1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Thomas & Friends Motorlu Küçük Tekli Trenler (MATTEL-CKW29)

Fiyat : 19,99 TL(KDV Dahil)

Thomas & Friends Motorlu Küçük Tekli Trenler, Thomas & Friends sizi eğlenceli, Roller Coaster'a davet ediyor!

Adet

Artır Azalt

Thomas & Friends Motorlu Küçük Tekli Trenler Özellikleri

İşte nefes kesen TrackMaster serisindeki harika lokomotif motorlu trenleri!
Yenilenen Trackmaster trenleri artık daha yüksek hız, güç, ve performansa sahip. Sodor Adası'ndaki maceralar daha önce hiç olmadığı kadar heyecanlı! Bu heyecan verici yolculuğa çıkmak için düğmeye basın ve Thomas’ın bir başka heyecan verci yolculuğa çıkmasını izleyin.
11 cm. uzunluğunda ki genişletilebilir, birbirine bağlanabilir ve motorlu küçük trenler, Thomas & Friends Track Master pistleri ve oyun setleriyle uyumludur.
Motorlu küçük trenler Philip, Etienne, Percy, Thomas olmak üzere 4 karakterden oluşmaktadır.
3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan eğlenceli metal motorlu trenler çocuğunuzun kaba motor ve duyusal becerilerin yanı sıra, hayal gücünün de gelişmesine yardımcı olur.
Araç; 2 x AAA pil ile çalışır. Piller kutuya dahil değildir.

Ürün asorti olduğu için renk ve model stoğu değişkenlik göstermektedir. Siparişiniz sırasında, ‘Sipariş Notu’ kısmına talep ettiğiniz rengi veya modeli belirtmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz 1 adet ürün tarafınıza gönderilecektir. Renk veya model belirtmediğiniz takdir de stoğumuz da olan ürün gönderilecektir. Gelen modeli yine de değiştirmek isterseniz, değiştirme için gidiş-geliş kargo ücreti tarafınızdan ödenecektir.