WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 3 >

Oyun Çadırı

Bebeğiniz dünyaya gelirken sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için en başta sizlere, sonra sağlayacağınız güvenli ortama ve onlara sunacağınız iyi koşullara ihtiyaç duyarlar. Tamamen sizin bakımınıza muhtaç olan minik yavrunuzun ihtiyaçlarını karşılamak ebeveyn olarak sizlere büyük sorumluluk yükler. Gelişim süreci içindeki bebeğinizi büyürken size yardımcı olacak bebek ürünleri özel olarak üretilmiştir. Bebek çadırları, gereksinimlerinizin başında gelen dışarıdayken ailenizin konforlu vakit geçirmenize olanak tanır. Sadece bebek çadırı edinmenin yeterli olamayacağı düşünülüp artan ihtiyaçlara göre tasarlanan parçaların çadır ile birlikte olması gerektiğine karar verilip eklenmesi ile geliştirilen bebek oyun çadır aksesuarları sizlerin çadır kullanımınızda konfor alanınızı genişletmeyi amaçlayarak üretilmiştir. Oyun çadırları en çok tercih edilen bahçe oyuncakları arasındandır. Ayrıca ev ve okul gibi kapalı mekanlarda da çok tercih edilir.

Bebeğinizi kucağınıza aldığınızdan itibaren her anınızı beraber geçirmek istediğiniz bir döneme girersiniz. Temiz hava almak veya beraber yürüyüşlere çıkmak veya bulunduğunuz bir yerden başka bir yere geçmek istediğinizde kullanacağınız bebek oyun çadırı, aileler için vazgeçilmez bir ürün haline gelir. Bebeğiniz içindeyken hem sizin hem de bebeğinizin güven içinde seyahati için bebek için çadır ihtiyaçlarınızdan olacaktır.

Bebek ve Çocuk Oyun Çadırı

Çocuğunuzu güneşin zararlı etkilerinden korumak için krem ve koruyucular dışında kullanabileceğiniz bir diğer yöntem de; UV filtreli çadırlardan faydalanmak. Araştırmalar çocukların doğa içinde daha yaratıcı olduğunu gösteriyor. Her gün doğaya maruz kalan çocukların ise problem çözme ve odaklanma yeteneklerinin daha gelişmiş olduğu belirtiliyor. Yapılan araştırmalar, doğanın çocular üzerindeki stresi azalttığını gösteriyor. Yani çocuk zor zamanlarda olumsuzluklarla başa çıkabilmeyi öğreniyor ve stresin karşı konulmaz bir şey olmadığını görüyor. Ne kadar çok doğa o kadar çok direnç.

Dışarıya çıktığınızda güneşli, yağmurlu veya rüzgarlı gibi her hava koşulluna karşı koruyan bebek ve çocuk çadırları size büyük ölçüde rahatlık verir. Bebek çadırı sineklik koruması ve güneş koruması seçeneklerinin bulunması ailelerin bulundukları konumdaki hava şartlarına göre hareket edebilme olanağı tanır. Bebek çadırının bulunması ailelerin bebeklerinin gereksinim duyacakları malzemeleri biberon, mama kapı, yedek bebek kıyafeti, yedek bebek bezleri, ilaçlar gibi eşyaların taşınmasında kurtarıcıdır. Bebek ve çocuk için çadırların kolay siliniyor olması ailelerin hijyen açısından iç rahatlığı ile kullanmasına imkan tanır. Birbirinden farklı iç ve dış tasarımıyla farklı uygun bebek ve çocuk çadırı çeşitleri bulmak oldukça kolaydır.

UVA ve UVB ışınlarından, kumdan, rüzgardan ve sivrisineklerden koruyacak bebek çadırları son derece kullanışlıdır. Bu çok işlevli çadırlar, bir oyun alanı olarak idealdir ve bebeğin açık havada rahatça uyuyabileceği kadar rahattır. Güneşli bir günde suyun keyfini çıkartmak için plaj matları da bebekler ve küçük çocuklar için mükemmeldir.

Oyun Çadırı Fiyatları

Her ailenin ihtiyaçları birbirinden değişiklik gösterebileceğinden markalar için bebek çadır ve aksesuar modelleri farklı tasarımlara sahip olurlar. Oyun çadırı fiyatları ürünün özelliklerine bağlı olarak değişmektedir.

bblüv, Funnababy , Güven, Btoys, Pop it Up, Furkan Oyuncak, Sunman ve Kiddy’s Teepee gibi birçok seçkin markaların oyun çadırı ürünlerini ve daha fazlasını Welcome Baby mağazalarında ve www.welcomebaby.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum