WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
Sleepy Bebek Bezi

Sleepy Bebek Bezi

Anne ve bebek piyasasına 2004 yılında bebek bezi üretimi ile adım atan Sleepy markası bugün alanında kendine sağlam bir yer etmeye ve sektörde adım adım zirveye yürümektedir. Yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Sleepy markası bugün pek çok sayıda ülkeye ihracatta bulunmaktadır. Bebek bezinden ıslak mendile, hasta bezinden kadın pedine kadar pek çok farklı ürün üretmektedir. Sleepy markası bugün ayda 220 milyon çocuk bezi, 10 milyon hasta bezi, 10 milyon hasta altı örtüsü, 10 milyon paket ıslak havlu, 11 milyon paket cep mendili ile üretim kapasitesine sahiptir. Bu yönüyle de piyasadaki en iyiler arasında yer almaktadır.

Sleepy Bebek Bezi Ürünleri

Anneler için yeni doğan ve gelişmekte olan bebeklerinin konforu ve sağlığı her şeyden önemlidir. Hele ki doğru bebek bezi arayışında sağlık ve konfor arayışı ve arzusu en üst seviyeye çıkan anneler, birçok farklı marka denemekte ve hangisinin bebeğinin hareketlerini kısıtlamadığını ve pişik benzeri sıkıntılar yaşatmadığını test etmeye çalışmaktadır. Böyle durumlarda problem yaşayan ve beklenti ve taleplerini karşılayan bir bebek bezi bulamayan ebeveynlerin imdadına Sleepy yenidoğan ıslak mendil ve Sleepy bebek bezi yetişmektedir. Çocuğunuzun beden yapısı ve hareket ihtiyacına göre dizayn edilen, saf su ile dokunmuş olan Sleepy Bebek Bezi, ve Sleepy ıslak mendil hem sizin hem de bebeğinizin beklentilerine cevap verebilecek kalite ve konfora sahiptir. Sleepy Bebek Bezinin her yaş ve gruba uygun olarak hazırlanmış olan ürünlerini sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Neden Sleepy Bebek Bezi?

Özenli ve müşteri odaklı satış çalışmalarıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Sleepy Bebek Bezi ürünlerinde 12 beden seçeneği ile nerdeyse Türkiye’nin en geniş yelpazesini sunmaktadır. Bebek bezlerinin saf su ile dokunmasının yanı sıra olabildiğince esnek hazırlanan yan bantlar ve korunaklı yapısı sayesinde çocuklar gönüllerince sızdırma korkusu yaşamadan özgürce hareket edebilmektedir. Tüm bunların yanı sıra Sleepy Bebek Bezi ülkemizde 7 numara, bebek bezini piyasaya süren ilk bebek bezi markasıdır. Tüm bu yönleriyle hem ebeveynlerin hem de çocukların talep ve gereksinimlerini karşılayan Sleepy Bebek Bezi çeşitlerine ve diğer Sleepy bakım ürünlerine sitemiz üzerinden online ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum