WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat

Bebek Oto Koltuğu Baza

Bebek ve çocuk alışverişlerinde en zor karar verilen konulardan biri de bebek oto koltukları seçimidir. Söz konusu çocuklarımızın güvenliği olduğunda çok daha temkinli hareket ederiz. Oto koltuk seçerken karşınıza birçok özellik çıkacaktır. Sizler için hazırladığımız bu yazıyı okuduktan sonra kolaylıkla almanız gereken bebek oto koltuğu baza sına kavuşacaksınız.

Düşük hızlarda sürüyorum, bebek oto koltuğu kullanmayacağım diyorsanız şunu da hatırlatalım: bebeğinizi kucağınızda taşırken eğer 50 km/h hızda seyrederken kaza yaparsanız bebeğiniz aynı hızda camdan fırlayabiliyor. Avrupa’da yapılan kalite kontrol kurumlarının uyguladığı bu testte ayrıca bir yetişkinin kucağında seyahat eden bir bebeğin, 48 km hızla giden otomobilde çarpışmaya maruz kaldığında, 2,5 tonluk bir basınçla yetişkinin kucağında kaldığı tespit ediliyor. Bu bir binanın üçüncü katından yere düşmekle eşdeğer. Bu test sonuçları çocuğunuzun güvenliği için oto koltuğu nun şart olduğunu göstermektedir.

Oto Koltuğu Bazası Ne İşe Yarar?

Bebek oto koltuğu bazası nın temel işlevi; dışarıda kullandığınız bebek arabasının üst koltuk modülünü şaseden ayırıp, otomobile entegre edilmesini sağlamaktır. Böylece bebeğinizin 5 nokta emniyetli, konforlu ve kaliteli arabasının koltuk modülünü oto koltuğu amacıyla da kullanarak aynı güvenlik ve konforu araç içerisinde de sağlamış olursunuz. Bu aksesuar size tek bir ürünü hem bebek arabası hem de araç içi koltuk olarak kullanabilme imkânı sağlar.

Bebek oto koltuğu bazası bebeğinizin ev dışındaki güvenliğini sağlamanın en ekonomik yollarından biridir. İlk bebeğinizden kalma hali hazırda bir bebek arabanız var ise alacağınız koltuk bazası ile ayrıca bir masrafından kurtulup, bebek arabanızın üst modülünü aracınıza monte ederek araç koltuğu olarak kullanabilirsiniz. Bebeğiniz ilk çocuğunuz ve daha önce hiç araç gereç almadıysanız; bebeğinize yalnızca araba ve oto koltuğu bazası alıp tek bir ürünü çok fonksiyonlu olarak kullanabilirsiniz. Örneğin arkadaş ya da akrabalarınızın artık kullanmadığı bebek arabasını ödünç alıp, sadece baza satın alarak çok daha ekonomik çözümler bulabilirsiniz.

Her arabaya uygun modelleriyle, ABC Design, Maxi-Cosi, Doona gibi markaların kaliteli bebek oto koltuğu bazası seçenekleri, zengin ürün çeşitliliği ile Welcomebaby’de.. Kaliteli ürünleri çok daha uygun fiyatlara satın almak için webaitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum