1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Gummee Glove Plus Diş Kaşıyıcı Eldiven Turkuaz (GG-B-011PLUS)

Marka : Gummee
Fiyat : 169,99 TL(KDV Dahil)

Gummee Glove Plus Diş Kaşıyıcı Eldiven Turkuaz, Hem dişlerini kaşırken hem de yere düşürme riski olmadan keyifli zamanları doyasıya yaşayabilirler…

Adet

Artır Azalt

Gummee Glove Plus Diş Kaşıyıcı Eldiven Turkuaz Özellikleri

 

'Gummee Glove Plus' bebeklerin kendi kendilerine yardım edebileceği şekilde tasarlanmış diş kaşımaya yardımcı eldiven formundaki bir oyuncaktır. Henüz motor becerisi ve oyuncak tutma gücü gelişmemiş bebekler Gummee Glove Plus ile kendi başlarına diş çıkarma oyuncağını kullanabilmektedirler.

Büyük bir talep nedeniyle (sizlerin istekleri doğrultusunda) popüler turkuaz rengimizde” 6 ile 12 aylık” bebeklerimizin kullanımı için “Gummee Glove Plus” tasarlanmıştır. Daha tombik eller, daha geç çıkan dişler, “ben büyüdüm” diyen 6 aylık ve üzeri bebeklerimiz için…

“Gummee Glove Plus” ile aynı zamanda diş çıkarma evresindeki salya çıkartmaya bağlı çene kısmındaki cilt tahrişini de aza indirmek söz konusudur. Çünkü %100 pamuk olan Gummee Glove Plus bebeklerin cildini korumakta ve tahrişi aza indirmektedir.

Gummee Glove Plus ile;

• Renkli, ısırılabilen daha büyük yan kulakçıklara sahip eldivenin yanında, 

• Isı veya buzdolabında sterilize edilebilen,

• Şekil itibariyle arka dişlere de etki edecek silikon kalp formundaki diş çıkarma halkası,

• Paket içeriğine bulunan gelen kullanışlı çamaşır torbası ile makinede yıkanabilir ve/veya seyahat çantası olarak kullanılabilmektedir.

Gummee Glove Plus EN71 Güvenlik Standardına göre test edilmiş ve onaylanmıştır. CE sertifikasına sahiptir.

BPA, Fitalat ve Lateks içermez.