1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Philips Avent Natural Eğitici Biberon 150 ml 4 Ay+ 3 Delik (AVE-GP9430274)

Fiyat : 44,90 TL(KDV Dahil)

Philips Avent Natural Eğitici Biberon 150 ml 4 Ay+ 3 Delik, Yeni Natural biberondan bardağa geçiş eğitim setimiz bebeğinizin biberondan bardağa kolaylıkla geçmesine yardımcı olur.

Adet

Artır Azalt

Philips Avent Natural Eğitici Biberon 150 ml 4 Ay+ 3 DelikÖzellikleri

 

Yeni Natural biberondan bardağa geçiş eğitim setimiz bebeğinizin biberondan bardağa kolaylıkla geçmesine yardımcı olur. Yumuşak tutma yerleri sayesinde bebeğiniz alışık olduğu biberon emziğinden içerken bardağı tek başına tutabilecek.

Emziğin ekstra yumuşak ve esnek olması için eşsiz konfor sağlayan yaprakçıklar: Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir.
Yenilikçi ikili valf tasarımına sahip gelişmiş antikolik sistemi: Yenilikçi ikili valf tasarımı, havanın bebeğinizin midesine değil biberona girmesini sağlayarak kolik oluşumunu ve rahatsızlık hissini azaltır.
Bu bardak BPA içermeyen malzemelerden üretilmiştir.
Küçük eller için yumuşak dokunuşlu eğitici kulplar: Eğitici kulplar, çocuğunuzun bağımsız olarak bardağı tutmasına ve içmesine yardımcı olur. Bu kulplar, küçük ellerin kolayca tutabileceği bir şekle sahip olmanın yanı sıra, kaymaz özellikte tasarlanmıştır.
Tüm parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Philips Avent biberonlarla uyumludur: Yeni Philips Avent bardak, Philips Avent Natural ve Classic biberon serisiyle uyumludur (cam biberon hariç).
Natural Biberon Emziği ile değiştirilebilir: Damlatmaz bardakların yumuşak bardak uçları, Natural biberon emzikleriyle değiştirilebilir. Bu, bebeğinize hazır olduğu anda biberondan bardağa geçme esnekliği sağlar.