WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat

Anne ve Hamile Kozmetik Ürünleri

Hamile olan anne adayları ve yeni doğum yapan anneler vücutlarındaki değişimler nedeniyle bakımlarına ekstra özen göstermektedir. İhtiyaçlarını göğüs ucu kremler, çatlak önleyici kremler, çatlak yağları, çatlak jelleri gibi anne ve hamile kozmetik ürünleri karşılamaktadır. Hamilelik döneminden başlayarak annelik dönemlerinize uzanan süreçte sizlere yardımcı olacak hamile ve anne kozmetik ürünlerine Welcome Baby’den hızlıca ulaşabilirsiniz. Onlarca markanın hamile ve anne kozmetik ürünlerini kolay bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Hamilelik döneminizde ya da doğum sonrasında cildinizin sağlıklı ve yumuşak kalmasına yardım etmek için üretilen anne kozmetik ürünlerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Onlarca markanın hamileler ve yeni doğum yapan annelerin cildine ve sağlığına katkı sağlamak adına birçok ürünü bulunmaktadır. Emziren anne kozmetik ürünlerinin birçok farklı işlevi vardır.

Göğüs ucu kremleri, emzirme sebebi ile oluşan göğüs ucu sorunlarını azaltarak anne adayının daha sağlıklı bir emzirme dönemi geçirmesine yardımcı olmaktadır. Göğüs ucu kremlerinin hiçbir yan etkisi veya zararı bulunmaz. Alerji yapacak nitelikteki herhangi bir besin maddesi ya da bitki barındırmayan göğüs ucu kremleri; aksine annenin daha huzurlu bir şekilde bebeğini doyurmasını sağlar. Göğüs ucu kremleri cildinizin su oranını artırmak ve göğüs uçlarını yumuşatmak için her ikisi de doğal özlü olan Hindistan cevizi yağı ve aloe vera gibi içeriklere sahip olabilir. Bu tip hamile ve anne kozmetik ürünlerinin emzirmeden önce silinmesine gerek yoktur. Nemli dokuda yara iyileşme ilkesine göre etki göstermektedir. Buna göre deri kurumamakta ve hücrelerin hareketini engelleyen bir kabuk oluşmamaktadır. Hamile kozmetik ve anne kozmetik ürümleri anne ve anne adaylarımız ihtiyaç duyduğu her anda kullanabilir. Kullanım önerisi ise göğüs ucunu uyarmadan, nazikçe göğse masaj yapar gibi uygulanmasıdır.

Çatlak önleyici kremler en çok tercih edilen anne ve hamile kozmetik ürünlerindendir. Çatlak kremi hamilelik döneminde çok kullanılmaktadır. Gebeliğin 8. ayından itibaren kullanıldığında meme uçlarının çatlamasını önler ve göğüsleri emzirmeye hazırlamaktadır. Çatlamış ya da ağrılı meme uçlarını rahatlatır, iyileştirir ve korumaktadır. Doku yenileyici özelliğinden dolayı iyileştirmeyi hızlandırmaktadır. Bu ürünler cildin kaybettiği nemi yeniden kazanmasını sağlayarak oluşturduğu mükemmel nem bariyeri sayesinde meme uçlarının kurumasını önler. Bu ürünlerin bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Alerjen olmaması da güvenle kullanmanıza yardımcıdır. Gözeneklerinizi ya da süt kanallarınızı asla tıkamaz, hiç bir şekilde süt üretimini ve emzirme sürecini etkilemez. Alkol ve parfüm gibi hiç bir katkı ve kimyasal madde içermemektedir. Genelde tatsız ve kokusuzdur, satın alacağınız ürünün özelliklerinde detaylı bilgileri bulunmaktadır. Çatlak önleyici anne ve hamile kozmetik ürünleri kullanımdan önce veya sonra silme ve temizleme gerektirmez. Hem bebeğiniz hem de hamile ve anneler için güvenlidir.

Genel olarak anne ve hamile kozmetik ürünleriniz özetleyecek olursak göğüs ucu kremi, çatlak önleyici krem, çatlak yağı, göğüs bölgesi serumu, vücut destekleyici jel ve çatlak serumu olarak anne ve hamile kozmetik ürünleri stoklarımızda bulunmaktadır. Anne ve anne adaylarının çok tercih ettiği markalardan oluşan stoklarımızı bu sayfadan ve mağazalarımızdan inceleyebilir, satın alabilirsiniz. Bübchen, Lansinoh, Lierac, Medela, Mustela, Philips Avent ve Uni Baby markalı anne ve hamile kozmetik ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Hamile kozmetik ve anne kozmetik ürünlerindeki indirimlerden yararlanmak için kampanyalar sayfamızı inceleyebilir ya da Welcome Baby sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankaların kredi kartlarına vadeli ve vadesiz olarak taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum