kopabilen parçalar bulunmamalıdır. Bebekler ana kucağı kullandıkları aylarda oral dönemde oldukları için her şeyi ağızlarına almaktadır. Bu sebeple kullandığınız üründe kimyasal ve ağır metaller içeren malzemelerden olmamasına dikkat etmelisiniz. Kopabilen küçük parçalarda bebeklerde boğul a riskine karşı önerilmiyor. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun üretilmiştir, sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Ev Tipi Ana Kucağı Fiyatları

Ev tipi ana kucaklarında seçtiğiniz modele göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Ürünlerde görselliğin yanında kalite de ön planda yer almaktadır. Kaliteli ürünleri uygu fiyata alabilirsiniz. Ürünler kaliteli malzemeden üretilmiştir ve her bütçeye uygun ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.
< 1 2 3 >