WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1

Pedallı Bebek Arabaları

Pedallı bebek arabaları , ilk adımını atmaya hazırlanan bebeklerin ve büyüme çağındaki çocukların temel becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmış eğitici ve öğretici oyuncaklardır. Pedallı bebek arabalarının adım atmayı ve yürümeyi teşvik eden tasarımı sayesinde; çocukların kas ve kemik gelişimi, denge becerileri, ev göz koordinasyonu gibi yetileri daha hızlı ve doğru bir şekilde kazanılır. Arabaların ön kısmında bulunan renkli oyuncaklar, geometrik şekiller, yazı tahtaları, korna ve müzik çalar bulunduran pedallı bebek arabaları aynı zamanda çocukların işitsel, görsel ve zihinsel becerilerini de geliştirmeye fayda sağlar.

Her yaşta çocuğun rahatlıkla kullanabildiği pedallı bebek arabaları, en güvenli ve en keyifli oyuncak modelleri arasında yer alıyor. Çocukların fiziksel gelişimine ve vücut koordinasyonlarına katkıda bulunan modeller, aynı zamanda psikolojik açıdan da büyük faydalar sağlıyor. Çocuğunuza kendisini mutlu ve özgür hissettiren pedallı bebek arabaları modelleri, Pilsan kalitesi ile Welcome Baby web sitesinde bulabilirsiniz.

Bebek Pedallı Araba Modelleri

Sevimli otomobil veya kamyon görünümünde tasarlanan bebek pedallı araba modelleri, ön kısımlarında yer alan özel pedal mekanizmaları sayesinde çocuklar tarafından rahatlıkla kontrol edilebiliyor. Direksiyon detayı ile yön de verilebilen ve bu sayede tüm çocuklara gerçek bir otomobil kullanma hissi yaşatan akülülerden sonra bebek pedallı araba ve pedallı traktör modelleri, plastikten üretilen gövde kısımları sayesinde konforlu ve uzun ömürlü bir yapı sağlıyor. Özel pedal mekanizmaları ve direksiyonları sayesinde çocuğunuzun bacak kaslarını geliştiren, el ve vücut koordinasyonuna katkı sağlayan ürünler, ayrıca çocuklarınıza mutlu ve neşeli bir ruh hali kazandırıyor.

İtme özelliği olan bebek pedallı araba modelleri, küçük yaş bebek sahibi anne ve babaların kontrolü daha kolay ele alarak sürüş güvenliği sağlamasına yardımcı olur. Bazı ürünlerde korna ve yan ayna gibi aksesuarlar kullanılarak daha gerçekçi modeller oluşturulmuştur. Pedallı araba seçerken şık görünüm ve ergonomik tasarımın yanında direksiyonun kolayca dönebilmesi de aranan özellikler arasındadır. Çocuğunuzun maksimum güvenliğini sağlayabilmek için 9. Aydan büyük çocukların pedallı araba modellerini kullanmaları tavsiye edilir.

Ebeveyn olarak her oyuncakta olduğu gibi, pedallı araba alırken de aradığınız ilk kriter güvenlik olmalıdır. Bebeklerinizin ve çocuklarınızın yaralanma riskine karşı tasarlanmış bebek pedallı araba modelleri, yan tarafları düşmeyi engelleyecek yükseklikte ve oturma zemini kaymaya imkan vermeyecek malzemeden üretilmiştir. Alacağınız üründe bulunması gereken güvenlik kriterlerinden biri de yapıldığı malzemenin aleve maruz kaldığında hemen tutuşmayacak, alev asla bile en kısa sürede sönebilecek özellikte olmasıdır. Ebeveynlerin güvenle tercih edeceği Dolu markalı pedallı araçları incelemek için tıklayın.

Bebek Pedallı Bisiklet Modelleri

Bebek pedallı bisiklet ler, çeşitli renk ve desen seçenekleri ile çocuklarınızın hem fiziksel hem de zihinsel gelişimine katkı sağlamaktadır. Bebek pedallı bisiklet modelleri sayesinde bebekler ve küçük çocuklar dengede durmayı kolayca öğrenirken aynı zamanda doğru adım atarak yürümeye başlamış olurlar.

Çocuğunuzun pedallı bisikleti ile ilk adımlarını atıp etrafta gezinirken aynı zamanda önünde bulunan geometrik şekilleri öğrenebilir. Bebek pedallı bisikletleri çocukların el ve göz koordinasyonu, ayak ve bacak koordinasyonu, el becerisi, hızlı düşünme, karar alma, dokuma becerisi, kas ve kemik gelişimi gibi sonradan oturan yetilerinin daha hızlı ve daha doğru şekilde yerleşmesine önemli ölçüde yardımcı olmaktadır. Genellikle ebeveyn kontrolünü sağlamak amacıyla, bisiklete eklenmiş bir itme kontrol çubuğu bulunmaktadır.

Çocuğunuzun hem fiziksel, hem zihinsel, hem de görsel ve işitsel açıdan en hızlı ve en doğru şekilde yetişmesini istiyorsanız yüzlerce çeşit arasından çocuğunuz için ideal pedallı bebek arabaları Welcome Baby web sitesinde.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum