1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Chicco Seat Up Oto Koltuğu Jet Black (CHICCO-08079828510000)

Marka : Chicco
Fiyat : 3.199,00 TL(KDV Dahil)

Chicco Seat Up Oto Koltuğu Jet Black Koltuk başlığı ve kemerleri aynı anda büyümekte olan çocuğunuza adapte olmak için ayarlanabilir özelliğe sahiptir.

Adet

Artır Azalt

Chicco Seat Up Oto Koltuğu Jet Black Özellikleri

Doğumdan itibaren koltuk, küçük yolcusu ile yaklaşık altı yaşına kadar büyür. Seat Up 012'nin sayısız montaj seçeneği sayesinde, büyürken çocuğunuzun seyahatinizde her zaman güvende ve rahat olmasını sağlayabilirsiniz!

Arkaya dönük yerleştirildiğinde ilk birkaç ayda (0-13 ay) maksimum koruma sağlayan bir bebek taşıyıcısı olarak kullanılır. Bebeğiniz büyüdükten sonra, yaklaşık 6 yaşına kadar (9-25 kg) araç koltuğu öne bakacak şekilde monte edebilirsiniz.

Doğumdan başlayarak 25 kg ağırlığa kadar olan çocuklar için uygundur (0-6 yaş) 

Ürün ölçüleri : 44 x 63.5 x 53 cm 

4 farklı pozisyonda koltuk ayarlamaya olanak sağlayan yaslanma sistemi

Sürüş yönü ve sürüş yönünün tersi olmak üzere 2 farklı kurulum yapılabilir.

Güvenli Seyahat İçin Çocuğunuzla Büyüyen İdeal Seyahat Arkadaşı 

Grup 0+ (0-13 kg): 5 noktalı koruyucu çocuk kemeri, 3 noktalı araç bağlantı kemeri, arkaya dönük kullanım, 9 kg’a kadar kullanılan iç küçültücü 

Grup 1 (9-18 kg): 5 noktalı koruyucu çocuk kemeri, Isofix sistemi ya da 3 noktalı araç bağlantı kemeri üzerinden kurulum, öne dönük kullanım. Araç, Isofix sistemi ile donatılmış olduğunda, emniyet kemeri kullanmadan hızlı ve kolay bir şekilde araç koltuğunu kurabilirsiniz. Isofix bağlantıları ve üst bağlama kayışları maksimum güvenlik için 3 kolay tıklamayla sabitlenir.

Grup 2 (15-25 kg): Çocuk araç kemeri ile bağlanma, üç noktalı araç kemeri, öne dönük kullanım

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.