1-3 İş Gününde Kargoya Teslim Edilir.

Fisher Price 2si1 Arada Aktivite Merkezi (MATTEL-FVD25)

Fisher Price 2si1 Arada Aktivite Merkezi, Bebeğinizle birlikte büyüyen 360 derecelik aktivitelere sahip, oyun dolu bir aktivite merkezi!

Fisher Price 2si1 Arada Aktivite Merkezi Özellikleri

 

Ufaklığınız, onunla birlikte "büyüyen", bu safari temalı 2'si 1 arada oyuncakla bolca eğlenceli vakit geçirecek! İlk kullanım modunda bebeğiniz aktivite merkezinin ortasında bulunan koltuğun içinde oturur. Bu koltuk 360 derece döner, böylece bebeğiniz koltuk etrafındaki aktivite oyuncaklarıyla oynayabilir. Çocuğunuz ayakta durabildiğinde ise, koltuğu çıkarıp rampa oyuncağını takarak, bir aktivite masasına dönüştürebilirsiniz! Eğlenceli melodiler, sesler ve ışıklar, bebeğinizin hareketlerini ödüllendirir. Gelişim ve oyun bir arada™ Kaba Motor Becerileri: Masa üzerindeki oyuncaklar ile oynamak, hem otururken hem de ayakta dururken kaba motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olur! Duyusal Gelişim: Parlak renkler, çeşitli sesler ve dokular bebeğinizin görsel, işitsel ve dokunma duyularını uyarmaya yardımcı olur. Merak: Bebeğiniz çeşitli aktiviteleri keşfederken, neden-sonuç ilişkisiyle tanışır. Bu ürün yalnızca başını yardım almadan dik tutabilen ve üründen dışarı çıkamayacak çocuklar için uygundur.

2 farklı oyun modu! Bebeğiniz için sabit eğlence merkezi   Aktivite masası.

Işıklı tuşlara sahip müzikli timsah oyuncağı, yerinden çıkıp ayrıca kullanılabilir. Bu oyuncak, müzik notaları ve kısa melodiler ya da 20 dakikaya kadar müzik çalar!

3 ayarlanabilir yükseklik konumuyla kolayla çocuk oyun masasına dönüştürülebilir.

Yerleri değiştirebilen aktivite oyuncakları ve ilave spiral rampa bulunur.

Oturak 360 derece döner!

Makinede yıkanabilen koltuk minderi ve kolay saklama için çıkarılabilir ayaklar.