1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Ormanda Oyun serisi 2 Ne Oynayalım?
Ormanda Oyun serisi 2; Ne Oynayalım?

Ormanda Oyun serisi 2 Ne Oynayalım? (SEV-3T-01-0021)

Marka : Red House
Fiyat : 28,00 TL

Ormanda Oyun serisi 2 Ne Oynayalım?,Körebe, birdirbir, elim sende... Çok sevilen ama artık iyice unutulmaya başlanan oyunlar.

Adet

Artır Azalt

Ormanda Oyun serisi 2 Ne Oynayalım? Özellikleri

Ormanda Oyun Serisi, on iki hayvanın başlarından geçen maceraları dört ayrı kitapta okurlara sunuyor. Serinin birinci kitabı Ne Oynayalım?’da ormandaki hayvanlar oyun oynamak için toplanır. Körebe, birdirbir ve elim sende gibi oyunlar arasından birini seçmeye çalışırlar. Böylece çocuklar da teknolojinin yaygınlaşması ile artık unutulmaya başlanan bu geleneksel oyunları yeniden hatırlamış olurlar.

Kitaptaki sayfaların altında, görselde anlatılan konuyla ilgili bir soru göreceksiniz. Anne babalar çocuklarına bu soruları sorarak onlarla bir oyun oynar gibi kitabı okuyabilirler. Bu sayede hem çocuğun dikkati dağılmamış olur hem hikâye üzerine tahmin yürütülebilir hem de hayvanlarla ilgili yeni şeyler öğrenilir.

Çocuk edebiyatının sevilen ismi Aytül Akal’ın yazdığı bu seriyi, genç ve yetenekli çizer Mert Tugen resimledi. Ormanda Oyun Serisi’nde çocuklar geleneksel oyunları, taş boyamayı, öykü yazmayı ve meyve-sebzeleri dört ayrı kitaptan öğrenebilecek.

Ölçü: 27 X 23 cm.

Sayfa Sayısı: 4

TrendyolCinsiyet
Unisex
TrendyolRenk
Beyaz
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum