Islak Mendil

Islak mendil, kuru peçete ve mendillerden farklı olarak ıslak, kolonyalı, parfümlü hoş kokulu ve ıslak temizlik için tercih edilen bir temizlik ürünüdür. Aslında geçmişi çok eskilere dayanan Islak Mendil gün geçtikçe ve teknoloji ilerledikçe gıdadan, ulaşıma, tekstile kısacası her alana dahil olmuştur. Adından anlaşılacağı üzere ıslak bir üründür. Bu ıslaklık kolonya parfüm ve benzeri ürünlerle sağlanır. Teknoloji ile birlikte binbir çeşit şekli olan ve küçük büyük her şekilde paketlenebilen Islak mendil her an yanımızdan ayırmadığımız bir ürün halini almıştır.

 

Islak Mendil Modelleri

Birbirinden farklı binlerce çeşidi ve tasarımı olan ıslak mendil, kolonyalı mendil, hijyenik mendil, ıslak kolonyalı mendil gibi bir çok seçenek altında toplanmıştır. Dış yüzeyinde kullanılan ambalajlar, kutular, kutulara konulan mendilin parfüm içeriği, mendil sayısı ve daha bir ok etken ıslak mendil çeşidini belirlemede etkili olur. Araçlarımızda, okula, evde kısacası her alanda rahatlıkla, pratik bir şekilde kullanırız. Piyasada sınırsız sayıda ıslak mendil çeşidi bulunmakta. Maliyetleri çok yüksek olandan çok az olana, ambalajı farklı olandan, kokusu farklı olana birçok çeşit bulunmakta. Yaşamımızın her alanında kendimiz ve sevdiklerimizin kullandığı bu ıslak mendilleri seçerken dikkat etmemiz gereken bazı hayati önem taşıyan özellikler vardır. Bunların başında mendilimizin içeriğinde yer alan ürünlerin alerjik reaksiyonlara yol açabilecek malzemeler olmamasıdır. Apaben içermemesi özellikle çocuklarımızda kullanımda oldukça önemlidir.

 

Islak Mendil Fiyatları

Tahrişe yol açabilecek ürünleri tercih etmemeli, sağlık kuruluşları tarafından test edilmiş ve kullanımına onay verilmiş ürünleri tercih etmeliyiz. Yani ürünün hijyenik, dermatolojik ve klinik incelemesinin yapılmış olması gerekir. Bir önemli husus ise Islak mendilin bebek cildi ile uyumlu bir ph değeri olmasıdır. Soya yağı, badem yağı, süt ürünleri içeren ıslak mendil çeşitleri bebek cildi ile uyumlu olduğu için ve sağlık açısından daha güvenilir olduğundan tercih edilmesi gerekir. Islak mendil seçiminde bu hususlara dikkat etmek sağlık açısından önemlidir. Çünkü kullanım amacının temizlik ve hijyen olduğu bu ürünler sağlığı tehdit ederse işlevini yerine getirmemiş olur.

Sleepy Sensitive Islak Mendil 90'lı, Bebeğinizin her türlü temizliği için güvenle kullanılabilir.

3,50 TL KDV Dahil

Sleepy Sensitive Islak Mendil 60'lı 3 Paket, Bebeklerin hassas cildine uygun olarak tasarlanıyor.

7,50 TL KDV Dahil
Fresh''n Soft Classic Islak Bebek Havlusu kalın, esnek dokusu ve ferahlık veren kokusu ile hijyen sağlıyor.
3,50 TL KDV Dahil
Fresh'n Soft Mendix Temizlik Havlusu 90 Yaprak,Çocuklara temizlik alışkanlığı kazandırmanıza yardımcı olan Mendix, renkli ve eğlenceli ambalaj tasarımları ile hem çocuğunuz hem de sizin için temizlik çok daha eğlenceli.
3,90 TL KDV Dahil
Fresh'n Soft Yenidoğan Bebek Havlusu 3'lü Paket 120 Yaprak Yeni doğan bebekler için ilk günden itibaren güvenle kullanabileceğiniz, ideal temizleme mendilidir.
14,50 TL KDV Dahil
Fresh'n Soft Mendix Islak Havlu Kapaklı 60'lı,Çocuklara temizlik alışkanlığı kazandırmanıza yardımcı olan Mendix, renkli ve eğlenceli ambalaj tasarımları ile hem çocuğunuz hem de sizin için temizlik çok daha eğlenceli.
2,90 TL KDV Dahil
Fresh'n Soft Pişik Önleyici Islak Bebek Havlusu,Parfümsüz olduğu için yeni doğan bebeklerde kullanımı uygundur.
6,50 TL KDV Dahil
Fresh'n Soft Yenidoğan Islak Pamuklu Mendil,bebeğin hassas cildini temizliyor, cilt yapısını koruyor.
4,90 TL KDV Dahil
Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 24'lü Jumbo Paket, Saf su, pamuk ve doğal gıda koruyuculardan oluşan nemli bir pamuk mendildir.
137,50 TL KDV Dahil
Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3 Paket 40 LI, Yenidoğan bebeklerin cilt temizliğinde önerilen su ve pamuk, pratik kullanım sağlamak amacıyla bu mendilde bir araya getirilmiştir.
20,90 TL KDV Dahil
Uni Woc Islak Tuvalet Kağıdı, Tuvalet kağıdının olmadığı anlarda alternatif olarak kullanılır.
2,90 TL KDV Dahil
Uni Baby Kapaklı Kremli Havlu 3 lü Avantaj Paket, Bebek cildi için özel olarak geliştirilen pişik önleyici kremli formülü ve yumuşak petek dokusu ile pişik oluşumuna yatkın bebeğinizin cildini temizlerken, aynı zamanda cildini yatıştırır ve dinlendirir.
16,90 TL KDV Dahil
Uni Baby Cream Pişik Önleyici Kremli Islak Havlu, Bedem sütünün yumuşatma ve hücreleri yenileme özelliği sayesinde bebeğin özellikle bez bölgesi ve tüm cildinde etkili temizlik ve yoğun bakım sağlar.
7,25 TL KDV Dahil
Pia Wipes 60 Lı Islak Havlu, Pia Wipes Islak Havlu, yumuşak dokusu ile bebeğinizin bez bölgesi ve tüm cildinde etkin temizlik sağlar.
2,90 TL KDV Dahil
Bebedor Petek Dokulu Kapaklı Islak Havlu / 64'lü Pakettir. Dermotolojik olarak test edilmiştir.
4,40 TL KDV Dahil
Dalin Islak Mendiller, su bazlı özel solüsyonu ve hoş kokusu ile bebek temizliğinde güvenle kullanabileceğiniz bakım ürünleridir.
17,90 TL KDV Dahil
Prima Islak Havlu Temiz ve Ferah 9'lu Fırsat Paketi 576 Yaprak, losyonu saf su ile bir miktar aloe vera içermektedir.
42,99 TL KDV Dahil
Tükendi
Uni Baby Krem Islak Havlu, Yumusak petek dokusu ile güvenli temizlik sağlar.
23,90 TL KDV Dahil
Tükendi
Uni Baby Natural Islak Pamuk Mendil , Kalın pamuksu dokusu ve nemlendirici losyon içeriği ile bebeğinizin bez bölgesi ve tüm cildinde etkili temizlik ve yumuşak bakım sağlar.
7,25 TL KDV Dahil
Tükendi
Uni Wipes Extra Islak Cep Mendili 3`lü, Türkiye’de ve dünyada spunlace teknolojisinin ilk kez cep mendilinde kullanıldığı marka olan Uni, havlu kalitesinde 4 farklı renk ve 2 farklı koku seçeneği ile Türkiye’nin pazar lideri haline gelmiştir.
4,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Uni Wipes ıslak havlu, Kalın dokulu havlu yapısıyla maximum düzeydeki emiciliği ile bebeğinizin cildini etkin bir şekilde temizlerken aynı zamanda nemlendirir.
12,90 TL KDV Dahil
1 2 >