1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Beyblade Burst Başlangıç Paketi
Beyblade Burst Başlangıç Paketi
Beyblade Burst Başlangıç Paketi

Beyblade Burst Başlangıç Paketi (HAS-B9486)

Marka : Beyblade
Fiyat : 96,90 TL(KDV Dahil)

Beyblade Burst Başlangıç Paketi, Beyblade efsanesi Beyblade Burst ile geri döndü!

Adet

Artır Azalt

Beyblade Burst Başlangıç Paketi Özellikleri

 

Cartoon Network'te yayınlanan çizgi dizisindeki gibi çocuklar süper performansa sahip, Üç parçadan oluşan Beyblade Burst'leri kapıştırabilecek, parçalarını değiş tokuş yaparak kendilerine özel Beyblade'ler oluşturabilecek; yüzlerce kombinasyon yaratabilecek.

Beyblade Burst'ler kapışmada çarpıştıklarında parçalara ayrılarak "patlama" özelliğine de sahip. Başlangıç Paketi'nde üç parçadan oluşan Beyblade Burst, fırlatıcı, fırlatıcı kordonu var.

Beyblade Burst'ün üzerindeki kod Beyblade Burst uygulamasında taratılabiliyor ve oyuncular kendi sanal koleksiyonlarını da oluşturabiliyor.

 

 

* Ürün asorti olduğu için renk ve model stoğu değişkenlik göstermektedir. Siparişiniz sırasında, ‘Sipariş Notu’ kısmına talep ettiğiniz rengi veya modeli belirtmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz 1 adet ürün tarafınıza gönderilecektir. Renk veya model belirtmediğiniz takdir de stoğumuz da olan ürün gönderilecektir. Gelen modeli yine de değiştirmek isterseniz, değiştirme için gidiş-geliş kargo ücreti tarafınızdan ödenecektir.

 

Yaş
6-12 Yaş
TrendyolCinsiyet
Erkek
TrendyolRenk
Renkli
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum