WBJET
3.825,00 TL KDV Dahil
4.249,99 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
2.970,00 TL KDV Dahil
3.300,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
2.970,00 TL KDV Dahil
3.300,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
2.880,00 TL KDV Dahil
3.200,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
2.880,00 TL KDV Dahil
3.200,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Bebek Park Yatak

Bebeğinizin her geçen gün büyümeye devam ederken günden güne enerjisinin de artacağını göreceksiniz. Bebeğinizin hareket etmesini kısıtlamanız halinde bebeğinizin hem fiziksel hem de zihinsel gelişimine de zarar vermiş olursunuz. Hareketlerini özgürce yapabilmesi için ona güvenli bir ortam oluşturmalı, fiziksel gelişimini desteklemelisiniz. Bebeğinize güvenli oyun ve uyku alanını oluşturmak için bebek park yatağı ürününü edinebilirsiniz. Böylece bebeğinizin hem rahatça güvende uyumasını sağlar hem de oyun oynayarak gelişimini destekleyebilirsiniz. Bazı bebek oyun park yatağı modelleri içerisinde var olan bebek bakım bölümü ile bebeğinizin ihtiyacı olan günlük bakımlarını kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Bebeğiniz için özel geliştirilmiş bebek park yatakları ürünlerini kullanırken gün içindeki işlerinizi içiniz daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dayanıklı alüminyum gövde yapısı ile darbelere ve yıpranmaya karşı özel geliştirilmiş park yatağı bebek için güven sağlayan ürünlerini endişe duymadan bebeğinizin içinde güvenli vakit geçirmesi için kullanabilirsiniz. Yeni doğan döneminde bebekler günde toplam yaklaşık 11-18 saat uyurlar. 3 veya 4 kez gündüz uyumaları da vardır. 2-3 aylık dönemde 3-4 saat aralıksız uyur ve beslenmek için uyanır. Aktif uyku %43'e düşer. 3 aylık olduklarında bebeklerin %71'i tüm gece boyunca uyurlar. Özellikle de; 0-3 yaş döneminde, beyin gelişiminin %80’i sağlanmakta ve bu gelişimin büyük bir kısmı uyku sırasında olmaktadır. Uyku anında salgılanan melatonin hormonu; bağışıklık sisteminin güçlenmesini ve hipofiz bezinin daha fazla büyüme hormonu salgılamasını sağlar. Bu nedenle, bebekler için “uyusun da büyüsün” denilmektedir. İyi uyuyan bebekler, aynı zamanda iyi beslenir, buna bağlı olarak da sağlıklı bir büyüme süreci geçirirler. Uyku konusu, bu kadar önem taşımasının yanı sıra birçok ebeveynin en büyük sorunudur. Beş yaş altındaki çocukların, % 70’inde uyku sorunu yaşandığı tespit edilmiştir. Uyku sorunları, birçok farklı sebepten kaynaklanabilir. Ama temel sorunun bebeklerin sağlıklı bir uyku düzenlerinin olmamasından kaynaklandığını söyleyebiliriz. Bebekler her geçen gün büyümeye devam ederken, beslenme, uyku, oyun ile geçen bu evrede onla için gerekli uykuyu alabilmeleri için tercih edeceğiniz ihtiyaçlardan biri de park yataklardır. Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bu ürünü, ara kat ilave bölümü bulunduran modelinden tercih ederek bebeğiniz farklı yaş aralığında olduğunda dahi ürünü rahatça kullanabilirsiniz. Genellikle birçok markada bulabileceğiniz bebek park yatak uyku seti grubunun, bebeğinize hem istediği an konfor içinde güvenle uyumasını hem de bebeğinizin keyifli vakit geçirmesini sağladığını bebeğinizin huzurlu olmasından görebilirsiniz.  Bebeklerin, gün içerisinde bir uyku ve beslenme düzeni olması çok çok önemlidir. Bebekler, düzeni çok sever ve bir sonraki adımın ne olduğunu bilmek ister. Bu düzen içinde de kendilerini daha güvende ve huzurlu hissederler. Bebeğinize, gün içinde uyanıklık sürelerini dikkate alarak bir uyku düzeni oluşturmalı ona göre de beslenme ve aktivite zamanlarını organize etmelisiniz. Aksi takdirde, bebekler düzensizlik içinde kendileri kaybolmuş hissedeceklerdir. Gündüz uykularını tam olarak alan ve uzun saatler ayakta kalmamış bir bebek, gece uykusuna çok daha rahat geçecek ve gece uyanmaları azalacaktır.

Park yatağı ürünün fermuarlı olarak tasarlanması, bebeğinizin motor becerilerinin gelişiminde destekleyici niteliktedir. Bebeğinizin yaşına ve gelişim hızına göre değişiklik gösterebilse de kendi başına emekleyerek veya yürüyerek park yatağına geldiğinde park yatağının içine girmek için fermuarı açması gibi konut hareketlerini alarak el-kol-beyin koordinasyonlarının oluşmasını sağlar. Park yatakların tercih edilmesinin en büyük nedeni kullanışlı, uzun süreli ve de pratik bir kullanım alanı sunmalarıdır. Park yatakların, normal yataklardan farkı, yatak konulan kısmın kademeli yüksekliği sayesinde bebeğiniz büyüdükçe bu kademeyi değiştirerek yatağı aynı zamanda oyun alanı olarak da kullanabilmesini sağlamasıdır.  Bebekler yedinci aydan itibaren tutunup destek almaya başladığı için üst kademede yatması tehlike yaratıyor. Bu nedenle bebek büyüdükçe park yataktaki yatak kademesini değiştirebiliyorsunuz. Bu özellik ebeveynlere büyük ölçüde kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Park yataklar genellikle iki tip olarak üretilir. Yeni doğandan bebeklerden itibaren kullanabilmeyi daha rahat hale getiren ilave ara kat yatak içeren modeller ile ara kat yatak koyabilme özelliği bulunmayan modeller. Seçim yaparken ihtiyacınız doğrultusunda olan modeli tercih edebilirsiniz.

Peki, bebek park yatakları nasıl kurulur? Kurulum aşamaları zor mudur? Kesinlikle zor değildir. Ebeveynlerin kullanım kolaylığı sağlayabilmeleri amaçlanarak üretilirler. Bu sebeple bebek park yatak kurulumu son derece kolay ve pratik bir şekilde gerçekleşen formdadır. Şemsiye gibi açılıp kapanan formu ile konforlu ve kullanışlı yapısı hem kurulum aşamasında hem katlanıp taşıma ve saklanarak muhafaza aşamalarında sizlere kolaylık sağlar.

Bebek Oyun Park Yatağı

Bebeğinize konforlu ve eğlenceli bir alan, kendinize de huzur ve kolaylık sağlamak istiyorsanız; oyun parkı beşik alırken dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunuyor. Bu konulara dikkat etmeniz hem bebeğinizin güvenliğini ve huzurunu hem de içinizin rahat olmasını sağlayacaktır.

Park yatak alırken dikkat etmeniz gereken önemli konular nelerdir?

Oyun parkı beşik alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi üretimde kullanılan malzemelerdir. Ürün hem çocukların sağlığına zarar vermeyecek maddelerden üretilmeli hem de kaliteli ve uzun ömürlü olmalıdır. Ev içinde genellikle bebeğinizle birlikte olmak istiyorsanız, taşıma kolaylığı açısında tekerlekli modeller tercih edilebilir. Park yatak alırken önemli olan bir diğer husus ise dışarıdan bakıldığında içinin izlenebilir olmasıdır. Bebeğinizin durumunu sürekli kontrol altında tutmak için ve hareketlerini gözlemleyebilmek için kenarları fileli ve şeffaf modeller tercih edilmelidir. Oyun parkı beşiklerin en büyük özelliklerinden birisi de her yere taşınabilir olmasıdır. Bu nedenle park yatak alırken hafif, kolay katlanabilir ve taşıma çantasına sahip olan modeller tercih edilmesi önemlidir. Park yataklar için yatak seçimi de oldukça önemlidir. Park yatak uyku seti alınırken bebeğinizin sağlığı ve rahatlığı için doğal ve nefes alan %100 pamuk gibi maddelerden yapılmış olmasına özen gösterilmelidir. Bebeğinizin sürekli altını kirleteceğini hesaba katarsak, annelere zaman kazandırması ve rahatlık sunması açışından emniyet kemerli alt değiştirme ünitesi olan modeller tercih edilebilir.. Bebeğiniz sürekli olarak kirleteceği için, oyun parkı beşik modellerinden kolay temizlenebilen kumaşa sahip olanlar tercih edilmelidir.

Sallanma aparatı ile beşik görevini gören bebek oyun park yatak modelleri, bebeğinizin uykuya kolay geçmesine yardımcı olur. Bebek park yatağı tavsiye edilmesini yaratan pek çok özellikler bulunur. Anne yanı beşiği olarak da kullanabilmesi park yataklarının ebeveynler tarafından en çok tercih edilme nedenlerinden birisi oluşturur. Bu özelliği sayesinde bebeğinizi kendi yattığınız yatağın yanına koyabilir, kenardaki fermuarını açıp yatağınız ile park yatağını birleştirebilirsiniz. Bebeğinizin uyku vakti geldiğinde de sallanma aparatını aktif hale getirebilir, bebeğinizi içerisinde kolayca uyutabilirsiniz.

Kolay taşınabilen formu sayesinde dilediğiniz yere bebek park yatak ürününü taşıyabilir, hızlı ve pratik kurulumuna sahip olmasının avantajı ile istediğiniz yerde kolayca kullanabilirsiniz. Frenli tekerlekleri sayesinde, bebeğiniz içindeyken sarsılmadan güvenle taşıyabilir ve frenler mekanizması sayesinde konumlandırmak istediğiniz yere sabitleyebilirsiniz.

Bebeğinize güvenli oyun ve uyku alanını oluşturmanızı mümkün kılan bebek yatağı ürünlerden edinebilirsiniz. Çoğu zaman bebek oyun parkı ve park yatağı ürünü tek başına ebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılamada yeterli kalmadığından bebek oyun park yatağı aksesuarları kullanımı ile ürünün avantajlarından daha verim alabilirsiniz. Müzikli, ışıklı ve oyuncaklı dönenceler gibi bebek park yatağı aksesuar ürünleri ile bebeğinizin hem uykuya dalmasına hem de sese duyarlı sensörlü yapısı ile bebeğinizin sesini algıladığı an devreye girerek bebeğinizin sakinleşmesine yardımcı olabilirsiniz.

Cibinlik aparatı var olan park yataklarını dilediğiniz an güzel havalarda dış alana çıkarabilir, bebeğinizi sineklerden korumayabilirsiniz. Dışarıda kullanımını son derece pratik hale getiren park yatağı sinekliği, bebeğinizin huzurla oyun oynamasını ve uyku uyumasını sağlar. Ayrıca seyahat sırasında kolay taşınabilmesi de büyük bir artıdır.

Bebek park yatağı ve bebek park yatak uyku seti haricinde bebeğinizin günlük bakımını gerçekleştirebilmenize olanak sağlayan alt değiştirme ünitesi de bulunur. Alt açma üniteleri genellikle 9-11 kg taşıma kapasitelerine sahip olacak şekilde üretilir. Bebeğiniz altını kirletmesi durumunda anında müdahale etmenize ve temiz bezini giydirmenize imkan tanıyan ayarlanabilir alt değiştirme ünitesi siz ebeveynlerin kullanımı için son derece kullanışlı olur. Kolayca silinen şilte kumaşlarına sahip park yatakları dilediğinizde kumaşları çıkararak kolayca makinede genellikle 40 derece sıcaklıkta yıkabilirsiniz. Fakat kurutma makinesinde kurutmamalısınız. Aynı şekilde yatak kılıflarını da 60 derece sıcaklıkta güvenle makinede yıkabilirsiniz. İstediğiniz bir başka bebek park yatak nevresim takımı ile değiştirebilir, dilediğiniz renk ve motifteki kılıf modellerini park yatağınızda kullanabilirsiniz.

Ön tarafında oyuncak cebi veya oyuncak torbası bölmesi sayesinde bebeğinizin oyuncaklarını muhafaza edilebilir, istediğiniz an kolaylıkla cepten alarak bebeğinizin keyifle oynamasını sağlayabilirsiniz. Bazı modellerde bulunan portatif cibinlik ile dış alandayken bebeğinizi sinek ve böceklerden koruyarak oyun parkı yatağı içerisinde güvenle keyifli vakit geçirebileceği ortamı bebeğinize sunabilirsiniz.  Hafif yapıya sahip taşınabilir oyun parkı bebek yatağı ürününü fermuarlı taşıma çantasını içerisinde kolayca taşıyabilirsiniz.

Birer ebeveyn olmayı beklediğimiz bu süreç tarifsiz duyguları içinde barındırır. Bu özel zamanlarımızda bebeğimizi beklerken heyecan içerisinde alışveriş yaparız. Alışverişlerimizde her şeyin en iyisini, en kalitelisini ve bebeğimiz için en güzel ürünleri almaya çalışırız. Daha o doğmadan ihtiyaç duyabileceği her ihtiyacı önden hazırlarız. Bu hazırlıklar kapsamında zamanımızın bir kısmını da beşik seçimine harcarız. Piyasada birçok beşik çeşidi mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de son yıllarda oldukça popüler olmaya başlayan oyun parkı beşikler. Oyun parkı beşikler; hem yatak hem de oyun alanı olma özelliğini bir arada barındıran ürünlerdir ve bebekler için fazlasıyla kullanışlıdır. Ailelerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretildikleri için hem ebeveynlere kolaylıklar sağlamakta ayrıca bebeklere konfor alanı yaratmaktadır. Bebeğinize konforlu ve eğlenceli bir alan, kendinize de huzur ve kolaylık sağlamak istiyorsanız; oyun parkı beşik alırken dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunuyor. Bu konulara dikkat etmeniz hem bebeğinizin güvenliğini ve huzurunu hem de içinizin rahat olmasını sağlayacaktır. Birbirinden farklı bebek park yatak ölçüleri bulabileceğiniz bebek park yatakları ürünlerinden ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşanmasına karşın bebek park yatak tamiri ile uğraşmak durumunda kalmadan sağlam ve dayanıklı yapıda kaliteli bebek park yataklarını satın alabilirsiniz. Bütçenize en uygun bebek park yatağı fiyatları aralığındaki parkı yatağı ürününü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bebekler de tıpkı yetişkinler gibi, uyku döngüleri tamamlandığında uyanabilirler. Bu noktada yapmamız gereken, biraz bekleyerek, ona tekrar uykuya dönmesi için fırsat vermektir. Bebeklerinize fırsat verdiğinizde, yapamaz dediğiniz pek çok şeyi başarabildiğini göreceksiniz. Park yataklar da bebeklere bu fırsatı vermek için doğru ürün tercihlerinden biridir. Herkese sağlıklı, huzurlu, kaliteli uykular dileriz. Baby2Go, BabyBjörn, Babyhope, Chicco, Javaju, Maller, Maxi-Cosi, Skip Hop gibi seçkin markaların güvenilir kalitede bebek oyun parkı ürünlerini ve daha fazlasını Welcome Baby mağazalarında ve www.welcomebaby.com.tr adresinde bulabilir, dilediğiniz ürüne anında ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum