WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
3.115,50 TL KDV Dahil
3.350,00 TL KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
3.115,50 TL KDV Dahil
3.350,00 TL KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
3.115,50 TL KDV Dahil
3.350,00 TL KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
3.115,50 TL KDV Dahil
3.350,00 TL KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
3.487,50 TL KDV Dahil
3.750,00 TL KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 4 >

Mama Sandalyesi

Bebeğiniz büyürken gereksinimleri de beraberin artabilir. 6. ayının tamamlanmasıyla anne sütü veya formül mamanın yanında bebeğinizi ek gıdalarla beslemeye başlamaktadır. Daha güvenli bir şekilde beslenmesini gerçekleştirmesini sağlamak için bir bebek mama sandalyesi edinmelisiniz. Mama sandalyesi, bebeğinize ve size konforlu beslenme saatleri sağlar.

Bebek mama sandalyesi , fonksiyonel olarak size birçok konuda avantaj sağlayan bir bebek beslenme gerecidir. Beslenme alışkanlığını oluşturmaya başladığınız bebeğinizin sizinle aynı anda yemek yemesini sağlamayı isteyebilirsiniz. Peki, bebek mama sandalyesine ne zaman oturur? Hangi yaş aralığı için kullanımı güvenli olur? 6.ayını tamamlamış her bebeğin kullanımına uygun olarak tasarlanan mama sandalyeleri, beslenme esnasında bebeğinize konfor alanı sağlar. Bebeğiniz, mama sandalyesi emniyet kemeri sayesinde koltukta veya yetişkin sandalyesindeki gibi olası düşme riskinden kesinlikle korunmuş olacaktır.

Bebek mama sandalyesi minderi ile oturduğu alanın yumuşak ve ergonomik olmasıyla bebeğiniz konforlu beslenme saati geçirecektir. Beslenme alışkanlığını ayına uygun olarak oluşturmayı amaçladığınız minik bebeğinizin, bebek mama sandalyesi tepsisi sayesinde rahatlıkla besinleri önündeki tepsiye koyup kendi kendine tüketmesini sağlayabilir ve düzenli yemek alışkanlığını kazandırabilirsiniz. Eğer bebeğinize evde kendiniz yoğurt yapmak isterseniz bebek yoğurt makinesi ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Ayrıca mama sandalyesi seçimini yaparken yükseklik ayarı mevcut olanları tercih edebilirsiniz. Bebeğinize beslenme sırasında sizinle aynı seviyede olmasını sağlayabilir, uygun pozisyonun sağlanmasını bulduğunuz koşullara göre ayarlayabilirsiniz. Kolay açılıp katlanabilen mama sandalyesi modelleri hem kullanım kolaylığı hem de yer kaplamaması açısından size avantaj sunabilmektedir.

Birbirinden farklı tasarlanmış bebek mama sandalyesi modellerini bulabilirsiniz. Her markanın ürettiği modeller arasında ufak tefek farklılıklar olsa da fonksiyon açısından sağladıkları neredeyse aynıdır. Tekerlekli mama sandalyesi bir yerden bir yere taşınırken kolaylık sağlayan, mevcut fren sistemi sayesinde son derece güvenilirdir. Taşınma sırasında tekerleklerinin parkeyi çizmeyen malzemeden üretildiklerinden evin içerisinde içiniz rahat ederek kullanabilirsiniz.

Sallanan mama sandalyeleri uzayabilen beslenme saatleri için alternatif geliştirilen modeldir. Belenme haricinde uyku saatlerinde de kullanabilen seçeneği ile birden fazla ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sallama zamanlayıcısı ve farklı seviyelerdeki sallama hızı sayesinde bebeğinize kolayca uyku ortamı sağlayabilirsiniz. Ayrıca müzik çalma özelliğinin olması hem beslenme saatinin keyfini arttırabilir hem de uyku ortamını daha sakin yapabilmektedir.

Bebek sandalyesi ürünü tıpkı bebek arabası, bebek araba koltuğu ürünleri gibi elzem ihtiyaçlar arasına girer. Alacağınız bebek mama sandalyesi kullanımın uzun süreli olacağını unutmamalısınız. Dayanaklı ve kaliteli malzemeden yapıldığına emin olduğunuz, kolay taşınabilen formda olan bebek sandalyesi almalısınız. Bebek mama sandalyesi kılıfının kumaşının sağlığa tehdit oluşturmayan materyalden seçildiğine dikkat etmelisiniz.

Standart mama sandalyesi, tekerlekli mama sandalyesi, salıncaklı mama sandalyesi daha çok tercih edilen modelleri arasında yer alanlardır. Farklı mama sandalyesi markaların ürünleri benzer birkaç özellikleri içerebilir. Mama sandalyesi tavsiye olarak son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında salıncaklı model göstermektedir. Hem beslenme hem uyku platformu yaratan ve zamanlayıcı sallanma özelliğinin bulunması ailelerin tercih nedenlerinden olabilmektedir. Salıncaklı mama sandalye fiyatları beraberinde artış gösterebilirken güvenle satın alabileceğiniz alışveriş platformların olan Welcome Baby mağazalarından veya internet adresinden uygun seçeneklilerine ulaşabilirsiniz.

Bebek mama sandalyesi öneri yapıldığında her bebeğin birbirinden farklı yaratıldığını unutmamalısınız. Dolasıyla her ebeveynin memnuniyeti, konforu, sağladığı yarar da birbirinden farklılık gösterebilir. Öncellikle ebeveynlerin isteklerini karşılayabilecek ve bebekleri için ergonomik şartları sağlayabileceğini düşündükleri ürünü bir kalite standartlardaki markaların mama sandalyesi tavsiye edilenlerin arasından seçmeli, güvenilir yerlerden temin etmelidir.

Mama Sandalyesi Fiyatları

Mama sandalyesi fiyatları markalar ve markaların modelleri arasında değişiklik gösterebilir. Mama sandalyesi ucuz olmasını tercih ederken seçim önceliğiniz olmamasına dikkat etmelisiniz. Üretim aşamasında kullanılan malzemenin kalitesi oldukça önemlidir. Bebeğinizi uzun bir dönem yeri geldiğinde uzun saatlerde içine oturttuğunuzu unutmamalısınız. Materyalinin dayanıklılığı ve son formuna kavuştuğunda sağlamlığı en önde gelen tercih kriterleriniz olmalıdır.

Geniş fiyat aralığına sahip ürünlerden bütçenize en uygun olanını Chicco, Weewell, Maxi-Cosi , Skip Hop, Mummy’s Baby gibi kaliteli markaların mama sandalyelerini Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum