Friendly Organic Beslenme Gereçleri Deterjanı 414 ml (FRI-8680088180607)

Friendly Organic Beslenme Gereçleri Deterjanı ( Biberon Temizleme, İçeriğindeki saf ve doğal aktif bileşenler sayesinde biberon ve beslenme gereçleri için güvenli ve etkili temizlik sağlar.

Friendly Organic Beslenme Gereçleri Deterjanı - 414 ml

Friendly Organic Beslenme Gereçleri Deterjanı, bileşenler sayesinde biberon ve beslenme gereçleri için güvenli ve etkili temizlik sağlar.

Beslenme Gereçleri Temizleyici, biberon, alıştırma bardağı, suluk, mama tabağı, kaşık, çatal vb beslenme gereçlerinin, içeriğindeki saf ve doğal aktif bileşenler sayesinde güvenli ve etkili temizlenmesini sağlar.

  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
  • Hipoalerjeniktir.
  • Kokusuzdur.
  • Sentetik tat veya koku bırakmaz.
  • Boya ve sentetik parfüm içermez.
  • Doğada çözünür.
  • Az köpürür. Kalıntı bırakmaz.
  • Yoğun formülü ile uzun süreli kullanım sağlar.

Friendly Organic Ürün Hakkında Bilmek İstedikleriniz..

Friendly Organic®, deneyimli bir ekip tarafından, çoğu temizlik ve kozmetik üründe bulunan zararlı kimyasallardan aileleri korumaya yardımcı olma misyonuyla kuruldu. Friendly Organic® markasının doğuşu böyle oldu. İlk zamanlar heyecan verici ve biraz da zorlayıcı olmasına rağmen; aileleri ve gezegenimizi koruyacak daha sağlıklı, daha güvenli ve hesaplı ürünler üretmek için büyük bir sorumluluk hissettik.Bazı temizlik ve kozmetik ürünlerin sahip olduğu toksik risklerin farkındaydık ve insanların çoğunun bu ürünlerde bulunan bazı kimyasalların alerji, astım ve hatta kanser ile ilişkilendirildiğinin farkında olmadıklarını da biliyorduk. Her aileyi bu zarardan korumak istedik ve bunda haklıydık!Ekip olarak çok çalıştık ve bebeklerin, çocukların hatta evcil hayvanlarınızın temas edebileceği tüm yüzeyler için sağlıklı ve çevre dostu alternatif temizlik ürünleri geliştirdik.Bir adım daha atarak, ailelerin gönül rahatlığı ve güvenle kullanabilecekleri cilt bakım ürünleri geliştirdik.Biz, ailelerin çocuklarını yetiştirebilecekleri, daha sağlıklı ve daha yeşil çevreler oluşturmalarına yardım etme tutkusuyla çalışıyoruz. Çünkü biz, tüm çocukların ve gelecek nesillerin daha iyi bir dünya hakettiklerine inanıyoruz.Bizim için aile her şeydir! Ailelerin daha mutlu ve daha sağlıklı olduklarını görmek bizim sevinç kaynağımız.Bu amaçla geliştirilen ürünlerimiz, her yaşta çocuğun ve yetişkinin bulunduğu tüm evlerde kullanılması için özel olarak tasarlanmış ideal ürünlerdir.