WBJET
5.079,20 TL KDV Dahil
6.349,00 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
8.499,15 TL KDV Dahil
9.999,00 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
8.499,15 TL KDV Dahil
9.999,00 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
8.499,15 TL KDV Dahil
9.999,00 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1.853,00 TL KDV Dahil
2.180,00 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 >

9-18 Kg Bebek Oto Koltukları

Bebek ve çocuk alışverişlerinde en zor karar verilen konulardan biri de bebek oto koltukları seçimidir. Söz konusu çocuklarımızın güvenliği olduğunda çok daha temkinli hareket ederiz. Oto koltuk seçerken karşınıza birçok özellik çıkacaktır. Sizler için hazırladığımız bu yazıyı okuduktan sonra kolaylıkla almanız gereken oto koltuğa kavuşacaksınız.

Düşük hızlarda sürüyorum, bebek oto koltuğu kullanmayacağım diyorsanız şunu da hatırlatalım: bebeğinizi kucağınızda taşırken eğer 50 km/h hızda seyrederken kaza yaparsanız bebeğiniz aynı hızda camdan fırlayabiliyor. Avrupa’da yapılan kalite kontrol kurumlarının uyguladığı bu testte ayrıca bir yetişkinin kucağında seyahat eden bir bebeğin, 48 km hızla giden otomobilde çarpışmaya maruz kaldığında, 2,5 tonluk bir basınçla yetişkinin kucağında kaldığı tespit ediliyor. Bu bir binanın üçüncü katından yere düşmekle eşdeğer. Bu nedenle öncelikle oto koltuğunun ne kadar hayati önem taşıdığını bilmek gerekir. Bu test sonuçları çocuğunuzun güvenliği için oto koltuğunun şart olduğunu gösteriyor. En çok tercih edilen kg aralıklarına sahip bebek oto koltukları ndan biri de 9-18 Kg bebek oto koltukları dır.

Bebek ve çocuk oto koltuğu seçimi otomobil kullanırken bir kazaya karışma riskiniz mevcut olduğundan hayati önem taşımaktadır. Çocuklar yasal olarak 36 kilogram ya da 150 cm’in altındalar ise oto koltuk ile yolculuk etmek zorundadırlar. 135 cm üzerindeki çocuklar oto koltuğu yerine oto koltuğu yükseltici de kullanılabilir.

9-18 Kg Oto Koltukları yaş olarak yaklaşık 9 aylıktan 4 yaşına kadar küçük çocuklar için kullanılabilir. Bu yaşlardaki çocuklar oturabilir, ama güvenli oturma yüzeyine ihtiyaç duyar, bu nedenle bu koltuklara çocuk güvenlik koltuğu denir. Yüzü öne dönük olarak kullanılmaya başlandığında, kemerleri yukarı hareket ettiren kuvvetlendirilmiş delikleri vardır. Çocuğu 18 kg ye ve 90cm oluncaya kadar yüzü öne dönük kullanımda korur. Welcome Baby mağazalarında ve web sitemizde 9-18 bebek kg oto koltukları nı hızlıca inceleyebilirsiniz.

Eğer oto güvenlik koltuğu nun kafa koruması en yüksek pozisyondayken çocuğunuzun omuzları oto güvenlik koltuğunda bulunan omuz askılarının en geniş kısmının 2 santim kadar üzerine geçmişse, büyük çocuk (Grup 2/3) kategorisine geçmeniz gerekir. Oto güvenlik koltuğu nda üst kategoriye geçtiğinizde baş desteğinin en düşük pozisyonda olduğuna emin olun. Bebek oto koltuğu 9-18 kg seçenekleri için aşağıdaki markaları tercih edebilirsiniz. Oto koltuğu aksesuarlarını da inceleyebilirsiniz.

Siz de pek çok kullanım avantajı olan 9-18 kg bebek oto koltuğu na sahibi olmak isterseniz Welcome Baby’de ABC Design, Avionaut , Baby2Go, Babyhope, Babyjem, Chicco, Convers, Inglesina , Maxi-Cosi, Nado, Roomeye, Sevi Bebe, Xero gibi çeşitli markalarının birbirinden güzel ürünlerine ulaşabilirsiniz. Welcomebaby.com sitesinden en güvenli seyahat koltuklarını gönül rahatlığıyla seçmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kategorinin Popüler Markaları

Maxi-Cosi 9-18 Kg Bebek Oto Koltukları
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum