WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
519,00 TL KDV Dahil
549,00 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
7.990,00 TL KDV Dahil
8.390,00 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
7.990,00 TL KDV Dahil
8.390,00 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
6.250,00 TL KDV Dahil
6.590,00 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
7.490,00 TL KDV Dahil
7.899,99 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
7.490,00 TL KDV Dahil
7.890,00 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Maclaren Bebek Arabaları ile Şık Bir Yolculuk!

Anne ve babalar evlatları söz konusu olduğunda kendileri dâhil yaşam içerisindeki her şeyi ikinci plana atarlar. Onları kendilerinden çok düşünürler. Buna paralel olarak anne ve babalar çocuklarına dair ilk yatağından ilk oyuncağına kadar alacakları ürünlerin markalarının da çocuklarını, onların sağlığını, güvenliğini ve konforunu en az kendileri kadar düşünmelerini isterler. Bir ebeveyn olarak böyle bir arayışa girdiğinizde bu ihtiyaç ve beklentilere tam olarak cevap verebilecek ürün ve firma sayısı oldukça azdır. Maclaren piyasanın bu az sayıdaki önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. 50 yılı aşkın süredir anne ve babaların beklentilerine büyük değişim ve gelişimlerle cevap veren Maclaren ürünlerinin kalitesiyle, Maclaren adını adım adım üst sıralara taşımıştır.

Maclaren Bebek Arabası Modelleri

Maclaren firmasının 50 yıl önce piyasaya sürdüğü ilk şemsiyeli Maclaren bebek arabası, o dönem hem anne babalar için hem de piyasa için bir devrim demekti. Sonrasında yenilikçi ve kaliteli tasarımlarıyla çıtasını hiç düşürmeden piyasadaki mihenk taşı rolüne devam etmektedir. Maclaren firması ürün tasarlarken bir anne baba bilinciyle hareket ettiği için hem yeni evli çiftlerin hem de tecrübeli anne babaların bebek arabası arayışında piyasada bulunan diğer firmaların ürünleriyle kıyas yaptıklarında, bir bebek arabasından bekledikleri konfor, uygun fiyat, şıklık, güvenlik, pratiklik, kullanışlılık kriterlerinin hepsinin Maclaren Atom bebek arabası ürünlerinde toplandığını rahatça görebilmekte ve tecrübe edebilmektedirler.

Maclaren markası anne ve bebek piyasasına adını ürettiği kaliteli ve konforlu bebek arabaları yla yazdırmış olsa da üretmiş olduğu diğer ürünlerle de yine kalite ve farkını ortaya koymaktadır. Tüketici odaklı hareket eden Maclaren firması piyasaya sürdüğü her ürünü sınıfının en dayanıklı, şık ve güvenlisi olmasını amaçlayarak tasarlamıştır. Maclaren ürünlerinin her birinin tasarımı, kimi zaman bir mekanik mühendis kimi zaman bir moda tasarımcı kimi zaman da bir anne baba dokunuşu barındırır.

Her ailenin bütçe ve zevkini barındıran Maclaren Atom Style Travel Sistem, Maclaren Quest Arc, Maclaren Techno XtMaclaren Baston bebek arabası modellerinin yanında; bebek arabası iç pedi ve bebek arabası adaptörü gibi bebek arabası aksesuarlarına Welcome Baby web sitesi üzerinden ulaşabilir, online olarak uygun taksit ve ödeme koşullarıyla satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum