1-3 İş Gününde Kargoya Teslim Edilir.

Prima Bebek Bezi Premium Care 3 Beden Midi Aylık Fırsat Paketi 184 Adet (PRI-8001841128528)

Marka : Prima
Fiyat : 239,90 TL(KDV Dahil)

Prima Bebek Bezi Premium Care 3 Beden Midi Aylık Fırsat Paketi 184 Adet, Pediatristlerin 1 Numaralı Tercihi Premium Care, Prima’nın en iyi ve en yumuşak korumasını sağlar

Adet

Artır Azalt

 Prima Bebek Bezi Premium Care 3 Beden Midi Aylık Fırsat Paketi 184 Adet Özellikleri


İdeal cilt koruması sunan Prima Premium Care ile, bebeğinizin ilk dokunuştan itibaren hissedeceği tek şey sevgi olacaktır.

İpeksi yumuşaklık ve anında kuruluk. Vücudunu sarıp sarmalayan ipeksi yumuşaklık ve ıslaklığı hızla emerek cilde anında kuruluk hissi veren üç Emici Kanal ile, yeni doğan bebeğinizin cildi için özel olarak tasarlanmıştır.

Cildin nefes alması için taze havayı içeri, nemli havayı dışarı veren, nefes alabilir malzemelerden imal edilmiştir.

Bebek bezinde ayrıca bebeğinizin altının ne zaman değiştirilmesi gerektiğini gösteren, ıslandığında renk değiştiren bir ıslaklık göstergesi de bulunur.

İpeksi Yumuşaklık Bebeğinizi Prima'nın en iyi ipeksi yumuşaklığı ile sarmalayın. Üç Emici Kanal Prima'nın ıslaklığı hızla emerek cilde anında kuruluk hissi veren üç Emici Kanalı ile bebeğinizi kuru tutun.

Sıvı Hapseden Tabaka Sıvı hapseden tabaka, ıslaklık ve hatta sıvı kakayı bebeğinizin cildinden emerek uzak tutar.

Böylece bebeğinizin rahat olmasını ve cildinin korunmasını sağlar. Nefes Alan Yüzey Temiz havayı içeri, nemli havayı dışarı alarak, bebeğinizin cildini temiz tutar.

Göbek Bağı Oyuntusu Göbek Bağı Oyuntusu, bebek bezlerinin doğum sonrası ilk birkaç günde yeni doğan bebeğinizin nazik göbeğine dikkatli ve rahat biçimde oturmasını sağlar

.0, 1 ve 2 bedenlerde kullanıma sunulur. Islaklık Göstergesi Islaklık Göstergesi sayesinde bebeğinizin altının ne zaman değiştirilmesi kolayca anlar, bebeğinizin her zaman rahat ve mutlu kalmasını sağlarsınız. Midi Aylık Fırsat Paketi Premium Care 3 beden numarası 5-9 kg Üretim Yeri: Polonya