WBJET
28,80 TL KDV Dahil
36,00 TL KDV Dahil
46,75 TL KDV Dahil
55,00 TL KDV Dahil
15,19 TL KDV Dahil
18,99 TL KDV Dahil
32,40 TL KDV Dahil
36,00 TL KDV Dahil
34,50 TL KDV Dahil
46,00 TL KDV Dahil
34,50 TL KDV Dahil
46,00 TL KDV Dahil
25,90 TL KDV Dahil
37,00 TL KDV Dahil
9,80 TL KDV Dahil
14,00 TL KDV Dahil
9,80 TL KDV Dahil
14,00 TL KDV Dahil
1

Organik Bebek Ürünleri

Temizlik, kişisel bakım, kıyafet ve yiyecek; her şeyin daha sağlıklı alternatifini bulmak isteyen anne ve babalar için organik ürünler en çok tercih edilen ürünlerdir. Organik bebek ürünleri, sizi ve bebeğinizi düşünürken aynı zamanda çevreyi de düşünür ve doğa için zararlı, toksik atıklar oluşturmaz.

Bebeklerinizin cildi ve bünyesi dünya ile yeni tanıştıkları bu zaman diliminin içinde narin ve hassastır. Dolayısıyla bebeklerinizin kişisel temizliği ve beslenmesinde hatta kıyafet seçiminde dahil olmak üzere dikkatle seçim yapılması gerekir. Bebeğin cildine zarar verecek, tahriş edecek, alerji oluşturabilecek ürünlerin tercih edilmemesine özellikle dikkat edilmelidir.

Organik bebek ürünleri içerisinde petrol barındıran klasik maddelerden üretilmediği için minik bebeğinize ve size zarar vermeyecektir. Doğal içerikli malzemelerden üretildikleri için antialerjen ve antibakteriyel özellikleriyle ön plana çıkıyorlar. Bebeğiniz ve çocuğunuz için hijyen ürünleri burada sizi bekliyor.

Organik Bebek Bakım Ürünleri

Her ebeveyn bebeğinin yumuşak ve narin cildi için en doğru ve en sağlıklı ürünleri tercih etmek ister. Organik bebek bakım ürünleri, bebeğiniz için alerjik reaksiyon ve rahatsızlık hissi oluşturmadan kullanabileceğiniz, %100 doğal içerikli ürünlerdir.

Organik bebek bakım ürünleri sizi ve bebeğinizi korurken çevreyi da düşünür, doğal içerikleri sayesinde doğaya zararlı atıklar oluşturmaz. Ekoloji dostu bu ürünlerin en çok tercih edilen markası Friendly Organic ile isterseniz bebeğinizin kişisel bakımı için bebek sabunu, yıkama jeli, diş macunu, pişik kremleri tercih edebilir; isterseniz evinizin temizliği için deterjan, leke çıkarıcı, yer temizleyici gibi ürünleri kullanarak bebeğiniz için evinizi antibakteriyel bir ortama dönüştürebilirsiniz.

Organik Temizlik Ürünleri

Temizlik ürünleri üretilirken genellikle petrol kökenli hammaddeler kullanılır. Bu maddeler insan sağlığı ve çevre için zaman zaman tehlike oluşturabiliyor. Dolayısıyla doğal malzemelerden üretilen temizlik ürünleri daha sağlıklı ve tercih edilebilir bir hale geldi. Kendi sağlığımızı ve çevreyi korumak için organik temizlik ürünlerini tercih edebiliriz.

Organik temizlik ürünleri içeriğinde sağlığa ve doğaya zararlı hiçbir madde barındırmayan ürünlerdir. Organik ürünlerde hammadde üretimi ile başlayarak ürünün üretimine kadar her aşamada doğal malzeme kullanımı ekolojik sertifikalarla belgelendirilir.

Organik temizlik ürünleri ile yaptığınız temizlik klasik ürünlere göre çok daha iyi ve sağlıklı; çünkü yaptığınız temizlik cildinize ve temizlediğiniz yüzeye zarar vermez. Anne ve bebek organik bakım ürünlerine ve organik temizlik ürünlerine Welcome Baby’den ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum