WBJET

İkiz Bebek Arabaları

Yeni kucağınıza aldığınız bebeğinizin sizin bakımınıza ihtiyaç duyduğu gibi büyüme halindeyken pek çok ürüne de ihtiyaç duyacağı bir gerçektir. Bebeğinizi büyütürken ihtiyaçlarını karşılamak ve en uygun olanını edinmek ailelerin önceliklerindendir. Bebek giyimi, bebek bakım ürünleri gibi pek çok konuda aileler alışveriş yapmaktadır. Hem eğlenceli hem de bir o kadar zor olan bebek ihtiyaç listesindeki parçaları edinmek, oldukça özenle davranılması gereken bir konudur. Bebek arabaları da elzem ihtiyaç listesinde var olan bir üründür. Uzun vadede ebeveynlerin kullandığı ve aslında bebek ile yapılan birçok aktivitenin başında gelen olmazsa olmaz üründür.

Bebek arabası seçiminde de düşünülmesi gereken çok fazla konu devreye girer. Minik yavrunuzun içinde huzurlu olması, kullanılan malzemenin çocuğunuzun sağlığına zarar vermemesi, sizlere kullanım kolaylığı sağlıyor olması ve aile bütçenize uygun olanının bulunması önemli noktalardır. İkiz anne babaların bu konuda daha fazla düşünmesi gerektiğinden seçimlerini yaparken daha ince eleyip sık dokumaları önemlidir. İkiz bebek arabaları yan yana veya arka arkaya iki pusetten oluşan arabalardır. İkiz bebek arabası çeşidinden yan yana pusetli olanı; her iki yavrunuza da eşit şartları sunmakla beraber her ikisinin de katlanma özelliği aynı tasarlanmış, her ikisinde de emniyet kemerleri bulunup her iki pusetin bebek tentesi gibi bebek arabası aksesuarları bulunacak şekilde tasarlanmıştır.

Yan yana olan bebek araba modelleri her iki bebeğinizin aynı seviyede yan yana olarak seyahat etmesini sağlar. Arka arkaya olan ikiz bebek arabası modeli diğer adıyla tandem bebek arabası ise pusetleri içinde bulunan ikiz bebek araba koltuğunun ön taraftakinin katlanabilir özelliği arka taraftakine nazaran daha kısıtlıdır. Arka arkaya olmalarından dolayı her ikisinin de görüş açıları farklılık gösterir. Ayrıca modeli gereği diğer araba kıyasla fazla uzunlardır ve ailelere kullanım açısından yön vermede zorluk yaşatabilirlerdir.

İkili bebek arabası almadan önce göz önünde bulundurulması gereken özellikler şunlardır; kolay açılıp kapabilir olması, uygun boyutun seçilmesi, tekerleklerinin 360 derece dönmesi,  fren sisteminin tek ayak müdahalesi ile devreye girmesi, kumaşının sağlığa zarar vermeyen maddeden yapılması, bebek tentesinin olması, bebek koltuğunun ergonomik yapıda üretilmesi dikkat edilmelidir. İkiz bebek arabası yağmurluğu da ailelerin edinmesi gereken bebek arabası aksesuarlarındandır.

İkiz Bebek Arabası Fiyatları

İkiz bebek arabaları fiyatları markalar arasında ve modellerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ucuz ikiz bebek arabası olarak gösterilen ürünler içerisinde ikiz bebek arabası baston modeli bulunmaktadır ve ikiz ebeveynleri tarafından hafif olması nedeniyle tercih edilmektedir. İkiz bebek arabası Chicco, Babyhope, ABC Design, Maxi-Cosi, gibi birçok markaları daha fazlasını bebek arabaları kategorisinden www.welcomebaby.com.tr adresinden veya Welcome Baby mağazalarından bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum