1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Moots Püskül Kısa Bot Kahverengi (MOOTS-504-19)

Marka : Moots
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : 164,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 115,43 TL(KDV Dahil)

Moots Püskül Kısa Bot Kahverengi, Uygun fiyatı, tamamen sağlıklı oluşu, hem erkek hem de kız çocukları için modelleri bulunan bu ürün aileler için vazgeçilmez bir aksesuar olacak!

Adet

Artır Azalt

Moots Püskül Kısa Bot Kahverengi Özellikleri

 

Günümüzde annelerin en büyük sıkıntılarından birisi çocuklarımız henüz yeni yürümeye başladıkların da karşılaştığımız ayaklarına ne giydireceğiz problemi.

Dışarıda olduklarında genellikle tercih edilen ortopedik ayakkabılar maalesef evlerin içinde çocuklar için pek kullanışlı olmuyor.

Çocuklar ayakkabıların ağırlıkları ve kapalı olmaları nedeniyle bir süre sonra sıkılıp bunları biran önce bunlardan kurtulmak istiyorlar. Ayrıca uzmanlar çocukların ortopedik gelişimleri için bu tür ürünlerin sürekli kullanılmaması konusunda aileleri uyarıyor.

Amerika Birleşik Devletlerinde bu sorunlarla karşılaşan girişimci bir anne Kızılderililerin yüzyıllardır kullanmış olduğu bir tekniği günümüz modasıyla harmanlayarak muhteşem bir ürün ortaya çıkardı. Eski adıyla Kızılderili çarığı yeni adıyla Bebek makosenleri .. Bu ürünün özelliği tamamen elde yapılarak %100 doğal bir malzeme olan deriden yapılması. Böylece hem yazın hem kışın bütün kapalı mekanlar da çocukların adeta ayaklarında hiç bir şey yokmuş gibi hissettikleri ve kolayca kullanabilecekleri birbirinden renkli yüzlerce modeli olan bir ürün ortaya çıkmış oldu.

Cinsiyet
Kız