WBJET
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
BU-BU AHŞAP PUZZLE ÜÇGEN KESİRLER
BU-BU AHŞAP PUZZLE ÜÇGEN KESİRLER

BuBu Ahşap Puzzle Üçgen Kesirler AP0083 (BUBU-AP0083)

Fiyat : 39,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8680965622077

Adet

Artır Azalt

BuBu Ahşap Puzzle Üçgen Kesirler AP0083 Özellikleri

 

BuBu ile Kesirleri Öğrenelim!

Parçaları birleştirerek anlamlı bir görsel oluşturma, düşünsel ve problem çözmeye yönelik bir çaba gerektirir. Puzzle yaparken çocukların çözümü bulmak için ortaya koydukları düşünsel muhakeme zihinlerinin gelişmesini sağlar. BuBu Ahşap Puzzle Üçgen Kesirler AP0083 bu özelliği ile çocuklarda düşünme ve problem çözme yeteneğine katkı sağlar.

BuBu Ahşap Puzzle ile çocuklarınız kesirleri öğrenmeye adım atarken diğer bilişsel duyuları da gelişim sağlayacaktır. Küçük ve karışık parçalar içerisinden doğru parçayı bulup büyük resimdeki doğru yere yerleştirmek fazlasıyla dikkat gerektirir. Zamanla daha iyi bir şekilde parçadan bütünü görebilme ya da hangi parçanın nerede olduğunu hatırlayabilme yetenekleri oturarak çocuklarınızın yapboz yapmaktan daha keyif aldıkları açıkça görülecektir. Bunun temelini ise puzzle yapmanın görsel hafızayı geliştirme etkisi oluşturur. Bu nedenle puzzle yaparken çocukların dikkatleri, maksimum seviyeye çıkabilir. Dikkatlerini maksimum seviyede kullanmalarını sağlayan bu oyun, çocukların konsantrasyon becerisini geliştirmesine yardımcı olur ve dikkat eksikliğini giderir.

Doğal öğrenmenin en güzel seçeneklerinden biri olan ahşap oyuncaklar ile çocuklarınız renkleri, sayıları ve şekilleri eğlenceli bir şekilde öğrenir. Boyut kavramlarını ayırt etmeyi ve kavrama, tutma ve şekillendirme kabiliyetlerini geliştirirler.

 

BuBu Ahşap Puzzle Üçgen Kesirler AP0083 Teknik Özellikleri

  • Kanserojen madde içermez.
  • Avrupa oyuncak standartına (EN71) uygun üretilmiştir.
  • Ürün Ölçüleri: 30x22.5x0.8 cm
  • 10 Parça
Cinsiyet
Unisex Erkek Kadın / Kız
TrendyolRenk
Beyaz
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum